Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 55 тема

  • 63 549
  • 739
# 525
О, благодаря  Hug  bouquet



Темата на предизвикателството е:

Летен дъжд ... нещо по-така - акватично:))


Срок за работа - до 31 юли  Peace
Виж целия пост
# 526
Момичета, как се казваше съставката в пудрите, от която на снимка лицето изглежда бяло?
Виж целия пост
# 527
Това са оксиди - цинков, титаниев .... За слънцезащита  Peace
Виж целия пост
# 528
Може ли да ви питам какво използвате за т.н скулптурно гримиране? http://slave14beauty.blogspot.com/2013/03/blog-post.html
Чудя се дали си купя светъл и тъмен коректор или да използвам кремообразни сенки?
Виж целия пост
# 529
Аз ползвам прахообразни  Peace
Виж целия пост
# 530
И аз ...

P.S.: Днес правих "летен дъжд" - естествено, преди да излезем на пазар... А между правенето на очите и останалата част бебчо трябваше да яде, аз да простирам дрехи, през което време той дръпна покривката на масата,  както го бях оставила в столчето, и само чух един трясък на счупена чаша от другата стая ....Simple Smile Та пратих ММ да чисти безпорядъка, докато аз си довърша грима;)
Виж целия пост
# 531
Лъчко е осигурил "мокрото"  Flutter



А при мен беше друга ситуация - излизах, прибирам се с намерение повече да не излизам и реших да пробвам корала от електрическата  Blush Имах намерение да започна с бяло, което преминава в корал и да звърша с чисто черно и очна линия, която да потъва в него  Peace

Да, ама не  Mr. Green Тъкмо сложих двата цвята и стигнах до черното и ми се обадиха за излизане и докато се чудя - дали да изляза така, да трия ли - какво да правя - реших да завърша с по-меко - кафяво - за да няма толкова контрасти и без очна линия  Blush

За червило пробвах мат нюд и прозрачно и остана второто - леко розовеещо  Blush

Честно казано - през цялото време се чудих дали да си сложа сл. очила, но ми е грозно в мол да се ходи със слънчеви очила  Mr. Green В крайна сметка си останах така - без някога да съм предполагала, че бих го направила  Joy hahaha









Виж целия пост
# 532
Това са оксиди - цинков, титаниев .... За слънцезащита  Peace
Благодаря за отговора   bouquet
Страхотно изпълнение на последните снимки.
Виж целия пост
# 533
Ауу, Аленка, много смело! Браво!

Булка от мен Simple Smile


Уф, кога ли ще ми остане време да снимам и някой мой грим Sad
Виж целия пост
# 534
Аленка, много яко!!
Фокси, булката е прекрасна, нежна .....
Виж целия пост
# 535
Алена, опитвала ли си предварително леко да извиеш миглите и след това да сложиш спирала без да я напластяваш толкова?
Виж целия пост
# 536
Момичета, много благодаря   bouquet На фона на гримовата ми безцветност в изминалата година - сега съм се захванала да изпробвам всички цветове на електричката  Blush



tier  Heart Eyes благодаря за предложението  Heart Eyes Стигнах и аз до тези изводи и поръчах миглоизвивачката на Шисейдо  Peace Пристигнала е в България и в понеделник се надявам да я взема  Peace

Няма напластяване, но миглите ми не стоят на една редичка, а едни по-напред, други по-назад и на снимка изглеждат, като на снопчета, а не са така реално  Peace

Сега ще видим как е и с миглоизвивачката, надявам се и малко да ги подреди - мачкат се от възглавницата, особено на страната, на която спя - понеже ползвам твърда анатомична възглавница  Crazy
Виж целия пост
# 537
Аз също съм с прави мигли и ако ползвам само спирала без миглоизвивачка, миглите ми изглеждат ''рошави'' като твоите. С миглоизвивачката обаче изглеждат подредени и много по дълги Peace
Виж целия пост
# 538
Аууууу, страшно ме радва това   bouquet

Без спирала така стърчат напред, като рогца, все едно няма мигли изобщо  Crazy

Вторник - ще видим какви ги върша с миглоизвивачката  Party

Твоята каква е  Rolling Eyes



Фокси   bouquet и на мен булката много ми харесва, но ми се гледа нещо твое на теб самата  Heart Eyes

И искам да те питам - наскоро видях една съфорумка с изумителен син грим  Peace Оказа се, че интересният хамелеоново перлен син грим е с нова rainbow тройка на инглот  Peace Аз зная за матовите и имам няколко, а тази не беше мат. Тя си беше купила и винена тройка  Peace

Сподели за тях, ако имаш време и опит  Heart Eyes

Аз вече се сдобих с белия молив  Heart Eyes
Виж целия пост
# 539
Имам на Шисейдо, но гумичките ми вече не са оригинални, но пак става  Peace
Знам че някои момичета ползват миглоизвивачката след като са сложили спиралата, но аз я ползвам преди спиралата и задължително водойстойчива Peace иначе другите спирали изправят миглите и пак стават на клечки Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия