Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 55 тема

  • 63 549
  • 739
# 675
Aquadisiac на МАС е подобно:



А при NYX Lagoon Sparkle



Obaче едно е на картинка, друго е да се пробва на живо, не знам в нашия МАС дали я има тази сянка, аз първосигнално се сетих за Aqua  Peace No повече ми синеят, от колкото да са ментови  Blush
Виж целия пост
# 676
Вив в мейкап студио имат страхотно ментов цвят който може да се ползва и като очна линия и като подложка, ето един грим който съм правила с него
Виж целия пост
# 677
Ауууу, чуден  Blush А кой е цветът?

Предполагам, че и Ателие имат ментова палитра  Blush
Виж целия пост
# 678
Стихийна, кой номер е, точно това искам Simple Smile Дали мога да си я поръчам от страницата им във Фейсбук?
Виж целия пост
# 679
Те май имаха магазини в София и Бургас  newsm78

Ако е това http://make-upstudio.bg/ то от сайта се поръчва?
Виж целия пост
# 680
Здравейте, искам да се запиша да ви следя. Peace
Много хубав грим!
Виж целия пост
# 681
Вив звъниш на телефона от сайта и им казваш че искаш да ти пратят
това което ползвах аз е Aquapaint matt-пълнител PH0710/EH2O
С него се работи с вода, като за основа на или скелет за грим, очна линия или каквото предназначение му намериш, имат и сенки в същия цвят ама не знам номера.
Виж целия пост
# 682
Make up studiо имаха големи намаление и май все още имат. Моливи имаше по 5лв, сенките по 10лв и т.н. . Много са добри нещата им, винаги с кеф ги ползвам . Също им обожавам пигментите, само да имаха повече цветове и да внасяха новите продукти .
Отделно си правиш профил в сайта им и си пазариш, после ти звънят за потвърждения на поръчката , поне така беше .
Виж целия пост
# 683
Ауу, Аленка, много смело! Браво!

Булка от мен Simple Smile


Уф, кога ли ще ми остане време да снимам и някой мой грим Sad
Виж целия пост
# 684

Булка от мен Simple Smile
 


този грим много ми харесва?
с каква марка и номер сенки е правен?
Виж целия пост
# 685
Inglot. А за конкретните сенки творецът трябва да се включи.  Peace
Виж целия пост
# 686
                                 Предизвикателство

                              Аква-грим

                  
                             "Л Е Т Е Н    Д Ъ Ж Д"


                    

Албум:
https://www.facebook.com/iva.pavlina/media_set?set=a.10153078248 … 898134&type=1
Виж целия пост
# 687
Иве  Heart Eyes много магнетично  Heart Eyes
Виж целия пост
# 688
Грима на булката е страхотен. Гледала съм го някъде във фейса или на клипче не си спомням, но наистина е супер. Simple Smile
Виж целия пост
# 689
Момичета, публикувате страхотни гримове!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия