Струва ли си да чакам все още

  • 35 246
  • 557
# 315
 Joy
Виж целия пост
# 316
Преди малко във ФБ прочетох един виц за ТИР-аджия Joy

Катето срещнала Ленчето и тя и се оплакала:
- Оф, Кате, ще се развеждаме с Митко!...
- Защо ма, Ленче! 25 години сте заедно, той тъкмо се пенсионира, вече няма да е все по пътищата с тоя ТИР. Не си ли щастлива?
- Виж, Кате, примирих се с това да турим гума в банята за да пикае на нея, ама да се буди всяка сутрин и да ми отвърта шамар по цигански с думите: "Айде, курво, слизай от кабината!" - не мога да се примиря!

Та ТИР-аджията щеше да и е единствен на нея, а тя на него?! За това нищо не споменава...

О, нйе!  hahaha Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 317
                    Според твоята религия,сексът амо за правене на деца ли се практикува,позволено ли е да изпитваш удоволствие от него?
                    Сещам се за практикуван анален секс в някои мюсюлмански страни,за да се пази химена.Това май е лицемерие? newsm78Като те чета непрекъснато си мисля за с.Рибново със запазените допотопни ритуали...тъжна работа!И да ти кажа-аз съм на 62 години,но не бих живяла твоят живот изобщо.Пък и ти си знаеш как заспиваш вечер на самотна възглавница,тогава топлят ли те твоите възгледи?!?!
Виж целия пост
# 318
Следя темата, чета мненията и все повече осъзнавам нещо - да, родителите оказват гигантско влияние върху психиката на децата си, но внедряването на подобни идеи до такава дълбочина, до която се е случило с авторката... мисля си, че това става или при много огромен натиск, стигащ до психическо насилие, или просто при слаби характери, които нямат лично мнение и придобиват това на околните.

Аз загубих девствеността си на 17, с първият ми приятел, с който бяхме 3 години заедно (беше ми съученик, от моя клас). Малко преди да стане, мама си говори с мен по темата и ми каза супер сериозно и натъртено: "Ще видиш, че после вече нищо няма да е същото. Не можеш да го върнеш. Всичко се променя, ти се променяш. Ще съжаляваш, че си избързала."

Е, аз все пак "избързах", защото... любов  Heart Eyes Но ми се е запечатало в спомените, как дни след това ходех в очакване да се почувствам по-различно; стоях нащрек и чаках нещо да се промени - у мен, около мен. Ем... не се промени. Бях си същото момиче, със същите мечти и желания, със същата самооценка, същия характер. Чаках си известно време да се случи предсказаната от майка ми "промяна" след секса, но тя така и не се случи... и накрая свих рамене и осъзнах, че за всеки нещата са индивидуални. Тя може би ми е говорела за нещо, изпитано от собствен опит - но аз изживях собственият си опит.

И така...
Виж целия пост
# 319
Поздравявам авторката, че запазва добрия тон въпреки нападките.
Интересно ми е дали с бивше гадже, без значение дали точно с предишния, или с друг, са практикували петинг, анален, защото реално практикувайки го тя си остава девствена и така опознава и нейното тяло, и мъжкото.
А дали се самозадоволява?
Извинявам се за недискретните въпроси, но ми стана интересно. В моето обкръжение такива крайности не се срещат и ми е интересна такава гледна точка.
Виж целия пост
# 320
Поздравявам авторката, че запазва добрия тон въпреки нападките.
Интересно ми е дали с бивше гадже, без значение дали точно с предишния, или с друг, са практикували петинг, анален, защото реално практикувайки го тя си остава девствена и така опознава и нейното тяло, и мъжкото.
А дали се самозадоволява?
Извинявам се за недискретните въпроси, но ми стана интересно. В моето обкръжение такива крайности не се срещат и ми е интересна такава гледна точка.

 Laughing Едва ли практикува такива неща Wink. Беше писала, че иска да е специално и бла бла бла, което мисля, показва, че едва ли се отдава на други сексуални забавления.

Ох тази тема ми е супер смешна и забавна. Не терзанията на авторките, а някои от коментарите, че чак и вицове  Laughing.

И въобще като момичето иска да си чака, нека си чака, не знам защо някои така агресивно я нападат Simple Smile. И аз не го разбирам нейното решение, но аз не разбирам и млади момичета дето на 20 години стават монахини и се затварят зад 4 стени докрая на живота си, но има и такива и са щастливи. И при тях дори не съществува перспектива за секс дори.
Виж целия пост
# 321
Аз познавах едно такова момиче, точно със същите убеждения, но тя е американка. Не знам какво се случи с нея, май си беше намерила приятел в църквата, която посещаваше, после изгубихме контакт. Познавах и един друг тип, беше на 40 девствен! Което май е съвсем реална перспектива за хора с такива убеждения в наше време.
Аз лично мисля, че тялото ни един ден ще изгние в гроба и от него няма нищо да остане.  Не виждам защо в зряла възраст, най-хубавите години - на 26 да не му се радваш. Приемаш илюзорни добродетели. Всъщност ти издигаш секса и тялото в култ -табу. Аз пък не разбирам как ако обичаш някого няма да искаш да правиш секс с него. Не те ли влечеше твоя любим? Аз бих се обидила, ще помисля че нещо ми има.
Виж целия пост
# 322
И аз ще ти напиша какво мисля,въпреки че си получила много отговори на своя въпрос. Сама тормозиш себе си и после ще кажеш ,че си нещастна.Платоническата любов е красива ,но крайно недостатъчна за една връзка и да, аз също съм от жените ,които са били само с мъжа си,но не съм съгласна с теб.Когато наистина е любов не поставяй условия,ти не искаш да разрушиш своите принципи,а дали не рушиш принципите на човека срещу теб.Той те е чакал повече от година и ти смяташ ,че той не те заслужава.Сватби ,брачни нощи ,условия всичко по план график,истинските неща в живота се случват от вътрешния порив не така ,както си ги редиш в мислите.
Виж целия пост
# 323
Не ми дава мира тази тема ........

В исторически план, човекът преди да стане социално животно е бил само животно. Изключително близко до природата и в синхрон с инстинктите ти. Много по-късно се появява обожествяването на различни елементи от природата, докато се стигне до религия и държава (политика). Реално погледнато и религията и държавата са с цел да държат масите в подчинение на определени цели. Моля не бъркайте религията с вярата. Това са две съвсем различни неща.
И ако така разгледаме в исторически план нещата, то първо се появява нагона на човек и чак след това той била вкаран в някакви рамки отвън.
Ще кажете - обществото се е развило и ние не сме животни. Е хубаво, развило се е. И заради това не правим секс на обществено място. Или поне мнозинството от хората.
Не забравяйте, че все още има племена където е недопустимо младежите да бъдат девствени при сключването на брак по техните си ритуали.

От гледна точка на физиологията на човешкото тяло, има една малка разлика между мъжа и жената. Ако мъжа получава удоволствие още при първото семеизпразване (което е доста преди първия полов акт в общия случай), то на жената й е необходимо много повече време, за да опознае в дълбочина тялото си и ерогенните си зони, за да започне да получава удоволствие от сексуалния акт. Много пъти при неправилна постановка на мислите жената просто ще си лежи с отворени крака под мъжа и ще чака той да свърши със съпружеските задължения.

Като във вица дето един се обадил на приятел и му вика
- Бе ти заеш ли, че май жена ми е умряла?
- Що така реши?
- Ми секса си е същия, но прането се трупа .....
Виж целия пост
# 324
Не съм чела назад, но освен стандартния секс, има и други начини, с които може да си доставите взаимна наслада от интимна близост. Ако само секса и девствеността ти е проблема де.  Flutter
Виж целия пост
# 325
офф чета, чета и вече се ядосвам - МИЛА АВТОРКЕ, ОСТАНИ Си ДЕВСТВЕНА ДО КРАЙ! ЕВАЛА, БРАВО!


Доволна ли си сега?
Айдееее стига простотии вече- за какво ни питаш изобщо, за какво пускаш тема, като изобщо не осмисляш какво ти казват всички?!

Животът си е твой - живей си както искаш... Някой ден не ние ще се косим за изгубените години  Peace
Виж целия пост
# 326
Ние си пишем и изтъкваме разни доводи ,а авторката като не прочете отговора който търсеше и очакваше евентуално  изчезна и не се мярка в темата
Виж целия пост
# 327
Или просто си направи проучването и си написа статията...
Виж целия пост
# 328
Не ми дава мира тази тема ........

В исторически план, човекът преди да стане социално животно е бил само животно. Изключително близко до природата и в синхрон с инстинктите ти. Много по-късно се появява обожествяването на различни елементи от природата, докато се стигне до религия и държава (политика). Реално погледнато и религията и държавата са с цел да държат масите в подчинение на определени цели. Моля не бъркайте религията с вярата. Това са две съвсем различни неща.
И ако така разгледаме в исторически план нещата, то първо се появява нагона на човек и чак след това той била вкаран в някакви рамки отвън.
Ще кажете - обществото се е развило и ние не сме животни. Е хубаво, развило се е. И заради това не правим секс на обществено място. Или поне мнозинството от хората.
Не забравяйте, че все още има племена където е недопустимо младежите да бъдат девствени при сключването на брак по техните си ритуали.

От гледна точка на физиологията на човешкото тяло, има една малка разлика между мъжа и жената. Ако мъжа получава удоволствие още при първото семеизпразване (което е доста преди първия полов акт в общия случай), то на жената й е необходимо много повече време, за да опознае в дълбочина тялото си и ерогенните си зони, за да започне да получава удоволствие от сексуалния акт. Много пъти при неправилна постановка на мислите жената просто ще си лежи с отворени крака под мъжа и ще чака той да свърши със съпружеските задължения.

Като във вица дето един се обадил на приятел и му вика
- Бе ти заеш ли, че май жена ми е умряла?
- Що така реши?
- Ми секса си е същия, но прането се трупа .....

ДаринаК,  newsm10

Мисля че религията е наложила много противоестествени за човешката натура догми. Все пак като се замислим исторически те са измислени от други хора. Нито Господ, нито Исус са казали да не правим секс и кога да правим секс, всичко е проекция на някакви хора и социални догми.  Неправенето на секс е илюзорна добродетел. След едно определено време неправенето на секс води до фрустрации, които избиват и нарушават  емоционалния баланс на човек.  Девственикът на 40 си имаше отклонения в поведението.
Виж целия пост
# 329
Спомням си епизод от д-р Хаус. Негов пациент нямаше особено влечение от секса. Той предположи, че или е гей или нещо не е наред със здравето му. Оказа се, че имаше тумор на мозъка /нещо такова/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия