Струва ли си да чакам все още

  • 35 246
  • 557
# 495
Най-малкият от които е да го "мушне" в брак на девствената си съпруга... Говорим в "сегашно време".
 Задължавайки един мъж първо да се омъжи за теб, а после останалото, освен неприятното чувство, че инициативата не е негова, остава и съмнението, че на жената нещо й има, не е у ред, та гледа да се `пласира`.  Ами остава  просто да бъде убеден в противното във всяко отношение, без да се чувства задължен да е в брак. Wink    
Виж целия пост
# 496
Estlar , това, което казваш си е точно така, съгласна съм, но тоя обяснява защо се е държало на женската девственост, а не защо на мъжката не?  newsm78
Виж целия пост
# 497
Още ли чакаме  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 498
Estlar , това, което казваш си е точно така, съгласна съм, но тоя обяснява защо се е държало на женската девственост, а не защо на мъжката не?  newsm78

Не съм Estlar, но ще отговоря - защото е било важно да се знае със сигурност какъв е произходът на наследника. Това, че мъжът не е влязъл в брака девствен, не поставя под въпрос произхода на децата му. Това, че евентуално би изневерявал също не е от значение - извънбрачните деца на мъжете обичайно не са имали право на наследство, само родените в брака са имали. Докато една недевствена булка е друга работа - тя може да се е омъжила вече бременна от друг. Ако е имала партньори преди това, може да се смята за неблагонадеждна, т.е., че ще изневерява и отново има риск някое от децата да не е от съпруга ѝ. Това едно време, сега е ясно, че нещата са съвсем различни.
Виж целия пост
# 499
Ех, как няма да се завърти някой от форумните откачалници да обясни теорията за "телегонията" и как ако жената е спала с много мъже, всичките й деца ще приличат на микс от всички предишни любовници. Няма да е "чиста" генетично, така да се каже.

То всъщност само първородните са чисти генетично, вторите имат по някоя и друга стволова клетка от първите и изобщо са някакви помияри, които не заслужават кралската корона:) изобщо, ако си първороден от девствена майка, се броиш за човек, иначе- копелдак:) от неизвестна порода.
Виж целия пост
# 500
Мила моя девственице, в колко форума още ще търсиш мнение, за да си отговориш на великия въпрос?!... Mr. Green
Не че от самото начало не беше ясно, че трябва да седим с пуканките пред монитора, но просто толкова нахалство дразни. Crossing Arms
http://forum.framar.bg/topic-t10346.html
Виж целия пост
# 501
Ех, как няма да се завърти някой от форумните откачалници да обясни теорията за "телегонията" и как ако жената е спала с много мъже, всичките й деца ще приличат на микс от всички предишни любовници. Няма да е "чиста" генетично, така да се каже.

То всъщност само първородните са чисти генетично, вторите имат по някоя и друга стволова клетка от първите и изобщо са някакви помияри, които не заслужават кралската корона:) изобщо, ако си първороден от девствена майка, се броиш за човек, иначе- копелдак:) от неизвестна порода.

Как ги четеш между редовете тези неща, не ми е ясно...
Виж целия пост
# 502
Е очевидно трябва да си "счупи главата", за да разбере. Смятам, че всички сме имали такива моменти, когато всички около нас са ни казвали, че бъркаме, а ние не сме ги слушали, а после си казваме: "Прави бяха хората, ама аз като съм проста ..."
Виж целия пост
# 503
Мила моя девственице, в колко форума още ще търсиш мнение, за да си отговориш на великия въпрос?!... Mr. Green
Не че от самото начало не беше ясно, че трябва да седим с пуканките пред монитора, но просто толкова нахалство дразни. Crossing Arms
http://forum.framar.bg/topic-t10346.html
Ами тя като видя как й скочихте всички, явно е решила да потърси алтернативи мнения. То не бяха нападки, подигравки, та някои чак й държат сметка защо не пишела и колко още ще чакали!!! ooooh!
Кое е нахалното, че не можах да разбера!?! За мен е нахално, след като девойката явно не желае да ви отговаря, вие да продължавате да настоявате!
Всеки да си живее живота както намери за добре, без да дава отчет на другите, но и без да търси сметка на другите!
Виж целия пост
# 504
Не, тя просто "пита, но отговор не иска", както е приказката. Понеже тук не получи дотатъчно подкрепа на "вярата си" (не говоря за религия), опитва другаде.
Виж целия пост
# 505
Просто някой си прави две паралелни проучвания с някаква творческа цел, ето в това е нахалството, защото се представя като лично и преживяно и се заблуждава аудиторията. Още ли вярваш, @steraki, че някой верно се пази за след брака и това, за което пита, му се случва лично?!
Виж целия пост
# 506
Бижу, за мен няма значение, дали историята е истинска. Аз си казах моето мнение в началото и повече не съм задълбавала. Просто има хора, които са се взели много насериозно и държат да налагат мнението си. Интересното е, че това са хора, които в други теми апелират за толерантност, защитават гейове, лесбийки, травестити, инцести и т.н., но тук открито не уважават един личен избор. Дори и историята да е измислена, реакциите, които тя провокира, са жалки! Такива хора, като "авторката" същестуват, а поведението на 98% от това мини-общество тук, показва, че те най-малко не биха били приети с разбиране. Да не говорим, че биха били подигравани и унижавани. Значи сме ОК с различната сексуалност (държа да отбележа, че аз нямам проблем с нея, както, обаче и с избора на някой да бъде девствен), но не и с девствеността!?
Виж целия пост
# 507
... Просто има хора, които са се взели много насериозно и държат да налагат мнението си. Интересното е, че това са хора, които в други теми апелират за толерантност, защитават гейове, лесбийки, травестити, инцести и т.н., но тук открито не уважават един личен избор.
Така е, те са едни и същи и техните постове обикновено за мен са бял лист. Това са хора, които бълват мнения, противоречащи си едно на друго, но единствената им цел е да говорят, говорят, говорят тук, защото явно никой никъде не ги слуша... Тук поне никой не може да ги спре да се разпишат във всяка тема.
Виж целия пост
# 508
Мила моя девственице, в колко форума още ще търсиш мнение, за да си отговориш на великия въпрос?!... Mr. Green
Не че от самото начало не беше ясно, че трябва да седим с пуканките пред монитора, но просто толкова нахалство дразни. Crossing Arms
http://forum.framar.bg/topic-t10346.html

Като гледам и там не и дават по-различни съвети от тези тук  Joy Явно никъде няма да я подкрепят.

Авторке,никой по форумите не може да каже,дали ще намериш такъв мъж,който да те чака.Разбери,че  мъжа трябва да е с твоите разбирания,иначе няма да стане.Това са си нормални взаимоотношения,в една нормална връзка.Гаджето ти мн. те е чакало даже.Като искаш мъж,който да те чака-търси такъв с разбирания,като твоите.Какво толкова се чудиш,защо му било пречело???
Виж целия пост
# 509
Мила моя девственице, в колко форума още ще търсиш мнение, за да си отговориш на великия въпрос?!... Mr. Green
Не че от самото начало не беше ясно, че трябва да седим с пуканките пред монитора, но просто толкова нахалство дразни. Crossing Arms
http://forum.framar.bg/topic-t10346.html

Като гледам и там не и дават по-различни съвети от тези тук  Joy Явно никъде няма да я подкрепят.

Авторке,никой по форумите не може да каже,дали ще намериш такъв мъж,който да те чака.Разбери,че  мъжа трябва да е с твоите разбирания,иначе няма да стане.Това са си нормални взаимоотношения,в една нормална връзка.Гаджето ти мн. те е чакало даже.Като искаш мъж,който да те чака-търси такъв с разбирания,като твоите.Какво толкова се чудиш,защо му било пречело???


То не се знае дали действително е чакал,защото така иска или защото си е имал нещо друго.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия