Струва ли си да чакам все още

  • 35 246
  • 557
# 480
Едно не стана ясно: каква е целта на темата? Проучване, дали има и други, дето се пазят за брака, що ли? Simple SmileАми тогава и анкета  да имаше.
Виж целия пост
# 481
За мен си е чисто проучване, ама айде  здраве да е  Peace
Виж целия пост
# 482
Това за мен не е реална история и реална тема.
Извинявайте,ама на 26г. да смяташ,че може да правиш секс само ако си сложил подписа си на някакъв документ  Shocked Най-интересно ми е авторката, няма ли да се чувстваш прецакана съпруга,от който ще имаш деца да ти е първия,а ти на него двайсет и първата например  Laughing
Не мисля,че нещата ще ти се получат,чака те голям шамар от реалността.
Виж целия пост
# 483
Ето това е много вярно:

....
От мен едно - една връзка преминава гладко в брак, когато мъжът го поиска. Може да го иска отпреди връзката, може да го поиска на първия месец или на 10-тата година. ...

А за да го поиска мъжът, факторите са много.
Виж целия пост
# 484
Ето това е много вярно:

....
От мен едно - една връзка преминава гладко в брак, когато мъжът го поиска. Може да го иска отпреди връзката, може да го поиска на първия месец или на 10-тата година. ...

А за да го поиска мъжът, факторите са много.


Най-малкият от които е да го "мушне" в брак на девствената си съпруга... Говорим в "сегашно време".
Виж целия пост
# 485
Аз викам да се регистрираме в оня нейния форум и да им разкажем играта на всички.  smile3508
М/у другото малко се порових там- ми то се е чисто пубертетска история...  ooooh!
Виж целия пост
# 486
Абе, щом 33 страници изчакахме, може и да се изчака още  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 487
че темата си е **** майката, е ясно отвсякъде. обаче понеже защото гледам, че авторката се вясва от време на време искам отговор на следните въпроси (все пак тя пита и ние отговорихме и мисля, че зслужаваме реципрочност на услугата Wink )

1. какво може да се оправи с 'любов и разбирателство' между двама съпрузи? ще бъда по-конректна понеже чета с майка ти тия неща не сте ги говорили - ако 'най-милото' ти изобщо не стопли твоя съпруг и той иска:
а) редовен анален секс (това означава да ти го вкарва там от където по принцип излизат разни работи)
б) фистинг (това си го гугълни сама, че ме е гнус)
в) риминг (това също)
г) тройка/четворка/суинг партита (това е деликатна изневяра, един вид 'ще те включа в забавленията като трето колело, за да си поделим вината Wink)
д) спенкинг, садо-мазо, пишкане и други красоти като предварителна игра (би била изненадана колко често срещани са те сред днешната флора и фауна)

в кои от тези случай ти ще можеш да излезнеш от брака, 'чиста, знайки, че не е била твоя вината'? щото нали, по пътя на логиката ако той примерно иска тройка с най-добрата ти приятелка и ти като съпруга си длъжна да 'дадеш най-скъпото на мъжа си' не му ли отказваш и оставяш да страда незадоволен? май пак си виновна  Mr. Green да знаеш, че угодия няма


а по темата за сексуалното образование  - това е нож с едно острие, при това подмолно тъпо. под маската на 'образование' на младежите се насаждат откровено извартени идеи, от които те нямат никаква потребност. ще дам пример:
1. не е нормално на деца в предучилищна да се дават книжки с целуващи се принцове наречени 'the king and king'. (сащ)
2. не е нормално на деца в предучилищна да се дават плюшени вагини и пениси и да се учат кое в кое се поставя и да ги насърчават да се масажират едно друго, за да разберат, че има различни начини да 'ти стане приятно' (швейцария)
3. не е нормално на деца до 7ми клас да им се обяснява какво е фистинг, риминг, scissoring и да им се раздават брошури, където са маркирани всички гей барове в дадения град (сащ)
4. не е нормално на юноши да се обяснява, че при анален секс вероятността от предавани инфекции е по-малка отколкото при вагинален

и изобщо не е нормално на родители настояващи да бъдат уведомени преди такива часове за да могат да говорят с децата си (да ги изтеглят от тези часове изобщо не е опция) да им бъдат отнемани родителските права и да влизат в регистъра на соц.

имам и още примери, но ще ви ги спестя. сексуалното образование трябва да се свежда до: хигиена, начини за предпазване и опозноване на тялото (кое какво е за какво служи); децата - на каквато и да било възраст - нямат нужда от идеи и друго. така, както ние си намерихме пътя и те ще го направят. останалото е чиста проба сексуализация на детството и е престъпно, кой каквото иска да ми говори.  Peace

пазете си децата, никой друг не го прави - просто и ясно.
Виж целия пост
# 488
Абе как няма да се мастурбираш, бе?! Аз съм я открила тази благинка още в ранна детска възраст (питай който искаш, че е нормално!) и си се грижа за себе си, защото много си се обичам! Девойко, имаш проблем с либидото!  Naughty
Виж целия пост
# 489
babunka , както винаги ме кефиш и направо ми изписваш мислите  Laughing Laughing амааа ти направооо отвори кутията на Пандора с изброените...  hahaha Mr. Green
Виж целия пост
# 490
че темата си е **** майката, е ясно отвсякъде. обаче понеже защото гледам, че авторката се вясва от време на време искам отговор на следните въпроси (все пак тя пита и ние отговорихме и мисля, че зслужаваме реципрочност на услугата Wink )

1. какво може да се оправи с 'любов и разбирателство' между двама съпрузи? ще бъда по-конректна понеже чета с майка ти тия неща не сте ги говорили - ако 'най-милото' ти изобщо не стопли твоя съпруг и той иска:
а) редовен анален секс (това означава да ти го вкарва там от където по принцип излизат разни работи)
б) фистинг (това си го гугълни сама, че ме е гнус)
в) риминг (това също)
г) тройка/четворка/суинг партита (това е деликатна изневяра, един вид 'ще те включа в забавленията като трето колело, за да си поделим вината Wink)
д) спенкинг, садо-мазо, пишкане и други красоти като предварителна игра (би била изненадана колко често срещани са те сред днешната флора и фауна)

в кои от тези случай ти ще можеш да излезнеш от брака, 'чиста, знайки, че не е била твоя вината'? щото нали, по пътя на логиката ако той примерно иска тройка с най-добрата ти приятелка и ти като съпруга си длъжна да 'дадеш най-скъпото на мъжа си' не му ли отказваш и оставяш да страда незадоволен? май пак си виновна  Mr. Green да знаеш, че угодия няма


а по темата за сексуалното образование  - това е нож с едно острие, при това подмолно тъпо. под маската на 'образование' на младежите се насаждат откровено извартени идеи, от които те нямат никаква потребност. ще дам пример:
1. не е нормално на деца в предучилищна да се дават книжки с целуващи се принцове наречени 'the king and king'. (сащ)
2. не е нормално на деца в предучилищна да се дават плюшени вагини и пениси и да се учат кое в кое се поставя и да ги насърчават да се масажират едно друго, за да разберат, че има различни начини да 'ти стане приятно' (швейцария)
3. не е нормално на деца до 7ми клас да им се обяснява какво е фистинг, риминг, scissoring и да им се раздават брошури, където са маркирани всички гей барове в дадения град (сащ)
4. не е нормално на юноши да се обяснява, че при анален секс вероятността от предавани инфекции е по-малка отколкото при вагинален

и изобщо не е нормално на родители настояващи да бъдат уведомени преди такива часове за да могат да говорят с децата си (да ги изтеглят от тези часове изобщо не е опция) да им бъдат отнемани родителските права и да влизат в регистъра на соц.

имам и още примери, но ще ви ги спестя. сексуалното образование трябва да се свежда до: хигиена, начини за предпазване и опозноване на тялото (кое какво е за какво служи); децата - на каквато и да било възраст - нямат нужда от идеи и друго. така, както ние си намерихме пътя и те ще го направят. останалото е чиста проба сексуализация на детството и е престъпно, кой каквото иска да ми говори.  Peace

пазете си децата, никой друг не го прави - просто и ясно.


Малииии. И аз трябва да се образовам малко май!
Виж целия пост
# 491
че темата си е **** майката, е ясно отвсякъде. обаче понеже защото гледам, че авторката се вясва от време на време искам отговор на следните въпроси (все пак тя пита и ние отговорихме и мисля, че зслужаваме реципрочност на услугата Wink )

1. какво може да се оправи с 'любов и разбирателство' между двама съпрузи? ще бъда по-конректна понеже чета с майка ти тия неща не сте ги говорили - ако 'най-милото' ти изобщо не стопли твоя съпруг и той иска:
а) редовен анален секс (това означава да ти го вкарва там от където по принцип излизат разни работи)
б) фистинг (това си го гугълни сама, че ме е гнус)
в) риминг (това също)
г) тройка/четворка/суинг партита (това е деликатна изневяра, един вид 'ще те включа в забавленията като трето колело, за да си поделим вината Wink)
д) спенкинг, садо-мазо, пишкане и други красоти като предварителна игра (би била изненадана колко често срещани са те сред днешната флора и фауна)

в кои от тези случай ти ще можеш да излезнеш от брака, 'чиста, знайки, че не е била твоя вината'? щото нали, по пътя на логиката ако той примерно иска тройка с най-добрата ти приятелка и ти като съпруга си длъжна да 'дадеш най-скъпото на мъжа си' не му ли отказваш и оставяш да страда незадоволен? май пак си виновна  Mr. Green да знаеш, че угодия няма


а по темата за сексуалното образование  - това е нож с едно острие, при това подмолно тъпо. под маската на 'образование' на младежите се насаждат откровено извартени идеи, от които те нямат никаква потребност. ще дам пример:
1. не е нормално на деца в предучилищна да се дават книжки с целуващи се принцове наречени 'the king and king'. (сащ)
2. не е нормално на деца в предучилищна да се дават плюшени вагини и пениси и да се учат кое в кое се поставя и да ги насърчават да се масажират едно друго, за да разберат, че има различни начини да 'ти стане приятно' (швейцария)
3. не е нормално на деца до 7ми клас да им се обяснява какво е фистинг, риминг, scissoring и да им се раздават брошури, където са маркирани всички гей барове в дадения град (сащ)
4. не е нормално на юноши да се обяснява, че при анален секс вероятността от предавани инфекции е по-малка отколкото при вагинален

и изобщо не е нормално на родители настояващи да бъдат уведомени преди такива часове за да могат да говорят с децата си (да ги изтеглят от тези часове изобщо не е опция) да им бъдат отнемани родителските права и да влизат в регистъра на соц.

имам и още примери, но ще ви ги спестя. сексуалното образование трябва да се свежда до: хигиена, начини за предпазване и опозноване на тялото (кое какво е за какво служи); децата - на каквато и да било възраст - нямат нужда от идеи и друго. така, както ние си намерихме пътя и те ще го направят. останалото е чиста проба сексуализация на детството и е престъпно, кой каквото иска да ми говори.  Peace

пазете си децата, никой друг не го прави - просто и ясно.


Малииии. И аз трябва да се образовам малко май!

всички трябва да се образоваме както е тръгнало...дет викаше баба ми 'жива да не бях нямаше да знам, че има такива работи'  Mr. Green

@Carrie - то сега му е времето щото после ще има 'късно е, чадо, мандалото лопна'. бтв, много вдъхновяващо ми действа ника и аватарът ти. и всеки път се сещам за оня епизод със Шарлот дето намери поредният гусин Идеален и 2 седмици по-късно човекът си поиска директно и на нея й се сецна ентусиазмът  Mr. Green или Саманта дето беше влюбена докато не позна 3те инча на благоверния  Mr. Green Mr. Green
изобщо понякога любов и разбирателство не стигат  Peace
Виж целия пост
# 492
Или Шарлот дето щеше да се жени за Трей, който нали беше И-Д-Е-А-Л-Е-Н, и искаше да се пази за след сватбата, но 1 ден преди нея не се сдържаха и ... на него не му стана, случвало се било понякога ... И на другия ден на сватбата тя се чудеше дали да избяга  Naughty
Виж целия пост
# 493
 Embarassed мерсиии  Flutter

Моля ви се, не разваляйте дисциплината с този така развраааатен филм  Crazy

п.с. Пък за Саманта да не говорим  Mr. Green Mr. Green


 rotfImbo
Виж целия пост
# 494
Аз ще отговоря исторически защо в патриархалните среди не се държи на мъжка девственост:
1. Тогава презервативи не е имало - правиш секс, забременяваш или хващаш бацилки. Ако наш Герой забремени някое заблудено девойче, това дете няма претенции към имот, пари, ниви, най-много да те поступат някъде, затова такива неща се правят не в родния ти град - на поход, примерно. Колко песни са изписани по тоя повод не е истина.
https://www.youtube.com/watch?v=KwyqRyzPh5w
2. Ако жена забременее, обаче, няма как да се продаде изгодно, освен на някой застарял ерген, който държи да знае, че е "плодовита" нашата Принцеса. Пазенето до сватбата е помагала и за опазване на способностите на жената за забременяване (колко са знаели за хламидии не знам, ама вероятността да запушиш тръби от венерическо заболяване поне е малка). А и жените са били разплоден добитък - да е едра в ханша, големи гърди, да е здрава и права с як гръб, а не грацилитет като съвременните девойки, за да износва по-леко, да не боледува.
3. Наследството се дава на първородния законнороден, именно защото вероятността това дете да е на Героя, че когато Принцесата мине под венчилото - я камиларя, я градинаря.

Т.е много наясно са си били хората с това какво става и това са били мерки за опазване на собствеността и гарантирането на наследник. Защо дори църквата е разрешавала разтрогване на брак при стерилитет? Защото църквата тогава, и то точно католическата, не се е свеняла да признае, че бракът не е за удоволствие, любов и разбирателство, (изключваме простолюдието, които са си решавали проблемите без църква и закони, а с древни традиции тип Спасов ден и да отиде момата да поспи на росна тревица на път, пък ще зачене). Ама сме в 21-ви век, когато има предпазни средства, медицина, правна система. Не смятам че Авторката трябва да робува на тези представи. Никой не го е грижа вече за ципата между краката. Ако говорим за морална чистота... Аз съм имала двуцифрен брой партньори. Не се чувствам зле, всеки един от тях ме научи на нещо, което ми помогна да разбера какво искам (не само в секса) от човека до себе си и да знам от първата седмица с моя мъж, че той е Единственият и Последният, като Последният за мен е по-ценно от всичко останало. Имам уважението на всичките си бивши партньори и никой от тях не би казал и една лоша дума за морала ми в една връзка и за мен като човек.

Колкото до учителката, аз съм учителка. По-добре някой да обяснява тия неща на децата ви, ако вие не се сещате или се свените да им обясните как животът не свършва с първата раздяла и че никой не е Единственият, отколкото момиче в 10 клас да се нагълта с хапчета. Нека не се правим на по-католици от папата. В първа връзка е много вероятно както авторката детето ви да страда от илюзията за Единствения и да страда по неговата загуба до дълбоки депресии (аз влязох в болница), по-добре е някой да му каже още в 7 клас "поживей, пробвай, не бързай, докато разбереш какво искаш". Аз разбрах какво искам на 27, когато целунах ММ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия