ТУЕС - 7 тема

  • 82 750
  • 746
# 330
Излезе разпределението на осмокласниците  Peace 16 девойки  Grinning
Това чудо отдавна не е било  Wink
Класните ръководители, обаче не са отбелязани.
Виж целия пост
# 331
Ехааааа, супер яко. Браво на 8ми клас Simple Smile
Виж целия пост
# 332
Предполагам, че има сред вас вече 9класници. Като споделят учебниците, мога ли да разчитам на вас? Предполагам, че по повечето предмети е 1 преподавател и се надявам, че не ги сменя...
Лека и успешна учебна година на всички Peace
Ние сме 9 клас. Като минат входните тестове, ако има такива, ще се радвам да се отървем от старите учебници. Тия дни ще направя един списък с какво разполагаме, че сега не ми се рови. Laughing
Има резултати и от поправителните и пак има деца с 2-ки.
Виж целия пост
# 333
 Hug Hug Hug Hug
Вече чувам първия звънец  Mr. Green Mr. Green
И аз погледнах сайта на ТУЕС - за щастие децата имат още един шанс да си поправят оценката преди началото на учебната година. Ще стискаме палци. Ех, ако ставаше само със стискане на палци  Praynig Praynig

10 клас ще са следобед първия срок и сутрин - втория. Май това ми харесва  Peace Peace Peace

И добре дошли на всички 8 класници и успешна учебна година. Завиждаме ви за многото момичета  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Успешна учебна година и на всички деца  Peace Peace
Виж целия пост
# 334
Наистина има двойки на поправките! Момчетата от нашия клас не са се представили добре. Много жалко...
Виж целия пост
# 335
Kой ще са класните на 8-класниците Simple Smile
Виж целия пост
# 336
Наистина има двойки на поправките! Момчетата от нашия клас не са се представили добре. Много жалко...

То и от нашия клас има на поправка  Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 337
На 8-ми клас класните трябва да са госпожите по английски. Миналата година на 8а беше Кършакова, май и по-миналат. На другите не ги знам. Аз пък имам питане към предстоящите 10-токласници. Кои учители са класни на 9 клас?
Виж целия пост
# 338
Мисля, че класни на 8 клас ще са тези, избутали вече 12 клас  Peace Peace
Виж целия пост
# 339
Класни на 9 клас ще са тези които са предали сега 12 клас. А, на 8те класове са учителките по английски.
Виж целия пост
# 340
Е, в крайна сметка в понеделник ще стане ясно кои са класните. Още не е решил ще взима ли цвете или не.
Виж целия пост
# 341
На 8-ми клас класните трябва да са госпожите по английски. Миналата година на 8а беше Кършакова, май и по-миналат. На другите не ги знам. Аз пък имам питане към предстоящите 10-токласници. Кои учители са класни на 9 клас?

Ако се запази тази практика, би трябвало тази госпожа Кършакова да е класна на моя син- той е 8а.
Може ли някакво мнение за нея? Какво да очакваме? Както като класна, така и като учител по английски. И откъде тръгва английския ? Мисля, че не от А и В , предвид входния изпит. Интензивно ли е  обучението и добро ниво ли се постига? Чудя се дали да продължи с курсовете в АВО или в у-ще ще му е достатъчно. Какво мислите? newsm78
Виж целия пост
# 342
Bloomnicer, как се казва синът ти Simple Smile
И аз ще съм 8а
Виж целия пост
# 343
Миналата година разделението между 8а и б беше според резултатите от теста по английски при записването. А клас са по-напредналите и почваха от втория учебник от 4-те. На Просвета са. Б клас май почваха от 1-ия, но не съм сигурна.
Виж целия пост
# 344
Преди 2 години със сигурност 8а клас започнаха от втория учебник от общо 4. Но изборът на учебник нещо не ми допадна  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия