ТУЕС - 7 тема

  • 82 750
  • 746
# 510
Това последното си е супер!! Даваме!!!
Виж целия пост
# 511
Това със списъка определено го подкрепям и наистина трябва да агитират децата  Peace Peace Peace



Ние не можахме да уточним бройката на учителите по програмиране, които се правят, че им преподават  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И защо мислите така?

Далеч съм от програмирането като образование, но други родители, които разбират материята казаха, че не се преподава добре - заданията имат грешки, представят се за много кратък срок, променят се в движение нещата, не се обясняват добре в часовете. Това са цитати от изказванията снощи на родителската среща.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 512
Това със списъка определено го подкрепям и наистина трябва да агитират децата  Peace Peace Peace



Ние не можахме да уточним бройката на учителите по програмиране, които се правят, че им преподават  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И защо мислите така?

Далеч съм от програмирането като образование, а това, че не се знае точната бройка на студентите-преподаватели, които влизат в часовете им, мисля, че е достатъчно притеснително също.
Но други родители, които разбират материята казаха, че не се преподава добре - заданията имат грешки, представят се за много кратък срок, променят се в движение нещата, не се обясняват добре в часовете. Това са цитати от изказванията снощи на родителската среща.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 513
А на нас ни казаха, че ще имат нов учител по ИТ на мястото на отсъстващия вече 2 месеца. newsm78 Казаха и това за извънкласните занимания и като цяло нищо интересно.
Виж целия пост
# 514
Списъка само за софтуерните паралелки ли ще е ? При нас не се е споменавало нищо за Телерик,но определено ни интересува Simple Smile
Виж целия пост
# 515
http://www.elsys-bg.org/blog/article/students-take-the-first-pla … omputer-networks/
Не чувам овациите. Много е тихо. Не е честно. И само да попитам - защо се ходи така организирано, редовно, дисциплинирано и мотивирано само на това състезание?!???? Защо повечето деца не разбират за олимпиадите по физика, математика и др. Чували ли сте, че има олимпиада по чертане? Тоест ... мисълта ми е ясна - не би ли могло да се повдигне малко тази тежка завеса пред информираността, избора, увереността и развитието на децата ни?
Виж целия пост
# 516
 smile3501 Браво на децата!

И на мен ми е странно, защо не участват повече по всякакви олимпиади, състезания и прочие. Има толкова много сътезания свързани с програмиране и т.н., но ако ние сами не ги изровим, никой не подава информация. Едно модерно училище, с такъв широк достъп до инфрмация би трябвало да може да информира децата за такива неща.

Среща?
Виж целия пост
# 517
 Hug Hug Hug Във фейса ги поздравихме веднага  Peace Peace Peace

Въпросите са логични, но отговори няма.

И аз съм за среща - вече се стопиха ледовете, така че казвайте  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 518
Аааа, стопиха се значи  Mr. Green Mr. Green Ха, добър ден. Надявам се да не чакате да стани 38 градуса поне, че аз тогава умирам.
Виж целия пост
# 519
Амчи, дет се вика другата сряда звучи прИкрасно Simple Smile
Виж целия пост
# 520
Надя да започва да раздава номера тогава. А пък аз ходя на едни много приятни масажчета точно до онова заведение последното на "3 уши".  Така че -сещате се, светът е пълен с възможности Wink Grinning
Виж целия пост
# 521
Ами да се преброим тогава  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За 29 април сряда, заведение Бирария Халбите, ул. "Три уши". До 10 човека не искат капаро  Peace Peace
Надя - 1
Виж целия пост
# 522
Привет и от мен. Наде, брой ме за срещата. ИДВАМ!
Виж целия пост
# 523
Номер 3 -  за късмет  Simple Smile
Виж целия пост
# 524
Ако,не ми мине котка път  Laughing - и аз ще дойда за бирата Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия