За гимнастиката и масажа не смея да настоявам много, че нали все я вардя да не повърне и гледам да не я клатя и сгъвам много.
Как сте в този "прекрасен" и "слънчев" ден? Как мина нощта? При нас нещата се нормализираха и Теди спинка много спокойно. Драмата от ваксината още вчера се забрави и се почнаха усмивките и гукането.
Все пак децата са различни някой по-чувствителни, други не толкова и това, че първата 
Ама какво да се прави - ще тряба да го преживеем. 



Отделно така съм подпухнала, че дори с корема не бях така. Някоя от вас да е така?


Ваксината не е задължително да има странични ефекти и дефекти, много зависи как ще я приеме детето. Всяко по различен начин я приема. Панадол бебе е добро решение за Т при толкова малко бебе, както и нурофена.
Аз съм добре, родих секцио заради преносването, термина ми беше на 30.05.14
Аз съм добре, родих секцио заради преносването, термина ми беше на 30.05.
. Много гадно ми беше в болницата и нямах търпение да се приберем, май престоя там ме мъчеше повече от болките...
сега по изпитания метод -през компа 

някои днес не ги хваща следобеден сън и се люлеем на шезлонга 
Препоръчани теми