Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кога е най-подходящото време за посещение на лекар за потвърждаване на бременност?
Какви са очакванията при преглед за установяване на бременност в ранна фаза?
Какви са очакванията за удвояване на хормона hCG?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кога е най-подходящото време за посещение на лекар за потвърждаване на бременност?
-
Какви са очакванията при преглед за установяване на бременност в ранна фаза?
-
Какви са очакванията за удвояване на хормона hCG?
-
Какви са очакванията за спокоен сън по време на бременност?
-
Какви са очакванията за гадене и повръщане по време на бременност?

Дано за всички има пухкав розов или син финал
.Знам че чхг само по себе си нищо не значи и до 8.07 сън не ме хваща-развива ли се ембриона,ако още има такъв,много ми е объркано и притеснено. Помолих вчера докторката да ида за кръв пак-не било нужно, да си чакам прегледа.Ако имал потенциал ембриона ще се развие и на 8.07 ще чуем сърце каза, дотогава пълно неведение. Навсичкото отгоре нямам никакви симптоми-нито изострено обоняние, нито ми се спи, не ми се гади абе нищичко.Съвсеееем леко ме наболяваха гърдите, но от вчера сякаш спряха.
)
Спокойно го карай, гледай си ежедневието, другото ще се намести. Успех
. Възможно ли е чрез коремен ехограф плодният сак да се измерва по-малък и разликата всъщност да не е толкова голяма? И при положение, че съм в 7г.с.0дни, според ехограф сиг.5 и нещо, има ли смисъл от преглед точно в този момент, конкретно ако искам да видя сърчице, защото следващият преглед ми е чак на 21ви юли?
Чух сърчицето на Дребчо