Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания и проблеми, обсъдени по време на дискусията?
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с подготовката за раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания и проблеми, обсъдени по време на дискусията?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с подготовката за раждане?
-
Какви са някои от преживяванията, споделени във връзка с болничния престой и операциите?
-
Кои са препоръчителните висококачествени чуждестранни продукти за бебешка козметика?
. Ама то и това си е намеса. И аз не знам какво искам - хем да е голямо бебето, хем да си се роди на термин,ч е и след това, хем да е нормално раждане, пък и да не се мъча.......


. Дори от страх да не намокря матрака си постелих снощи и от еднократните чаршафи
. И сега се чудя ако започна да раждам - да стисна краката и да ходя за обменната карта или?!
За две седмици - + 6см. Предният път към края пак ми беше толкова, ама имаше две бебета вътре!