





Аз отсега виждам колко много са напреднали другите. Иначе и при нас това е по препоръка на лекарката, а и аз съм съгласна с нея, тъй като Рали все още повръща от време на време мляко, явно стомахчето ѝ има нужда от повече време, за да свиква. 
Пък това в 5 се преживява.
Пък това в 5 се преживява.

Ние в началото малката си я слагахме в креватчето и беше свикнала. Но определено спи по-добре при нас, пък и решихме, че сега ни е паднало да я гушкаме, след някоя и друга година сигурно ще почне "махнете ми се от главата", та сега се възползваме.
))
))
Малката я люлях до преди 10 дни,ама то беше едно люлеене-с много мъки,тя се гърчи,плаче,трудно заспиваше,а аз оставах без сили,защото тя не искаше да я люлея наляво -надясно,ами напред-назад и то много силно(незнам дали ме разбрахте)И така един ден ми писна и я оставих в леглото.Тя поплака и заспа.-вечерта и на другия ден също плачеше ,ноооо заспиваше.Е когато е по трудно и давам едно шише с чайче(тя много обича) и докато ги изпие и заспива.По подобен начин оттучих и баткото


...аз нали казах че няма да се оплаквам, ама тя наистина не смуче достатъчно от мен и не знам как ще я караме, като още не се е научила за какво служи шишето
Но пък с лъжица яде...
Шмръкна с носа си пюре,омаза си хубаво цялата глава, а по лигавника имаше повече пюре,отколкото изяде. Накрая от пюрето в носа и започна да киха...С ПЪЛНА УСТА
И така..и двете бяхме омазани до ушите. Става все по -забавно 
Лек и успешен ден
Дуче, чета те и си се смея с глас като си представя бебка, при вас е било весело
Когато той хранеше горкото дете, му протъркваше брадичката от бърсане. Едно пюре = един пакет салфетки. Ще го видим сега как ще е с малката 
Само да съм ви чула да се оплаквате от тях 

)) Препоръчани теми