Лято, плаж, море, а ФЕВРУАРЧЕТО расте ли, расте!

  • 25 823
  • 708
# 345
sarnichkata едва ли има срок, но пък изследванията трябва да се направят  newsm78 В сайта на НОИ не пише ли нещо по въпроса?

Добре дошли на новите бременлинки и от мен!!! Hug Среща на групата не е лоша идея или поне да се разберем по квартали. Така може да се окаже, че сме си съседи Simple Smile
Не съм гледала, но изследвания досега си правих с направление от личната лекарка, а при гинеколог  съм на частно. Ще се запиша, няма къде да ходя, но хич не съм се разбързала.
За среща е забавно наистина, от предната ми бременност излизахме няколко пъти от форума и бяхме като някаква секта от отбор бременни шкембета по заведенията, в които се виждахме Simple Smile
Виж целия пост
# 346
И аз съм за да се съберем  Hug Ще е много забавно, по-квартали не знам дали ще се съберем, но по градове поне   bouquet И все пак да питам някой от Красно село да има или околните  newsm78
Сарничке нямам идея дали има срок ...
Пипи стискам палчета ,ще видиш че всичко ще е ок  Heart Eyes
Добре дошли на новите момичета   bouquet
Виж целия пост
# 347
И на мен ми звучи яко да се видим. Simple Smile
Стискам палци за БХС. Сигурна съм че всичко ще е наред. Hug
А за храна постоянно ми се ядат неща, които не обичам по принцип. Кренвирши, разни засукани манджи със сметана или майонеза,дояждат ми се всякакви странни храни, които не обичам по принцип. Не си угаждам понеже ще стана 100 кл ако ям всичките тези калории и само лежа. Но един лекар беше ми казал, че ако не ми се яде нищо различно значи бебето ще прилича на мен, а ако ми се, ще прилича на баща си Heart Eyes.
Виж целия пост
# 348
Кисели краставички с бонбони , не бих се сетила Joy аз съм на по прости неща - кисели краставчки с солети, ориз с изстискан лимон върху него, кисело мляко с лимон, вода с лимон ...абе всичко с лимон ми е вкусно.
Среща звучи забавно Simple Smile
Новите мами да се чувстват добре дошли.
Виж целия пост
# 349
АMAEBG, ето, сега вече знаеш и за кисели краставички с бонбони хахах сега не бих го яла, но тогава много ми се услаждаше  Blush

И аз съм За среща - с предната ми отчетна се събирахме през цялата Б, а после с количките, после с ходещи човечета, а сега с пораснали вече дечица - тези познанства са много приятни и остават за цял живот  Peace

Добре дошли на новите момичета  Hug
Виж целия пост
# 350
Момичета искам да ви попитам дали на някое от изследванията се виждат малформации  заешка устна или небце?
Виж целия пост
# 351
И все пак да питам някой от Красно село да има или околните  newsm78

В кв. Княжево и в кв. Бояна съм аз ... и в двата хахаха Grinning
Виж целия пост
# 352
Аз съм в Борово Simple Smile
Виж целия пост
# 353
Никакви срещи ... без мен  Laughing Laughing  Crossing Arms ... шегувам се .
И аз искам ама сте ми далеко  Sad
Виж целия пост
# 354
Момичета искам да ви попитам дали на някое от изследванията се виждат малформации  заешка устна или небце?

Да, на втората ФМ се гледа за заешка уста...  Peace

Варненки, я кажете и вие навити ли сте за среща  Whistling
Виж целия пост
# 355
Момичета искам да ви попитам дали на някое от изследванията се виждат малформации  заешка устна или небце?

Да, на втората ФМ се гледа за заешка уста...  Peace

Варненки, я кажете и вие навити ли сте за среща  Whistling
Много благодаря за бързия отговор. А за детска церебрална парализа изследвания правят ли се? И кога?
Виж целия пост
# 356
Кисели краставички с бонбони , не бих се сетила Joy аз съм на по прости неща - кисели краставчки с солети, ориз с изстискан лимон върху него, кисело мляко с лимон, вода с лимон ...абе всичко с лимон ми е вкусно.


Моята "бременна" проява беше предi 2-3 седмици, когато отчаяно ми се ядеше туршия. Обадих се на мъжа ми и майка ми да търсят по мазите. Grinning Накрая се задоволих с кисели крастаички, защото се оказа, че сме изяли всичко.
Виж целия пост
# 357
Здравейте момичета,

аз да ви попитам дали изпитвате като моите притеснения - днес се погледнах в огледалото и видях че са ми избили много повърхностни капиляри по бедрата Sad Вие имате ли подобни проблеми и това нормално ли е ?? Аз много се притесних ако сега започват да ми излязат то до 9 месец всичко ще ми е в спукани капилярчета .... Sad Знаете ли някакви мазила или домашни илачи за такива проблеми?
Виж целия пост
# 358
Здравейте!
Искам да попитам някоя от вас имала ли е проблем с това да си види резултатите от БХС в сайта на НГЛ?
Изписва ми, че не ме разпознава като пациент, а ми взеха кръв в Добрич на 25 юли и трябваше вече да има резултати в сайта. Обадих се на посочените телефони, но нищо...Сега им писах и мейл, дано ми отговорят.
Хубав ден :-  bouquet
Виж целия пост
# 359
Здравейте момичета,

аз да ви попитам дали изпитвате като моите притеснения - днес се погледнах в огледалото и видях че са ми избили много повърхностни капиляри по бедрата Sad Вие имате ли подобни проблеми и това нормално ли е ?? Аз много се притесних ако сега започват да ми излязат то до 9 месец всичко ще ми е в спукани капилярчета .... Sad Знаете ли някакви мазила или домашни илачи за такива проблеми?

Здравей. Мен ми избиха по ръцете и лекаря каза да не се притеснявам  #Crazy newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия