Августовско слънце мира няма,ще се крием в сянката със книга на прохлада..

  • 22 051
  • 757
# 555
Няма страшно, Скарамушче, ще се познаем  Laughing
Аз не знам Кали дали се е обадила вече за маса или да взема аз да позвъня и да резервирам  newsm78


Качили са и Доктор сън в МБ  Mr. Green Толкова се чудих дали да го поръчвам, реших да пропусна  Crazy
Но на английски  Whistling
Ъ, защо пише бг отстрани тогава  Crossing Arms

Не знам защо... Като я видях и аз се зарадвах и я поисках.
Като я получих се оказа, че е същият английски епуб, който циркулира от сума ти време из нета  Confused
Виж целия пост
# 556
И аз, и аз, дядо попе Wink
ММ е на работа, едва ли ще свърши преди 12, но пък понеже ще идвам с Гушко, ще видя как ще се получи. хепи няма да е първото шантаво място, на което ще яде пюре и ще щъка  Laughing ще действам утре в движение - затова и не предложих книги, нито казах какво търся Confused
и, както се казва, "по книгите ще ги познаете"  Joy
Виж целия пост
# 557
ох, ще направя всичко възможно да дойда  Grinning
Виж целия пост
# 558
Здравейте!  Grinning

Ееее, Миж, олекна ми, като те прочетох! Сега те чака един наистина слънчев и усмихнат уикенд!

Нели, много сладка дъщеричка имаш. Да ти е жива и здрава. Братчето е голям сладур, колко е чувствителен!

Нези, честито бабо!  Peace

Точ, да ти е жив и здрав зетко-медко!  Peace

Слив, как е зайко Саске?  Flutter

Много хубаво да си изкарате на срещата. Само някой да си е тръгнал преди 15 часа!  Twisted Evil
Виж целия пост
# 559
Много хубаво да си изкарате на срещата. Само някой да си е тръгнал преди 15 часа!  Twisted Evil

Аз със сигурност ще стоя малко, тъй като след това ще пътуваме  Party
Но малко-много емоцията е винаги голяма на подобни сбирки  Heart Eyes

А преди малко се уговорихме за днес да се видим със съфорумка от една друга тема, не сме се виждали сигурно от 4-5 години. Тя замина със семейството си за Америка, но сега си е тук  Grinning Да ви кажа така се вълнувам!  Heart Eyes
Животът е прекрасен  Hug

П.П. Аз ще звънна в Хепи да резервирам маса за 10 човека  - само ми припомнете отвън имаше ли?  newsm78 За пушещите мисля  Mr. Green
Виж целия пост
# 560
Мери, жалко, че не си тук  Sad А явно и там имаш стадион!!!!  Joy

Мижи, отвън може и да има вече, не съм минавала скоро. Някой друг може би ще каже.

Ех, каква голяма тайфица се събрахме  Heart Eyes

Виж целия пост
# 561
Резервирах. Само че за отвън ми казаха, че нямало как да направят маса за 10 човека, така че сме вътре.
На мое име е резервация и БГ мама  Laughing
Виж целия пост
# 562
Миж, външните маси не са уютни, всички минават оттам на път за входа. Вътре на климатиче ..... еееех..... ще се надявам на такава среща някъде есента .....  Confused

Миж, много даже е хубав животът. Аз работя усилено, че нямам търпение в края на деня да си гушна патенцето.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 563
Мери, жалко, че не си тук  Sad А явно и там имаш стадион!!!!  Joy
Скрит текст:
Има стадион, да, и тук има стадион. И в София ми е наблизо стадиона. Навсякъде стадиони да искаш! Стадион!  smile3533

Ех, така се зарадвах на Доктор Сън-а  Laughing Нищо, ще го чакаме Simple Smile

А на вас прекрасна среща ви желая  Crazy
Виж целия пост
# 564
Ох, много пишете, пък аз нямам и секунда време да ви изчета Tired...

Миж, браво за разрешението на проблема и прекрасна отпуска ти пожелавам Hug!

Нези, нещо си се объркала - каква баба - леля можеш да станеш ти  Laughing - честито  bouquet! Лека и безпроблемна на снахичката ти, бъди до нея!

Аз да ви кажа каква я свърших вчера - нали все бързам, все летя, нацелих с малкото си пръстче на крака затварящата се врата - в мига, в който чух "прас" разбрах, че го счупих, ма викам си - не боли, що да викам, да плаша децата. Виж, ако беше ММ вкъщи щях да си викна  Laughing. Та най-спокойно отидох да си измия ръцете, гаврътнах една чаша студена водица, приготвих си лед и кърпи и отидох при децата - "Деца, майка ви си счупи пръстчето, донесете ми чук да разтроша леда" - те - така  Shocked, аз - така  Mr. Green.
Продължих да си пека бисквитите /те пА точно сега една камара искат, че и кексчета, че и свеки най-нахално 5 пъти ми звъня да съм направила за кръщенето на бебето на девера, дето е утре и дето все още никой лично на мен не ми се е обадил да ме покани, пъфффф  Close/, щрапах си с омотан с лед и обут в найлоново пликче крак, който за отрицателно време сменяше цвета си като хамелеон Whistling...ММ като се върна и подбели очи - да сме ходели в бърза помощ - викам му ааа, не, никакви доФтури повече, пък той- щяло да стане гангрена - пък аз - ми кво, да го резна бе, тъкмо ще си купувам с един номер по-малки обувки Crazy...
Тази сутрин пръстчето не е вече така отекло, но за сметка на това е почти черно, а половината ми ходило - прекрасен виолетово-син нюанс . Та мисля по този повод утре да облека /за прословутото кръщене, за което все пак станах в 5 тази сутрин и направих сладки, нали съм добра душа  Flutter/ една лилава рокля, та да сме в тон Joy. Имам съмнения, че няма да си навра копитцето в сандалките, ма може и по джапанки да ида, ммм hahaha?
Виж целия пост
# 565
Браво бе, Мариетка. Какви ги свърши?  Hug Да ти кажа, не е ли добре все пак да се иде на лекар, да се види, да не заздравее нещо накриво. Може да стане проблем след това, молим ти се!
Виж целия пост
# 566
Мариетке, върви на лекар наистина! Там са едни малки костици, трябва да те видят на рентген обезателно! Дано да е за нищо разкарването, но иди!  Praynig
Виж целия пост
# 567
Нищо не се прави по принцип, а и щом отокът е спаднал, значи е добре, не се тревожете. Малко преди да родя Андриан нацелих по същия начин, но май с пръстчето на другия крак, спалнята - та щрапах като хипопотам с едни джапанки, с тях отидох да раждам, с тях ме изписаха.
Ще ми мине като на куче, не ме мислете Hug.

Айде, изчезвам да правя бебета за кексчетата  Crazy
Виж целия пост
# 568
 Егати и Мариетата,  doh, как търпиш на болки, как така не си обръщаш нужното Фнимание. Марш!  Naughty Наистина отиди на лекар, Мариетко!   action032  remybussi

Мери, к`ви стадиони? Бягаш ли? Едва ли си казвала, щях да запомня.

 Мижжж
, всичко  е добре, когато свършва добре!  Peace

Кали май се скапва от работа, никаква я няма. Поне вие утре ще я видите.  Heart Eyes

 А пък Зори не се е разписвала никак вчера, нито днес. Дано, дано да е добре!  Praynig

 Девичка и тя рядко пише, да се надяваме, че пак ще дойде скоро за повече време.

Точ, дай няколко освежителни снимки, ама и теб да те има на тях, скицо.  Heart Eyes

 И, Точ, да е здрав зетят ви, да е като крило над сестра ти и малката палавница.   bouquet

Мария, с нетърпение чакам да споделиш какви книги си взе от алеята. Много ми допада вкусът ти.  Peace

 А аз вече имам поръчани вратички за кухнята, дори преди малко ходих да внеса пари по сметката и сега вече ги чакам готови. Каквото, такова. Пак ровя из нета да търся как изглежда цвета, който избрах, но по-добре да не се самонавивам докато не ги видя готови. Притеснено ми е.  Confused

 Не споменавам всички, но не сте забравени, просто в момента пиша по някаква инерция. Замаян ден е днес, забързан и ме прави неориентирана.
Виж целия пост
# 569
Скарамуш, едва сега видях твоите снимки. Много сте хубави, цялото семейство сте толкова усмихнати. Снимката от Копенхаген е като пъзел, важно е какво се вижда зад гърба ти, както каза Сливка.  Wink Hug
 А домът ти е с много интересен дизайн, поне това, което виждам, събуди любопитството ми.  Thinking
 Тони е с очи-маслини. Обичам тъмните очи, толкова са топли!  Heart Eyes

Мижжж, бих искала да те притесня на лични, но ако предпочиташ, пиши ми на друго място, мисля че е важно. Peace Просто една консултация искам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия