Августовско слънце мира няма,ще се крием в сянката със книга на прохлада..

  • 22 045
  • 757
# 570
Скрит текст:
Зайо.
Виж целия пост
# 571

 Миличкото!  Heart Eyes Сякаш се е свил самотно. Слив, гушкаш ли го, или още не го притеснявате.
Виж целия пост
# 572
Олелеееееее  Heart Eyes Crazy Heart Eyes Crazy Heart Eyes много е готин Саске  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes много обичам и аз животинки. Направо се разтопих пред зайо, уникален е  Heart Eyes

Нели, а за стадиона....  Joy бягам, тренирам, каквото се сетиш. Шегата беше за Вив (с нея пишем и в друга тема) дразни ми се, че имам стадион наблизо  Laughing Hug

Гледах поста на Мариета така, както са я гледали децата й като им е казала, че си е счупила пръста  Shocked Ама така приказно го е описала, че до края си гледах  Shocked  Joy  ooooh! Как няма да идеш на лекар....  Naughty
Виж целия пост
# 573
Скрит текст:
Ние вчера го подудихме. Пипаме го, пускаме го на разходка радва ме му се. Днес вече е спокоен. Дори си научи тоалетнат. Яде сено пие вода и вече ппочти не влиза в дупката.
Мариета, иди на лекар. Имах преди време проблем с един среден пръст, направо крив щеше да си остане.
Виж целия пост
# 574
Мариетка, на мен ми стана лошо само като те четях  Money
Много си смела, не знам ...
Аз бих отишла на лекар, още повече с такъв морав отток.

Мерка, ще ме каниш на стадион ми се струва  Joy
Как пък да няма един около мен  Whistling Имам парк, но не е същото  Wink
Виж целия пост
# 575
Ехоооо! Тук съм!
Изчетох ви!

Днес ми беше наистина натоварен ден, защотооо...

Имам си вече нов телефон  mobilephone tongue
Днес ходих до офис на мобилния оператор за смяна на сим-картата, после тичах на работа.
ПрипаднАх като разбрах, че трябва да си въведа указателя от стария телефон в новия ръчно  smile3544, а разучаването му ще ми отнеме сигурно месец.
Но е голям гъдел  Mr. Green

Миж, добре че си се обадила да резервираш  omm  bouquet
Нямаше да успея аз. Толкова се радвам за утре, че ще видя и нови лица. Нямам търпение вече.

Мариетка, беж на лекар! Не ги подценявай такива неща.

Поздрави на всички  Hug
Виж целия пост
# 576


Гледах поста на Мариета така, както са я гледали децата й като им е казала, че си е счупила пръста  Shocked Ама така приказно го е описала, че до края си гледах  Shocked  Joy  ooooh! Как няма да идеш на лекар....  Naughty

Сега като ви кажа, че го нацелих още веднъж в крака на масата  Whistling...ми какво да го направя, като стърчи...та сандалките за утре са мираж, отивам да си приготвя джапанките  Laughing
Пък както съм яхнала метлата ще отида утре на лекар точно в 11, от църквата ще си взема такси  Twisted Evil
Скрит текст:
То бива бива наглост ама...не стига че както писах никой не ме канил официално на кръщене, че сладки ме изнудиха да направя, ами ей сега накарали ММ да ми звъни да съм направила венчето за църквата. Аз  Shocked?!? Три жени там де са  им ръцете #Cussing out? На моите деца кой им ги е правил...ама ММ го отнесе по телефона, пък ей сега като си дойде как ще го отвея направо #2gunfire...ох, оплаках се  Embarassed
Виж целия пост
# 577
Мариетко, не се карай на добрия си мъж. Обади се на кокошките дето са кукудякали насреща му. Той точно сега не заслужава и ти да му пилиш на главата. Малко ли му е другото. Я умната!  Naughty

 Да не ми се разсърдиш, ей!  Hug

 
Виж целия пост
# 578
Няма, но ще му кажа после всичко, каквото ми е на сърце, защото виждам...много работи виждам Crossing Arms.
Щях да пиша в другата тема, но по-добре тук - за стените - мляко с какао, много светло, нещо бежавко...
Отивам да дрънна една бира в мотоклуба, че ММ ме чака там - ей, знае как да му се размине начи...куцук...
Виж целия пост
# 579
 Ей, Мариети, да не тръгнеш боса.  Grinning Ти вместо към болницата/поликлиниката, тръгваш бира да смучеш. Тц, тц, тц, луда жена.
 
 За стените - мерси. Оттатък май ще го изтрия. Подборно ли се коментира там?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 580
Днес пак цял ден откарахме на бесейн, ако някой се е затъжил за мен де Grinning

Мариетка, да се оправяш и дано да не е сериозно счупено Praynig

Хубаво изкарване на срещата утре момичета и да ударите по една книга и за нас Laughing

Приятна вечер момичета!
Виж целия пост
# 581
Днес пак цял ден откарахме на бесейн, ако някой се е затъжил за мен де Grinning
Имай милост, дее, някои от нас дори не са излизали отпуск още  Crazy Hug.
Виж целия пост
# 582
 Гале ,теб който те мисли, ум няма. Няма празно при теб. Аз си знам, че вечер се обаждаш, затова не питам за теб. Така направих и днес.  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 583
Хоп цоп и аз  bowuu
Днес малко по задачки, после на Алеята на книгата. Ама много на бързо  Crossing Arms ММ му било топло, гладно, отпаднало. Принцеса  Crossing Arms Само половината минах и се прибрах с 8 книжки. Нищо не е  Outta Joint
Утре обаче ми е обещал втори тур и още толкова книжки  newsm44
Днес просто попита - не си ли купи 28349275 книги вече  newsm78 И като ми видя невинният, незадоволен поглед въздъхна и каза - Хайде утре пак  Heart Eyes
И те така Crazy

Мариетко ти си луда жена бе  Hug  hahaha И аз искам една бира в мотоклуба  Flutter Наздраве  cheers И отиди да си видиш крачето докато е време, да не стане проблем някой ден  Peace

Нели да покажеш после кухнята с вратички, стени и всичко там   chef

Гале, мила, нонстоп те мисля. Чудя се как издържаш по цял ден на басейн и после цяла вечер на маса  newsm78 Аз не мога така  Outta Joint Ужас направо.
Скрит текст:
Пут ка-къв стрес живееш, пут ка-кво напрежение
http://vbox7.com/play:4c002fbf

Кали честита нова машинка   phoneuu Със здраве да си я ползваш  Peace

Поздрави на всички  Hug
Виж целия пост
# 584
Хей как сте девойки ? Аз да попитам понеже утре вечер пристигам във Варна и неделя също ще съм там, дали има някой от тук, който да е варненец, ако има такива, с радост бихме си уговорили една среща ?

Иначе да не е само офтопик - днес започнах Зимата на нашето недоволство - много ми хареса тая книжка, но не всеки може да успее да я смели..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия