Боя за коса - Вlond 36 - Клуб на блондинките

  • 156 979
  • 734
# 705
https://www.pinterest.com/pin/41658365274431603/

Момичета, някой може ли да дае съвет този ефект как да го постигна.За светлото ясно, но тъмното според вас дали е боядисвано.Моята коса в момента като изсветляване е горе-долу такава, но с жълтеникаво русо и карамелена тъмна част.Пробвах със сиво и тъмните участъци не станаха толкова тъмни, а по-скоро някакво опушено бежово и седи гадно.

Естествена си боядисване, после кичури е това. Отдолу ясно се вижда нейния си цвят. Видала съм подобно с други цветова е салон да се прави, сама не ти препоръчвам.
Виж целия пост
# 706
 DELI22 какъв оксидант ползваш 9% или 6%? Много ми харесва цвета ти! Аз в момента съм ниво шестица, но искам да се изсветля с два номера. Мисля да си взема 8 с 6% за корените и 9% за дължините, за да не се получи разлика.
Виж целия пост
# 707
Според мен цялата коса е била изрусена по някое време а после са добавени на задната част на косата малко тъмни кичури, които виждам че към края са малко омбре, а най отгоре според мен след няколко месеца без боядисване са правени кичури.
Виж целия пост
# 708
Здравейте, искам да попитам дали е задължително марката на оксиданта да съвпада с марката на боята?  newsm78
Виж целия пост
# 709
Здравейте, искам да попитам дали е задължително марката на оксиданта да съвпада с марката на боята?  newsm78
препоръчително е заради различното ph,което съдържат различните марки бои.
Виж целия пост
# 710
DELI22 какъв оксидант ползваш 9% или 6%? Много ми харесва цвета ти! Аз в момента съм ниво шестица, но искам да се изсветля с два номера. Мисля да си взема 8 с 6% за корените и 9% за дължините, за да не се получи разлика.


С оксидант 6 %,благодаря ти  bouquet
Виж целия пост
# 711
Когато се боядисвам с Иноа, винаги ползвам оксиданта предвиден за боята Иноа.
Когато се боядисвам с друга боя, тогава използвам какъвто имам оксидант. Понякога е от същата марка, но доста често не е и до сега не съм имала никога проблеми.
Виж целия пост
# 712
B & C, как върви изсветляването? Peace
Виж целия пост
# 713
B & C, как върви изсветляването? Peace
Трудно и сложно, но има резултат.  Simple Smile
В момента си боядисвам косата в 2 стъпки - първо боядисвам тази част от косата ми, която не е побеляла с по-светла боя и 9% оксидант и след това при следващото миене на косата мажа горната част, която е побеляла с по-тъмна боя и 6%  Crazy
Дължините вече ги мажа накрая, защото доста пострадаха  Rolling Eyes
Днес ще пробвам маската Wella SP Repair  Grinning
Виж целия пост
# 714
Здравейте! Аз влизам с конкретен въпрос. Препоръчайте ми боя за коса, която да не изсушава скалпа, а да го щади. Последно ме боядисваха с Диксън и да не ви казвам какво се случи с главата ми, два месеца не мога да се оправя, люспя се като гущер. В този ред на мисли, не държа боята да е професионална, просто да не изсушава, но и да не омазнява излишно. Бели коси нямам, така че дали покрива такива не ми е важно. Препоръчаха ми Echo, уж била щадяща, но не съм я ползвала досега.
Виж целия пост
# 715
Синьорита Мърморита, не мога да ти препоръчам боя. Боите, които са изрусяващи не са щадящи.
Единственото, което мога да ти препоръчам са ампулите, които се втриват в кожата на главата. и

пп и когато се боядисваш косата ти трябва да е мръсна и мазна  Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 716
Аз ползвам 6, или 7 с нисък % оксидант, понеже не целя русо, а кафяво. Естествената ми коса е почти черна и само с русите тонове постигам кафявото, което искам. Досега съм си слагала какви ли не бои, включително и колестон 11 - ка с най- силния оксидант и такова нещо не ми се беше случвало никога. Този диксън никога вече няма да попадне на главата ми, а така ми хареса какъв цвят се получи . За мръсната коса знам Wink
Виж целия пост
# 717
Аз по щадяща от Колестон не съм срещала на пазара, не знам какво да ти кажа.
Виж целия пост
# 718
Здравейте! Аз влизам с конкретен въпрос. Препоръчайте ми боя за коса, която да не изсушава скалпа, а да го щади. Последно ме боядисваха с Диксън и да не ви казвам какво се случи с главата ми, два месеца не мога да се оправя, люспя се като гущер. В този ред на мисли, не държа боята да е професионална, просто да не изсушава, но и да не омазнява излишно. Бели коси нямам, така че дали покрива такива не ми е важно. Препоръчаха ми Echo, уж била щадяща, но не съм я ползвала досега.

Ехото става червеникава.
Виж целия пост
# 719


Oт Wella SP Repair не съм впечатлена. За моята изтощена коса ми е прекалено слаба  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия