Февруарската дружина мина първата третина ! 5

  • 28 402
  • 748
# 330
Ще ходя на работа докато се чувствам добре , годна за работа . От 15.12 ми почват 45-те дена  преди термин. Вече има лешояди за моето място на работа  Angry.
Напук на тях ще стоя до края  Twisted Evil

Амниоцентеза не съм правила , но ако ми се наложи може би ще я направя  Peace
Виж целия пост
# 331
Аз питах за лещите, благодаря за отзивите. Утре пак ще ходя до оптиката, че днес го нямаше лекаря, дано свикна с тях.

Мина и моята ФМ.Всичко е наред,но не съм доволна от лекаря.Претупа ни за 5 мин.,не обяснява,добре че беше листа,който ни даде,за да разберем,че всичко е ок.Пол също не каза.Единственото,което говореше,защо съм нямало да правя кръвния тест тоест БХС,била съм играла на руска ролетка и т.нТова,че първото ми дете било здраво не означавало,че.и второто ще бъде.  Shocked Съжалявам за избора си...Все пак се радвам,че всичко с бебчето ми е наред.
Къде ходи на ФМ? Вероятно си писала, ама да питам пак.
Аз съм решила, ако се заядат от вратата защо не искам БХС, да си стана и чао. Няма хем да плащам, хем да споря за правото си на избор!
Ходих в Пловдив при най-хваления гинеколог там-Д-р Даскалов!
С първата бременност бях на 20 г. никой не ми го е предлагал и не съм го и правила.Не ми е за пари,просто е ясно,че това не е сигурно изследване.Колко много жени са си изпатили като са го направили,предполагам и на много е помогнало да не родят болни деца,но и доста е объркал.Аз съм от тези,които бързо се шашкат,малко ми трябва някой да ми каже нещо и после постоянно го мисля.Дано да съм направила правилния избор.
Виж целия пост
# 332
Здравейте, аз се присъединявам към отбора на майките на момченца. Докторът беше категоричен за пола  Wink
Виж целия пост
# 333
Здравейте, аз се присъединявам към отбора на майките на момченца. Докторът беше категоричен за пола  Wink
Честити сини гащи Hug

Виж целия пост
# 334

И да ви почерпя, днес с ММ празнуваме 8 годишнина Two Hearts 1dating Two Hearts
Виж целия пост
# 335

И да ви почерпя, днес с ММ празнуваме 8 годишнина Two Hearts 1dating Two Hearts
Честита ви годишнина Simple Smile да се обичате много и да се радвате на прекрасни дечица.
Виж целия пост
# 336
Честита ви годишнина   bouquet  още дъъълги години да празнувате на тази дата Simple Smile
Да ви споделя за резултатите от ранния скрининг при мен - на база ехографа и кръвната проба риска ми за трите увреждания, които се изследват е 1:20000 и за трите. Въпреки това, док., при който ходих от МД, при който искам да раждам не успя да разчете някои неща от резултататите, които са в забележка, тъй като ми бяха споменали, че имам един леко завишен показател от доплер изследването. Поради това ме праща в понеделник да ходя за консултация при др. Стоев или др. Бехтерова от МД. Ако те решат сме щяли да повторим ФМ.... Та сега въпреки добрите резултати продължавам с притесненията докато не отида и на следващо мнение....Яд ме е , че лекаря при който си правих всички ФМ при предната ми бременност беше отпуска и ме изпрати в св. Петка.
Още не съм се записала и за ЖК. В тази връзка някой може ли да сподели лекар по ЗК в района Бъкстон, Борово, Павлово или Овча купел?
Приятен уикенд ви желая    bowuu
Виж целия пост
# 337
При кой лекар от МД ще раждаш и не е разчел всичко?
Виж целия пост
# 338
Съни честити сини гащи !
Пухче честита годишнина! Много любов и щастие дълги години още.
Аз да се похваля, стерилната урина е чиста. Било  е вътшно замърсяване .
Виж целия пост
# 339
Съни Simple Smile Честито и от мен за сините гащи.
Днес е много приятен ден, не е горещо и водих три годишния ми племенник на разходка в зоопарка, не си спомням да съм се смяла с голям човек , така както с това детето..ама от много време.
След обед ще ходя по магазините за да гледам колички( на живо) , кошчета и най-вече цени.
Хубава почивка на всички момичета.
Виж целия пост
# 340
Привет, момичета!
Най-после успях да седна да драсна 2 реда... Сутринта ходих на лекар, направо ме шокира - каза ми, че съм в 16 -та седмица, вместо в 14-та, както ми бяха казали преди... Пол не ми каза, но да е живо и здраво. Той обаче ме насочи към доц. Димитрова в МД. В понеделник ще се опитам да се свържа с нея и хайде пак на София... И тя вече да каже какво ще се прави от тук нататък. Много ми е неспокойно и се притеснявам.
Честито на Съни за момченцето stork-boy
Момичета, аз си поръчах от Асда и Косара дрешки и шишета на Авент. Вие започнахте ли с приготовленията или аз избързвам?
Лека вечер пожелавам от горещия Сандански... sweating
Виж целия пост
# 341
Пухченце, честита годишнина и  добри новини!  Hug  bouquet

Аз ще изчакам поне да дойде ноември и тогава ще почна да пазарувам. СЕга само хвърлям по едно око на това и онова. Но аз правя всичко в последния момент....

Наистина ми се струва, че има повече бременни около мен. Сестра ми  и две приятелки от детството ми, с които сме расли 4те на прощадката пред блока сме бременни. Simple Smile Много е яко! СЕга вече сме в разилчни посоки и дори държави, но много се радваме!
Виж целия пост
# 342
При кой лекар от МД ще раждаш и не е разчел всичко?
Професор Асен Николов.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 343
Аз само гледам и се чудя. Имам лятна количка бертони фокси , та се чудя дали да купувам комбинирана или да си купя само чувалче за лятната. Нооо сигурно ще купя 2ра ръка количка. Така или иначе ще ми са последните бебешки покупки.
Мисля и стерилизатор да купя, но не знам какъв. Предишния път изварявах, ама сега ме мързи. Сигурно ще взема електрически с пара... Ноо още не съм решила з анищо, а и е мн рано според мен. Магазини бол, онлайн магазини същ достатъчно.. След 7мия м ще купувам, ако изобщо купя нещо преди раждането, защото предишния път абс. нищо не бях купила, дори дрехи за изписването.
Виж целия пост
# 344
Аз само гледам и се чудя. Имам лятна количка бертони фокси , та се чудя дали да купувам комбинирана или да си купя само чувалче за лятната. Нооо сигурно ще купя 2ра ръка количка. Така или иначе ще ми са последните бебешки покупки.
Мисля и стерилизатор да купя, но не знам какъв. Предишния път изварявах, ама сега ме мързи. Сигурно ще взема електрически с пара... Ноо още не съм решила з анищо, а и е мн рано според мен. Магазини бол, онлайн магазини същ достатъчно.. След 7мия м ще купувам, ако изобщо купя нещо преди раждането, защото предишния път абс. нищо не бях купила, дори дрехи за изписването.

Маги, вземи си един стерилизатор на Aven за микровълнова по 50 лв са. Мои познати които сега имат малки бебенца, казват че са много доволни, защо да наливаш пари...
Аз също смятам да пазарувам накрая, набелязала съм кошарка и разглеждам колички, но преди декември, нищо няма да купя!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия