Евтините неща, от които сме доволни - 26

  • 81 175
  • 734
# 690
Аз даже за 4лв и нещо съм ги взимала.
Виж целия пост
# 691
Сега значи е идеалния момент да се пробва ФД на Maybelline  Grinning
За сенките на Флормар толкова добри коментари, и аз ги видях някъде за 4 и нещо, без да са били на промоция, но не знам защо не си взех и сега ме е яд.

Любимия ми интимен гел, не спирам да си го купувам. Не знам защо, но си бях взела 2 с помпичка и ми се стори, че свършиха доста по барзо отколкото в другата опаковка. Може би в мен е проблема, но отново се върнах на тази опаковка  Laughing



И колкото и различни заздравители съм си купувала, винаги се връщам на нещата на Перфект за нокти. Мисля, си че са добри, вършат ми работа. Днес си взех този, до сега не съм го пробвала, но ми харесва, че става както за основа, така и за топ лак.

Виж целия пост
# 692
не се сещам дали в тази тема се коментираше ФД на Maybelline superstay better skin от утре в ДМ ще е на 8.89лв

Вчера си го купих от Елитис на 8,59 лв.
Рано е за отзиви, от едно ползване не мога да кажа твърдо дали съм доволна.
Виж целия пост
# 693
...

И колкото и различни заздравители съм си купувала, винаги се връщам на нещата на Перфект за нокти. Мисля, си че са добри, вършат ми работа. Днес си взех този, до сега не съм го пробвала, но ми харесва, че става както за основа, така и за топ лак.

[/b]

Аз от години го ползвам и съм много доволна.
Виж целия пост
# 694
Точно за заздравител за нокти щях да питам, че моите са унищожени вече  Confused
Ако някой може да каже за още заздравители, които действат да пише моля Simple Smile
Виж целия пост
# 695
Точно за заздравител за нокти щях да питам, че моите са унищожени вече  Confused
Ако някой може да каже за още заздравители, които действат да пише моля Simple Smile

Евелин 8 в 1, НИЩО ДРУГО! За 10 дни ще сте с прекрасни нокти!
Виж целия пост
# 696
От спрея на Рубелия и аз съм доволна, но в момента ползвам аргановото масло долу в линка. Не съм била по-доволна може би от продукт за коса. В момента от сезона ми пада косата и съответно и се разресва супер трудно, но маслото със сигурност ми помага много за второто. Около 10 лв е някъде. Имаше и такъв кератин. Това го водят мароканско, а кератина бразилски, но за него пишеше че овладява непокорната коса, а аз държа да си запазя къдриците Laughing
http://www.fragrancedirect.co.uk/content/ebiz/fragrancedirect/in … 915/0049915_l.jpg

Аз по друг повод влязох. Някой ползвал ли Biotouch ампулите на Wella? - https://az412792.vo.msecnd.net/prodimgs/12332700644-700.jpg

И споделя за едни шампоани на Rosa Impex - SPA Master. Не намирам снимка в интернет, само големи туби, а моите са малки и бели като на лосион за тяло. Водят ги професионални, шампоана е около 3 лв, а балсама под 3 или обратното за 250мл.
Не са направили чудо с косата ми, но не са и я направили отвратителна, както доста от шампоаните, които си взех преди това (в това число и няколко професионални), та затова съм склонна да ги похваля. Има с арган (моите са такива) и още два вида, които не запомних. Имаше маска също, серум и кристали или нещо такова.

Много дълго стана, извинявам се  Laughing  bouquet

Виж целия пост
# 697
Момичета, благодаря за препоръките за руж.   bouquet Днес ще погледна по магазините. Simple Smile
Виж целия пост
# 698
Точно за заздравител за нокти щях да питам, че моите са унищожени вече  Confused
Ако някой може да каже за още заздравители, които действат да пише моля Simple Smile

Евелин 8 в 1, НИЩО ДРУГО! За 10 дни ще сте с прекрасни нокти!
И аз съм страшно доволна.
Виж целия пост
# 699
Този крем е много приятен.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 700
Точно за заздравител за нокти щях да питам, че моите са унищожени вече  Confused
Ако някой може да каже за още заздравители, които действат да пише моля Simple Smile

Евелин 8 в 1, НИЩО ДРУГО! За 10 дни ще сте с прекрасни нокти!
И аз съм страшно доволна.

На Евелин също има SOS заздравител. Аз с него си оправих ноктите, които се разслояваха.  PeaceСега си взех 8 в 1. Искам да кажа, че и SOS е супер, ако не намирате 8 в 1.Аз като си купувах първия път 8 в 1 не видях.
Виж целия пост
# 701
Точно за заздравител за нокти щях да питам, че моите са унищожени вече  Confused
Ако някой може да каже за още заздравители, които действат да пише моля Simple Smile

Евелин 8 в 1, НИЩО ДРУГО! За 10 дни ще сте с прекрасни нокти!
И аз съм страшно доволна.

На Евелин също има SOS заздравител. Аз с него си оправих ноктите, които се разслояваха.  PeaceСега си взех 8 в 1. Искам да кажа, че и SOS е супер, ако не намирате 8 в 1.Аз като си купувах първия път 8 в 1 не видях.

И аз съм много доволна от SOS -а, с него ми се оправиха ноктите и никога като сега не съм имала хубав маникюр...8в1 не съм ползвала,но за този гарантирам и аз....
Виж целия пост
# 702
Не ви ли притеснява, че в този продукт 8в1 има формалдехид?
Виж целия пост
# 703
Препоръчайте измиващ гел за суха кожа, премахващ и предодвратяващ черни точки.  Praynig Този на Балея не ми харесва.

Препоръчвам с две ръце измиващия гел на "Фитокод"! Heart Eyes
Скрит текст:
Много съм доволна. Party Не ми пресушава кожата, не я чувствам опъната, а съм с доста суха кожа. Освен това е и много икономичен. Продукта не е за тази тема откъм цена, но това, че е икономичен и на мен лично ми стига за много време го прави повече от добър продукт на добра цена! Изобщо продуктите на "Фитокод" са ми едни от любимите! Heart Eyes
Виж целия пост
# 704
Hristugena, благодаря ти за предложението, обаче не понасям миризмата на рози. Има ли подобен
продукт с различен аромат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия