Наближава новата игра,списъците с книги почваме да пишем с трепет в ръка!

  • 26 304
  • 712
# 495
O, много ви благодаря за хубавите думи, момичета!  Blush Така се радвам, а пък нали знаете, че споделянето е толкова важна съставка от радостта. Wink Пътуването беше толкова вдъхновящво и пълно с емоции (жално само, че нямаме особено общи снимки с мъжа ми, но така е като пътуваме само двамата).

Нези, не е толкова страшно! Особено като мъжът ти има практика... Лесен маршрут, планирате най-много по 4-5 часа каране на ден, повече разглеждане и спането да не е по къмпинги и палатки. Мисля, че ти би се справила. Simple Smile
Виж целия пост
# 496

O, много ви благодаря за хубавите думи, момичета!  Blush Така се радвам, а пък нали знаете, че споделянето е толкова важна съставка от радостта. Wink Пътуването беше толкова вдъхновящво и пълно с емоции (жално само, че нямаме особено общи снимки с мъжа ми, но така е като пътуваме само двамата).




Точно така се чувствам, когато пътешестваме с мотора Peace. Тази година не ходихме на дълъг път, едно заради ремонта на кухнята, който погълна и времето, и средствата ни Confused, и друго, защото мислим да сменяме моторите - единият ни е малък, а другият - неудобен, най-вече за мен. Сега се оглеждаме и избираме, правим планове, но едва ли ще стане скоро...
Виж целия пост
# 497
Ще стане,Мариетка,ще стане!
Рано или късно нещата ще се наредят.
Не знаех,че и ти караш мотор!На мен ми се струва страшничко.Дори братовчеда като ме вози опищявам квартала.
И така аз най-накрая се сдобих със заветните калъфки за столове.Имах страхотен късмет.В магазин Jysk/там ми каза да отида една приятелка,от която всъщност почерпих вдъхновение/има калъфи.Обаче един калъф е 22.50,смятайте за 4 стола колко пари са.И аз вече отчаяна тръгвам да си ходя,когато виждам продавачката.Започвам да я разпитвам за калъфите и промоциите и тя ми вика,отидете на касата.Там има намалени на 10 лв няколко бройки цвят теракота.
Викам си дали ще ми отиват на хола,но пък в крайна сметка за по-малко пари няма откъде да намеря,теракота или не всякак ще стои.
И взех това
Скрит текст:
,само че в такъв цвят
Виж целия пост
# 498
Юхуууу  wavey

Браво на всички вело- и мото- туристи  Hug

Сливче ще вземете най-правилното решение за детето, то е ясно. Наслука да му е ученето на немския  Peace Честити калъфи Peace

Зори - варненка, варненка колко да съм варненка  Thinking Трето поколение родени в града брои ли се  newsm78 Ако да, значи аз съм търсената "гражданка"  bowuu  Joy Друго е важно - обожавам си града и ми е мъчно да го гледам как тъне в разруха, мръсотия и други неща, които не искам да пиша  Cry Морето е в кръвта ми  Heart Eyes Обичам да бродя по планините, но дълго без морето не мога. И не говоря за плаж. Искам да мога всеки един ден от годината да мога да сляза на брега и да подишам сол. Винаги сме живели на 10-15мин път пеш от морето, не си представям да живея във Владиславово например, камо ли по-далеч  Flutter И ей така  Hug

Нели - днес имахме задачки закачки и нямах път към книжарницата. Утре след работа, ако успея може да се пробвам  Praynig

Пак се отнесох. Прекъсвайте ме, че нямам спирачки  Mr. Green

Друго щях ли да пиша  newsm78  newsm27

А минах само да се похваля с ей тази нова дрешка. Съжалявам, че не се сещам кой пусна линковете, ама да благодаря. Не се сдържах. А ММ мърмори под мустак  Mr. Green

Скрит текст:



Сега като казахте калъфи за столове  Thinking  newsm78 Нови столове имаме, ако купя калъфи и се оправдая с вас, ММ дали ще намали мърморенето  smile3506
Виж целия пост
# 499
Тооооч,страхотна дрешка.Много ми хареса.Във Варна живях три месеца.ММ имаше обект там.Строяха Пенито в Аспарухово.Ние бяхме на квартира в кв.Ален мак.Имам прекрасни спомени и ако ме питат къде бих живяла със сигурност ще е Варна.Много го обичам този град.Винаги като пътуваме за Албена карам мъжа си да мине през града.А не по околовръстни пътища,за да мога да си го видя и да му се насладя.
А за калъфите,ММ още не знае.На работа е.Няма да му казвам.Нека се прибере,за да видя ефекта УАУ!
Виж целия пост
# 500
 Май личи, че съм била на работа, никаква ме няма вече няколко часа. А иначе като камбана, все се обаждам.  Joy Joy Joy Обаче се върнах и пак почвам да дрънкам.  Mr. Green

Деси, пускам ти списъка с книги, няма я "Квартеронката" в него.

Скрит текст:
1."Проницателят се завръща" - Анди Андрюс
2."Михримах:дъщерята на наложницата" - Демет Алтънеликиоглу
3."Ариб. Повелителката на халифи" - Агнес Имхоф
4."Тайният живот на Вайълет Грант" - Беатрис Уилямс
5."Когато съдбите се преплитат" - Анжелик Барбера
6."Вкусът на тъгата" - Джъд Морган
Списъкът ми не е подреден по реда на желание  Peace Мисля, че няма да го променям

Сливче, много хубави калъфи си си взела. Стоят елегантно и цветът също е хубав. На мен лично много ми допаднаха. А и тази цена..., струвало си е. Да ви е  удобно и уютно!  Hug Да видим аз каква маса и какви столове ще си избирам за кухнята. Че и това предстои.  ooooh!

 За занималните, само да кажа, че през изминалата учебна година бях на третокласници.
Скрит текст:
Сериозно се учи по всички учебни предмети, просто нищо общо с втори клас. Най-трудни им бяха уроците по Човек и общество, защото вече трябва да разказват, има много исторически материал, много информация, която им е чужда, но те трябва да  я възприемат. Освен това, групата ми беше голяма - 27 деца. Голямо учене беше цяяяяла година, аз се изморявах, за тях не знам как издържаха по цял ден със свеж мозък и мислещи. Важно е да ги изпитва някой да разказват, да се обогатява речевата им култура. Ако само четат и си мислят, че знаят, не - не става. После не могат да разкажат прочетеното. Е, индивидуално е при всяко дете, но опитът ми това показва. И много писмени работи им даваха. Всяка седмица освен устното изпитване, имаха и писмено. А по ЧО имаха и много дати да помнят. Така че си е сериозна работа в трети клас.  Crazy Но пък вие най-добре си познавате детето. Има деца, които не могат да работят в група, защото се разсейват, или пък не могат да учат тихо. Някои разказват на глас. Разни деца има. Но каквото и да решите, желая късмет на Марти и да му е лека годината!  Hug

 
Виж целия пост
# 501
Точ, страхотна е тази книжка дрешка! Откъде е? Simple Smile

Скрит текст:
(Вкъщи с мъжа ми казваме на дъщеря ни "Точка" и като я викаме или и се радваме винаги се обръщаме към нея с "Точ". )
Виж целия пост
# 502
Нелка,не мога да кажа,че не очаквах мнението ти.
Ние от другата страна на бариерата знаем най-добре какво е натоварването.Особено когато си професионалист Hug
Относно калъфите/понеже ми е кеф и ви се фукам Hug/ за мен това е нещо много практично.Столът,какъвто и да е се съсипва с годините.Моите имат една захабена дамаска от която вече нищо не става.Два пъти купувам възглавнички,които освен че си имат лекета се и сърдраха по краищата.Не мога да купувам нови столове,но сега тези изглеждат екстра.
Виж целия пост
# 503
Точ, страхотна е тази книжка дрешка! Откъде е? Simple Smile

Скрит текст:
(Вкъщи с мъжа ми казваме на дъщеря ни "Точка" и като я викаме или и се радваме винаги се обръщаме към нея с "Точ". )
От тук е дрешката. Някой беше пуснал сайта няколко странички назад  Peace Ама забравих кой  Blush Hug
http://delia.bg/index.php?route=product/category&path=62_77&limit=100

Скрит текст:
Много сладко Heart Eyes Кръстена е на мен  Mr. Green  Heart Eyes  Hug   bouquet Изпращам голяма лелина прегръдка за малката Точ  newsm03
Виж целия пост
# 504
Едно бързо здрасти wavey lovekiss

Нямам много време, но държа да кажа на Гигова - ДА, ДА, ДА!!! Съгласна съм да стана твоя законна свакинка, в здраве и болест, в радост и тревога, за вечни времена bowuu
Сори на другите кандидатки, но Галето печели безапелационно - ще ме води на опера Flutter
Ама хич не ви жаля, като гледам какъв страхотен избор за снахи имате в тая тема Heart Eyes

scaramouche разтопих се в твоето пътешествие, какво ли е да го изживееш реално. Размечтах се ...

Виж целия пост
# 505
Моля ви, много ви моля, спрете да пишете!  Twisted Evil Mr. Green

На 17-та страница съм, как да стигна до 34-та, а???? Свърших си работата, много е натоварено тези дни, че е и отпускарско пусто, и то станало 17 часа.

Ами това е, оплаках се, ще чета още ....   хайде, до после ...  Tired
Виж целия пост
# 506
Миле,ако се видим на кафенце,ще ти разкажа какво се случва последните ЕН на брой страници Hug
Виж целия пост
# 507


Скрит текст:
Нямам много време, но държа да кажа на Гигова - ДА, ДА, ДА!!! Съгласна съм да стана твоя законна свакинка, в здраве и болест, в радост и тревога, за вечни времена bowuu
Сори на другите кандидатки, но Галето печели безапелационно - ще ме води на опера Flutter



 От мен имаш едно `фръц`.
Виж целия пост
# 508
Сливче, все се каня да ти кажа, че много ми допадна идеята ти за калъфи за столовете и се радвам, че си я осъществила, много харесвам такъв стил обзавеждане. Елегантно е!

Точ, страхотна дрешка, да ти е честита! Да си я ползваш със здраве! И аз си харесах от същия сайт една - с европа надписа, но откак се научих да ги шия, май сама имам желание да си ушия една. Иначе цената е напълно нормална, доста труд си е или понеже аз съм новак, така ми се стори.

Виж целия пост
# 509
 Понеже ми се наложи да се фръцна, забравих да кажа на Точ, че роклята за книга е много идейна, точно за теб е шита, Точ. Като по поръчка, за твоята слабост.  Hug Аз също разгледах този сайт оня ден, и един друг, където имаше дрешка с дакел. Много красиви неща видях, едни макове дето ми взеха ума, разни с кафета, подходящи за тефтер с рецепти и какви ли не.  Party

Миле, чети внимателно и обстойно!  Naughty Има интересни неща, не са за изпускане.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия