ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО - Тема 17

  • 80 634
  • 766
# 120
Темата започва да придобива нормалния си вид - алкохол, секс и море. Така вече е друго нещо  Grinning
  bouquet
Виж целия пост
# 121
miss july,  д-р Карадалиев. На живо е много чаровен Laughing И е коло 70 набор Laughing


Мислиш ли  Rolling Eyes Нещо ми дъртее за 70-ти набор. Ама важно е ти да си го харесваш. Ние няма да ти пречим  Wink


Снощи майка ме учи да меря кръвно  Laughing Моето снощи беше 90/60.
Виж целия пост
# 122
miss july,  д-р Карадалиев. На живо е много чаровен Laughing И е коло 70 набор Laughing


Мислиш ли  Rolling Eyes Нещо ми дъртее за 70-ти набор. Ама важно е ти да си го харесваш. Ние няма да ти пречим  Wink


Снощи майка ме учи да меря кръвно  Laughing Моето снощи беше 90/60.

Хихи ,мен от няколко години ме учат да меря кръвно и в крайна сметка все ми го мерят.

Джери, ама страхотно щом още на 4 ден без АД си супер-ще вземеш да ме навиеш за този Л-тирозин, ама гледам, че е за спортуващи-пък аз освен от бюрото на работа до нас, други движения не изпълнявам.....аааааааа и на масата се справям доста добре. Обаче сега се чудя дали да го пия с неолексан, или направо да си взема хепи дей  newsm78 .......сега съм в процес на търсене на силна ракия да си направя шизандрата, че хич не ми се ходи до Бургас пак да ми изписват АД.....все трябва да има начин да ги заобиколя.  Ама и доктора как ще да е 70 набор бе......то и аз съм 70 набор, ама сякаш не изглеждам толко голямШка  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 123
А моля ви се, има си хора дет си дъртеят, аз съм 80-ти, и си отговарям на годините,даже младея, а какви съученички имам приличат си отвсякъде на лелки, прехвърлили 40-те- това си е до ген. Доктора определено изглежда на над 50годишен Wink

Ей ви един известен софийски доктор, изглежда прекрасно на 53год, и наистина изглежда ,като на 30 и няколко,много млади мъже биха му завидели за фигурата https://www.facebook.com/photo.php?fbid=673749956028070&set= … ype=1&theater  Laughing
Виж целия пост
# 124
Мария, имам си прогресиращо ОКР. Преди години  броях, минавах по определени места, казвах си - да не направя това, че това ще се случи, даже съм имала страхове да не почна по време на изнасянето ми на някой доклад да взема да се събличам (в научна област работя, не друго...) Crazy Та такива ми ти неща за тогава. Сега прогресира ОКР с ПР и имам натрапливи мисли да се наранявам, не физически, ох, не ми се пише че се старая да не мисля за него даже едвам го казвам на лекарите. Само едно нещо е, не са повече НМ.
Сега прочетох новия ти пост. АААА, и  Карадалиев няма коремче, вчера обстойно го оглеждах (и не само вчера)  Laughing


alinnna, бе 95 г. е завършил (нали учат 6-7 години). Аз завърших 93 и значи той ще е около 70 набор, то и аз съм 70  Wink Ние с теб си младеем много за годините си, то само с мъжете така става - плешиви и с коремчета (да не се засегне някой в темата, в рамките на шегата Hug).
Ами аз го взех тирозина, че и спортувам всяка сутрин и по баири ходя, та си казах и за двете ще помогне. Гледам, че в Хепи дей Л-тирозинът е 20 мг, а в това, което аз купувам е 500 мг., значи моето е за спортуващи. Ох, ако се изразих добре - като не спортуваш май Хепи дей е по-добре Hug
Как така нямаш хубава ракийка  Hug Ми ела да ти дам Hug Само жално гледам как мъжът ми всяка вечер си сипва от ракията на баща ми и ми се реве. Но ще минат една-две седмици да спре действито на АД-то и аз ще си направя една голяма шопска салата и като му седна на няколко чашки  smile3508.

Приятен и спокоен уикенд да Ви пожелая. Аз заминавам по Мечитите над хижата. В неделя може да се пльосна на някой хубав басейн с мохито в ръка  Hug

Виж целия пост
# 125
О Джери, това със събличането и аз го имам,  като съм на обществени места, но пък никога не бягам от мястото,където съм, колкото и да ми е притеснено,но при мен основното е страха от полудяване/изпитвам ужас от хора с видими такива проблеми, но пък всеки ден се сблъсквам с такива, явно за да го преборя този страх/ и вече от там, съзнанието си прави някакви шеги с мен и ми  изкарва мисли от този тип, ако почна да се събличам, ако почна да ръкомахам, ако почна да си говоря сама и всички,ще ме отбягват, в основата стои пак някакъв вид социална фобия,страх от отхвърляне-че нали подобни действия са присъщи на друг тип хора Mr. Green  и хората избягват такива хора. Последната ми велика мисъл, която ме изкара извън контрол е ако почна да губя ориентация и се загубя някъде- а по принцип съм човек с изключителна ориентация, откъдето мина, запомням маршрута и винаги успешно напътствам хората, как да стигнат до  конкретно място. Абе проблема ни е,че не вярваме достатъчно в себе си, аз вярвам на тялото си, затова и паническото изчезна,не напълно,защото то е свързано с телесни усещания,а мен те не ме плашат, но сега се опитвам да повярвам  и в самата мен, пътя е много ,много дълъг- още повече, като години си градил един модел на поведение, а сега трябва корено различен.
Виж целия пост
# 126
Мария, имам си прогресиращо ОКР. Преди години  броях, минавах по определени места, казвах си - да не направя това, че това ще се случи, даже съм имала страхове да не почна по време на изнасянето ми на някой доклад да взема да се събличам (в научна област работя, не друго...) Crazy Та такива ми ти неща за тогава. Сега прогресира ОКР с ПР и имам натрапливи мисли да се наранявам, не физически, ох, не ми се пише че се старая да не мисля за него даже едвам го казвам на лекарите. Само едно нещо е, не са повече НМ.
Сега прочетох новия ти пост. АААА, и  Карадалиев няма коремче, вчера обстойно го оглеждах (и не само вчера)  Laughing


alinnna, бе 95 г. е завършил (нали учат 6-7 години). Аз завърших 93 и значи той ще е около 70 набор, то и аз съм 70  Wink Ние с теб си младеем много за годините си, то само с мъжете така става - плешиви и с коремчета (да не се засегне някой в темата, в рамките на шегата Hug).
Ами аз го взех тирозина, че и спортувам всяка сутрин и по баири ходя, та си казах и за двете ще помогне. Гледам, че в Хепи дей Л-тирозинът е 20 мг, а в това, което аз купувам е 500 мг., значи моето е за спортуващи. Ох, ако се изразих добре - като не спортуваш май Хепи дей е по-добре Hug
Как така нямаш хубава ракийка  Hug Ми ела да ти дам Hug Само жално гледам как мъжът ми всяка вечер си сипва от ракията на баща ми и ми се реве. Но ще минат една-две седмици да спре действито на АД-то и аз ще си направя една голяма шопска салата и като му седна на няколко чашки  smile3508.

Приятен и спокоен уикенд да Ви пожелая. Аз заминавам по Мечитите над хижата. В неделя може да се пльосна на някой хубав басейн с мохито в ръка  Hug



 Joy и аз докато си защитавах дисертацията ми се налагаше да изнасям разни доклади  и все треперех да не се изпльоскам зад бюрото, или да не тупна някой юмрук по носа на задаващите въпроси.  А за ракийката, ако не бях толкова далеч щях да долетя, ама ето, ако знаех, оня ден като се прибирах от Родопите щях да се отклоня от пътя......абе Джери, я не се филмирай,докато пиех АД си пийвах .....в рамките на нормалното-пише, че не е препоръчително да се пие  алкохол, ама доста познати около мен пият АД и си сръбват, че даже и над нормата-една биричка, или ракийка нЕма те събори  Hug
При мен е ясно защо имам депресия и т.н., ама пък вие с Мари, спортуващите-направо нямате право на такива екстри  Thinking
Виж целия пост
# 127
Алина, аз не съм от активно спортуващите, аз просто ходя много, обожавам да се разхождам и с детето все обикаляме Wink А когато забравя за мислите, живота ми е прекрасен, както преди! Но ОКР се "лекува" само с психотерапия/ знаете по-старому това си се води страхова невроза/ и то минимум една година в случаи/лекарствата са до време/, като моя, за да елиминираш тези мисли, при мен просто са много не е само една и не пия лекарства, затова процеса е по-бавен, но като цяло съм доволна от това как се справям с тях. Някои хора успяват само с няколко сесии, да се справят  с тях, които имат само по една мисъл, моите обаче от една станаха сигурно 20-30, след спирането на деанксита-" щастливка съм" Mr. Green
Виж целия пост
# 128
Алина, аз не съм от активно спортуващите, аз просто ходя много, обожавам да се разхождам и с детето все обикаляме Wink А когато забравя за мислите, живота ми е прекрасен, както преди! Но ОКР се "лекува" само с психотерапия и то минимум една година в случаи, като моя, за да елиминираш тези мисли, при мен просто са много не е само една и не пия лекарства, затова процеса е по-бавен, но като цяло съм доволна от това как се справям с тях. Някои хора успяват само с няколко сесии, да се справят  с тях, които имат само по една мисъл, моите обаче от една станаха сигурно 20-30, след спирането на деанксита-" щастливка съм" Mr. Green
newsm78 ами и аз обичам да вървя много /когато имам време/.......мен пък не ме плашат толкова натрапливите мисли, колкото разплакването за щяло и нещяло и обсебващата тъга и тревожност ......чудя се дали да не пробвам упражненията на Дона Идън,  че ТЕС последно време ме мързи да правя.
Виж целия пост
# 129
Али аз не плача, нито ми е тъжно, този кофти период беше преди една година за мен, сега основното са ми мислите, които ме карат да плача, но не плача, казала съм си,че няма да позволя детето да ме вижда тъжна, заради някакви си тъпи мисли, затова винаги отивам на място, пълно с хора и майки с деца, и като се заприказвам с някоя майка, забравям за мислите  и се чувствам идеално и така до вечерта. И така всеки път,като ми дойде гениална мисъл се бутам в навалицата, да видя,какво ще стане, това е начина, не избягвам ситуации, които ми провикират мислите. Mr. Green
Виж целия пост
# 130
alinnna чакам те  Drunk На защитата ми на дисертацията от страх от ПА ударих първо 2 водки и една шепа успокоителни. Получавам ПА от изнасянето на доклади и вече ги пробутвам на докторантите.
Ама и аз не съм от тея дето ще дигат 100 кг или ще правят по милион лицеви опори. Правя около 30 минути серии комплекси упражнения, гледам не много да ме озорват. После ходя час и нещо пеш до работата.

Мария, това до голя степен го има - страх ме е да не ме отхвърлят. Задълбочи ми се положението и от дългогодишния ми шеф, от който добих комплекс за малоценност. Но доста работа положих върху себе си. Вече вярвам си вярвам напълно. Гледам да не се срещам с хора, склонни да се присмиват или унижават. Всяка сутрин се гледам в огледалото и си казвам колко съм щастлива с прекрасния ми приятел, със сина ми (не е тук, учи в чужбина), с най-красивото и мило ( Twisted Evil) коте, с обичаната от мен работа.
Имах и огромен страх от височина, но за всичко сам трябва да си помогнеш, настройка, вяра в себе си. Е така ако се бях видя преди 2 години никога нямаше да повярвам, че ще го направя. Снимката е от миналата седмица от Вихрен.
Скрит текст:


И какво сега - Карадалиев си е само мой  Joy  Heart Eyes Успокоих се, нямам съпрнички за сърцето му или най-вече за нещо друго Laughing
И друго да напиша, откакто спрях АД само за секс мисля, а преди това 6 несеца никакъв и повей даже.

 
Виж целия пост
# 131
alinnna чакам те  Drunk На защитата ми на дисертацията от страх от ПА ударих първо 2 водки и една шепа успокоителни. Получавам ПА от изнасянето на доклади и вече ги пробутвам на докторантите.
Ама и аз не съм от тея дето ще дигат 100 кг или ще правят по милион лицеви опори. Правя около 30 минути серии комплекси упражнения, гледам не много да ме озорват. После ходя час и нещо пеш до работата.

Мария, това до голя степен го има - страх ме е да не ме отхвърлят. Задълбочи ми се положението и от дългогодишния ми шеф, от който добих комплекс за малоценност. Но доста работа положих върху себе си. Вече вярвам си вярвам напълно. Гледам да не се срещам с хора, склонни да се присмиват или унижават. Всяка сутрин се гледам в огледалото и си казвам колко съм щастлива с прекрасния ми приятел, със сина ми (не е тук, учи в чужбина), с най-красивото и мило ( Twisted Evil) коте, с обичаната от мен работа.
Имах и огромен страх от височина, но за всичко сам трябва да си помогнеш, настройка, вяра в себе си. Е така ако се бях видя преди 2 години никога нямаше да повярвам, че ще го направя. Снимката е от миналата седмица от Вихрен.
Скрит текст:


И какво сега - Карадалиев си е само мой  Joy  Heart Eyes Успокоих се, нямам съпрнички за сърцето му или най-вече за нещо друго Laughing
И друго да напиша, откакто спрях АД само за секс мисля, а преди това 6 несеца никакъв и повей даже.

 

Сладурана! Ами и аз на защитата ударих няколко + успокоителни и леко гледах като "теле в железница"  Joy
Виж целия пост
# 132
Джери, ти си добър човек, много, така те усещам. Евала,че не се притесняваш, да си покажеш снимката в такава тема!И Браво за смелостта, аз на високо не стъпвам, от една година!А преди спокойно си стоях на високи места. Simple Smile
Виж целия пост
# 133
Джери, ти си добър човек, много, така те усещам. Евала,че не се притесняваш, да си покажеш снимката в такава тема!И Браво за смелостта, аз на високо не стъпвам, от една година!А преди спокойно си стоях на високи места. Simple Smile

Защо да се притеснява!? Няма нищо лошо, нито срамно. ПР си е състояние на организма като всяко друго физическо неразположение.

П.П. На мен allinnna дори ми е дружка във ФБ. Знае ме коя съм  Grinning
Виж целия пост
# 134
Джери, ти си добър човек, много, така те усещам. Евала,че не се притесняваш, да си покажеш снимката в такава тема!И Браво за смелостта, аз на високо не стъпвам, от една година!А преди спокойно си стоях на високи места. Simple Smile

Защо да се притеснява!? Няма нищо лошо, нито срамно. ПР си е състояние на организма като всяко друго физическо неразположение.

П.П. На мен allinnna дори ми е дружка във ФБ. Знае ме коя съм  Grinning

Джули, и Мари ми е приятелка във фейса, но тя имаше предвид, че тук във форума има и сеирджии, които могат да навредят. И ти самата си свидетел на някой пререкания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия