Кои потребители са ви приятни?

  • 38 485
  • 986
# 165
Извинявам се ако съм обидила някого. Не е било тенденциозно, в никакъв случай. Изказът ми е малко по-директен и съм наясно с това. Всъщност, излъгах. Сега се сетих, че нарекох един от мъжете в една друга тема "тъпо парче". Извинявам му се, ако чете. Обещавам повече да не правя така.
Виж целия пост
# 166
Извинявам се ако съм обидила някого. Не е било тенденциозно, в никакъв случай. Изказът ми е малко по-директен и съм наясно с това. Всъщност, излъгах. Сега се сетих, че нарекох един от мъжете в една друга тема "тъпо парче". Извинявам му се, ако чете. Обещавам повече да не правя така.

Тц, не върви, трябва да се закълнеш.
Виж целия пост
# 167
В детската градина ни караха, ако някой сгафи, да става и да казва: "Извинявай, мило другарче! Повече няма да правя така." Wink
Виж целия пост
# 168
А пък в училище ни караха да си стиснем ръцете.
Виж целия пост
# 169
...много точни коментари прави и herkules...

Сигурна съм, че го бъркаш с друг.
Скрит текст:
herkules сам се определя като женомразец, че мъжете превъзхождат жените във всяко отношение, затова само те има право да вземат решения, жената за нищо няма думата, и че трябва да бъде бита от детска възраст, както и след това.
Помня го от една тема за домашното насилие.
Силно се надявам да е просто бъзик, въпреки че по подобни сериозни въпроси никой нормален човек не би си правиш шеги, но ако не се шегува е човек с много сериозни проблеми.
Виж целия пост
# 170
   Не, Човече, за жалост, не е бъзик – Херкулес почти всеки ден е активен във форума, разпространявайки сексистката си философия из няколко теми. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 171
Доколкото съм запозната с възгледите на потребителката, не се бърка. Mr. Green
Виж целия пост
# 172
Доколкото съм запозната с възгледите на потребителката, не се бърка. Mr. Green

Точно това си помислих.
Виж целия пост
# 173
Аз не забелязах да е обидила някого.

явно някои се припознават в постовете и ....
и така става  Laughing
Виж целия пост
# 174
Доколкото съм запозната с възгледите на потребителката, не се бърка. Mr. Green

Ясно...

   Не, Човече, за жалост, не е бъзик – Херкулес почти всеки ден е активен във форума, разпространявайки сексистката си философия из няколко теми. Rolling Eyes

 Confused
Виж целия пост
# 175
А за мен е скучна, вече ми е ясно всичко, което има да напише занапред, мога да я чета със затврени очи.
Така е, за съжаление, абсолютна баналност - "Искаш ли да споделиш как стигна до това умозаключение?" във всеки стори пост....ми то писва. Имам чувството, че е бот. Хубаво е, че има сама себе си за "различна", но де да беше така..
Виж целия пост
# 176
А за мен е скучна, вече ми е ясно всичко, което има да напише занапред, мога да я чета със затврени очи.
Така е, за съжаление, абсолютна баналност - "Искаш ли да споделиш как стигна до това умозаключение?" във всеки стори пост....ми то писва. Имам чувството, че е бот. Хубаво е, че има сама себе си за "различна", но де да беше така..

Налага се да питам защото постоянно чета различни инсинуации за себе си. Интересното е, че досега не съм получила смислен отговор.
Виж целия пост
# 177
Използвам случая да попитам къде е Сиренце.
Отдавна не съм я срещала тук.

 Peace
Виж целия пост
# 178
Е, дайте и шанс на Лаура, де.
Може да е интересна, съвсем наистина, но да попише малко без прожектори и без натиск.

Мен Таис много приятно ме изненадва, признавам си и веднага я зачислявам към любимци.
Виж целия пост
# 179
Сега се сетих, че много, много, много харесвам Негативна. Един от потребителите с най-ярка индивидуалност, които съм чела тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия