Кои потребители са ви приятни?

  • 38 491
  • 986
# 345
Таис, благодаря, искам и аз твоя снимка:) Приятно ми е да свързвам пишещия с образ, та бих искала да видя сума народ. Малкото, които съм зървала са хубави жени.
Аззи, ако ти си мъж, аз съм папата:) Потвърджавам, че си жена и то каква Heart Eyes
Богинята е прекрасна, финна и нежна, много я харесвам.
Виж целия пост
# 346
Да, още преди години на някакви номинации си изпросих снимка на ЛС. А и честичко я виждам покрай общи форумни приятелки във фейсбук.
От изброените ми остава Шанел Grinning.
Виж целия пост
# 347
Таис, ами повечето пуснаха снимки на форумските номинации.

Таис, искам снимка Flutter

И аз не мога да си представя, че някой ще помисли, че Ази е мъж
Виж целия пост
# 348
Да, още преди години на някакви номинации си изпросих снимка на ЛС. А и честичко я виждам покрай общи форумни приятелки във фейсбук.
От изброените ми остава Шанел Grinning.

Чакай и теб да те питам- що ти нямам аджеба фейса?
Виж целия пост
# 349
Не си поискала Laughing. Чакам те на ЛС Wink.
Виж целия пост
# 350
По-красива жена от Шанел рядко съм виждала. Е, може би Карен се доближава.
Виж целия пост
# 351
Ери, опиши ни я поне да си я представим.
Виж целия пост
# 352
Аз съм виждала Джой, Акаша, Касита, Елфичка, Зимна роза, Бутински, Елиас, Лабрадор, Аржан. За тези се сещам в момента. Всички бяха симпатяги. Любопитно ми е да видя Аква, Богинята и Шанел.
И сега като слушам колко са готини и Ази и Жаклин.
Виж целия пост
# 353
Хора, аз сигурно съм пускала десетки снимки на моя милост и домашните ми. В гръцката тема редовно си публикуваме албумите, та много отдавна не съм ''анонимна''  Simple Smile

Ей ме през юни, без грим и уморена от обикаляне (но много хепи):
https://www.flickr.com/photos/117372387@N03/14649401939/in/set-72157646241848633
Виж целия пост
# 354
И Дона съм виждала, сега се сетих. Тя къде се изгуби?

Тя вече е Бг- дама.  
Толкова ли ви е важно коя как изглежда? Да не сте всичките мъже?
Виж целия пост
# 355
И Дона съм виждала, сега се сетих. Тя къде се изгуби?

Тя вече е Бг- дама.  
Толкова ли ви е важно коя как изглежда? Да не сте всичките мъже?
Напълно нормално е да искаш да свържеш поста с физиономия.
На мен ми е любопитно ти, Краси и Какчето как изглеждате.  Grinning
Виж целия пост
# 356
Трещи, покажи се ти, аз искам да те видя:)
Таис, благодаря за снимката Heart Eyes
Виж целия пост
# 357
Шанел не е ли тази която обичаше Слави Трифонов?
Предполагам е жена на възраст около 50 те, съдейки по това.
Виж целия пост
# 358
Жаклин,  Hug

Пуркооо, ако ще ставаш френд на Джой, искам и аз! Джой ми е в контактите, ще се радвам ако ти станеш част от тях  Simple Smile
Виж целия пост
# 359
Душичките ми те. Simple Smile

Шанел е моя стара и незабравима слабост и една от големите липси.
Изключително забележителна жена.

Тайс, радвам се, че те видях Simple Smile

Шанел не е ли тази която обичаше Слави Трифонов?
Предполагам е жена на възраст около 50 те, съдейки по това.
Шанел е на моите години.
Просто е родила първата си дъщеря на 19.

Ери, опиши ни я поне да си я представим.
Брюнетка, с тъмна, много гъста коса, азиатски очи, сексапилна, среден ръст и онова излъчване на жена вамп. Вещица отвсякъде.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия