Кои потребители са ви приятни?

  • 38 487
  • 986
# 570
Ази, много романтични описания правиш, с удоволствие си представям съфорумките спрямо тях Simple Smile.
Виж целия пост
# 571
И аз!
Опиши още някой   bouquet
Виж целия пост
# 572
Трещерица е някакъв плод с твърда черупка, но отвътре мекичък. Simple Smile
Виж целия пост
# 573
Ако не се лъжа СТКарамел си е на аватара. Много красива жена.
Виж целия пост
# 574
На мен аватарът и ми прилича на Шарън Стоун.
Виж целия пост
# 575
О, с голямо удоволствие.
Ако спрегнете някоя, която съм виждала, с удоволствие ще ви я разкажа и нея. Но да знаете, че не са изобщо много.
Виж целия пост
# 576
На мен аватарът и ми прилича на Шарън Стоун.

Хм, не я откривам при търсенето.
Преди беше с аватар една рижа жена- и си беше тя, виждала съм я и на друго място.
Виж целия пост
# 577
Ми не знам, помня, че аватарът и беше с една руса жена, която страшно ми напомняше Стоун.
Рижа мацка не помня да съм виждала  Peace
Виж целия пост
# 578
Аззи, за CTramell говориш, нали?
Кажете после, че няма интуиция. Точно така си я представях: светла и нежна, но и някак много силна, опасна. Като старинна сребърна кама.

Иначе на мен това много ми хареса. Богинята отговаря изцяло на това описание.
Старинна, сребърна кама, украсена със скъпоценни ками, произведение на изкуството.
Но може да убива.
Виж целия пост
# 579
Много красива и изящна е CTramel! Peace
Виж целия пост
# 580
Значи съм уцелила някого с описанието  Wink
Azzy,   bouquet

Виж целия пост
# 581
Сещайки се за Трещерица в темата с количките, и знаейки, че бута Стокето на внучката около общината в Младост, или поне такова впечатление създаде, спрях преди месец точно срещу Патиланци до една жена на възраст около 50, приятна, леко пълна, добре облечена и директно я попитах, дали е Трещерица. Изгледа ме като тресната.
Виж целия пост
# 582
 Joy
Виж целия пост
# 583
за мен Трещи е 1:1 с Мерил Стрийп от Дяволът носи Прада
Виж целия пост
# 584
Каси, ннее  Joy
Пък може и да е била тя, но да е изсимулирала изненада  Wink

На мен ще ми стане приятно ако някой ме тупне (лекичко) по рамото и ми каже'' Здрасти, Таис''.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия