Кои потребители са ви приятни?

  • 38 481
  • 986
# 660
Не, не че има мултиакаунт, а че съм виждала производни на този ник - кукумицина, кукумицин и прочие.
Виж целия пост
# 661
Не, не че има мултиакаунт, а че съм виждала производни на този ник - кукумицина, кукумицин и прочие.
Аа, разбирам Simple Smile Реших, че става въпрос за нещо като случая с акаунта на Вилико - май беше хакнат или просто въпросната е решила да се прави на интересна.
Виж целия пост
# 662
А какво стана с Вилико? Тя пише ли изобщо? Не ми се вярва да е мъж, а ако е, значи ни е преметнала здраво всички, и то май повече от година.
Виж целия пост
# 663
Не знам какво е станало с нея, но не е мъж, поне според снимките във фесйбук. Изглежда реален профила.
Виж целия пост
# 664
А какво стана с Вилико? Тя пише ли изобщо? Не ми се вярва да е мъж, а ако е, значи ни е преметнала здраво всички, и то май повече от година.

Вилико ми беше във френдс листата във ФБ, но тук си позволи на няколко пъти доста грубо да изнася факти от личния ми живот, та я отсвирих. Съвсем реална е, като мен. За теб, Анди, не мога да твърдя това, докато не те видя поне.  Sunglasses

По повод горното, то и други потребители в темата за запазените форумски тайни, просто преказказаха, това което се вижда от снимките, които пускам в профила си. Като това какъв е полът на децата им.
Виж целия пост
# 665
Може, ама ако ми се подмажеш много.  Grinning
Виж целия пост
# 666
Подмаз, подмаз, подмаз, айде, моляяя, че ще стане от подмаз омаз.  Praynig
Виж целия пост
# 667
Това е много неприятно, Касита, за съжаление на почти всеки от нас се е случвало. Аз затова и си поддържам фейсбука максимално изчистен откъм лична информация (не че това помага де, тогава се разнасят снимки, нищо, че не съм се крила никога коя съм и каква съм ooooh!)
Виж целия пост
# 668
Включвам в списъка Магнолия, Касита, Лекси, Жаклин. Много уравновесени и приятни момичета.
Виж целия пост
# 669
кукумицинка е много нежно и много умно момиче!  bouquet
Виж целия пост
# 670
Подмаз, подмаз, подмаз, айде, моляяя, че ще стане от подмаз омаз.  Praynig

Ама, аз на жи някой път, бе, на кафенце!
Виж целия пост
# 671
На живо де, на живо.
Виж целия пост
# 672
Ех, Касита, каква муха ми пусна за прическа с този аватар ... Ама с този тен, който съм хванала и с моята рошава коса ще приличам на гарга.
Виж целия пост
# 673
Много са :Бояна, Сауле, Хърмаяни, Аззи, Азаф, Касита, Шанел, Мамасита, Морена, Марче, Мама Цоцоланка, Марчева, Валенцето, Смърфи, Ма ко, Писенцето, Лусси, Вио, Крейзи Чик, НСЧ, Тонка, Бронте (астрална близначка ), Калинка, Таис, Жаклин, Хаппи мама, Жени, Шеметче, камбанка, Вери, Елфичка, Аелис и много други   bouquet
Виж целия пост
# 674
Какво се каните на кафе тук на всеослушание  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия