Препарати за съдомиялна - 7

  • 99 718
  • 740
# 270
Момичета здравейте,
Виждали ли сте напоследък гланца на Грюн Грийн. Няколко пъти синът ми търси в Карфур и все няма , а и по сайтовете също е изчезнал. Някой знае ли нещо? Има ли негова алтернатива?

И аз така търся, търся но не намирам. Попаднах във фейсбук на страницата на вносителя. Там пише, че поради ниския интерес от екологичната линия на продуктите, ще остане да внасят само таблетките Грю Грийн. За заместители не знам.
Виж целия пост
# 271
От къде го купувате този гел на Феъри?
Виж целия пост
# 272
Момичета здравейте,
Виждали ли сте напоследък гланца на Грюн Грийн. Няколко пъти синът ми търси в Карфур и все няма , а и по сайтовете също е изчезнал. Някой знае ли нещо? Има ли негова алтернатива?

И аз така търся, търся но не намирам. Попаднах във фейсбук на страницата на вносителя. Там пише, че поради ниския интерес от екологичната линия на продуктите, ще остане да внасят само таблетките Грю Грийн. За заместители не знам.

ту ги има, ту ги няма..., а и постоянно им променят местата...
Виж целия пост
# 273
Към момичетата, които ползват и са доволни от Грюн грийн и Феъри платинум.
Какъв гланц ползвате?


Досега ползвах Сомат гланц, тъй като такъв взех при покупка на миялната. Той сега свърши след 6 месеца употреба и при светване на индикатора, сложих една мостра на финиш, която ми дадоха при покупката на миялната. В чудо се видях, нищо не беше измито като хората. Профилактики правих на миялната, тъй като не се усетих, че може да е от гланца. И всичко се оправи при следващото светване на индикатора. Сега се чудя пак ли Сомат да си взема или нещо друго по-хубаво. Но след опита ми с финиш не ми се рискува.

BTW, имам 2 кутии Finish All in one. Не съм доволна и докато свършат в чудо ще се видя.
Виж целия пост
# 274
Е нали гланца влияе само на изсушаването, той тогава се и впръсква, каква може да е връзката/вината му за не-измитите съдове?
Виж целия пост
# 275
Съдовете бяха измити, но покрити с бял прах, спечен на места, така че и на ръка ми беше трудно да измия. Пробвах да фиксирам всякакви евентуални проблеми - не добре подредени съдове, проверка на капака на солта, чистих перки, пусках 2 пъти препарат за чистене на миялни. Таблетките все едни и същи, пробвах с пуснато и със спряно копче за таблетка, все тая. Всичко покрито с бял прах. Единственото ново гланца.
Виж целия пост
# 276
Точно в момента съм с гланц на Феъри. Преди това купувах май на Лидл марката, ама забравих вече. За съжаление и при нас няма ГГ.

Гелът е на Сомат, червения с двете течности, не на Феъри.
Виж целия пост
# 277
Какво представлява този гланц Феъри, може ли снимка?
Аз си чудя сега като няма ГГ, какъв да си взема newsm78.
От кой гланц сте доволни?
Виж целия пост
# 278
http://groceries.asda.com/asda-webstore/landing/home.shtml#/product/910000355482
Виж целия пост
# 279
Съдовете бяха измити, но покрити с бял прах, спечен на места, така че и на ръка ми беше трудно да измия. Пробвах да фиксирам всякакви евентуални проблеми - не добре подредени съдове, проверка на капака на солта, чистих перки, пусках 2 пъти препарат за чистене на миялни. Таблетките все едни и същи, пробвах с пуснато и със спряно копче за таблетка, все тая. Всичко покрито с бял прах. Единственото ново гланца.
Имала съм такъв проблем,обаче винаги съм набеждавала солта.Не знам и аз защо,може би защото в Пловдив водата е ужасно твърда.Сега обаче се замислям че може и да е от гланца.Аз в момента с гланца на Финиш.
Асда не ми иска картата напоследък и пазарувам от Окадо и Теско
Виж целия пост
# 280
Ползвам гланца на КК. Друг не съм пробвала. Засега нямам оплаквания, но понякога имам бели точки върху съдовете. Не знам на какво се дължи  newsm78
Виж целия пост
# 281
Повече от година ползваме гланца на КК и съм без забележки. Не съм и пробвала друг.
Виж целия пост
# 282
Здравейте момичета, нямам време да чета много назад затова ако може да питам нещо и да ми отговорите ако знаете . Имам миялна Беко за вграждане от 2 години , използвам таблетки Финиш All in one или Сомат , но забелязвам че стъклените чаши и чиниите ми от дуралекс, също и стъклените купи ми се надраскват, освен това шарките от чашите ми избеляват . Имате ли си на идея от какво се получава това и дали трябва да сменя миещите препарати или е от друго нещо ?
Виж целия пост
# 283
На мен от Финиш All in one ми избеляха шарките на една чаша. Сега съм с праха на Кауфланд и нямам такива случки. Изобщо цялата серия ККласик се оказа.
Виж целия пост
# 284
Добре де, а след колко миенета виждате, че избеляват, почват да избеляват?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия