Препарати за съдомиялна - 7

  • 99 718
  • 740
# 300
Според краткото обяснение действат негативно на уредите,защото са един вид предозирани ,когато са комбинирани,отколкото ако са самостоятелни продукти.Не попитах за подробно обяснение,защото аз ,така и така,не ползвам комбинирани препарати,но се замислих по темата и реших да питам вас предупреждавали ли са ви.
Виж целия пост
# 301
Не съм чувала подобно нещо. На майсторите все нещо им пречи на рахата  Joy
Не смятам, че в таблетката има нещо, което може да развали машината. Нито прави пяна, която да затруднява работата на перите и мотора примерно, нито нищо. За друго не се сещам какво би могло да я повреди.
Виж целия пост
# 302
Здравейте, момичета. От началото на месеца имаме миялна машина и ни подариха 1 кутия таблетки Финиш, с които мия и до сега. Като цяло съм доволна- измиват се съдовете добре. Но днес бяхме с мъжът ми в Метро и взех една кутия таблетки Блейзи. Общо взето той е на принципа да пробваме от различни продукти и да преценим. Кутията е голяма- над 80 таблетки и общо взето търся мнение за тази марка.  Попаднах на едно, не много добро мнение, на някоя от предните страници, но ако още някой е ползвал, моля да сподели. Като видяхме, че е френско производство решихме, че ще е качествено, но може и да не е така.
Виж целия пост
# 303
Хич не са хубави. За чаши и чинии стават, но нищо по-сериозно като замърсявания.
Виж целия пост
# 304
По принцип употребявам Финиш (таблетки Финиш Куантум с активен кислород или при бързата половинчасова програма прахообразния Финиш).

След като прочетох обаче  много добри отзиви във форума за таблетките Феъри, и намирайки ги в момента в супемаркета на половин цена, реших и купих и от тях (по този начин "запасявайки се" без да искам за половин година напред) :



Още повече, че намерих резултати от проучване на пазара (в страната, в която живея) отпреди 2 години:



Бих искала да попитам дали Феъри са по-щадящи към съдовете (не за сметка на качеството на почистване, разбира се), защото след използване на Финиш имам чувството, че чашите ми като че ли са леко надраскани (дали е резултат от абразивната сила на Финиш, или просто така са били отпреди не знам).
Виж целия пост
# 305
Определено чашите ти не са били надраскани от преди. На нас цялата стъклария дето я имаме вкъщи е надраскана от Финиша. До степен такава, че все едно не са измити и имат бял облак вече. Просто Финиша са много абразивни и според мен не се разтварят както трябва дори и на дълга програма и по- висока температура. Виж прахообразен Финиш не съм пробвала и не знам колко е фин, но предполагам не е толкова абразивен, както са таблетките. Ние ползвахме големите кутии XXL All in One.
Виж целия пост
# 306
Здравейте момичета
От три години имам миялна и винаги съм ползвала гланц ГГ.
Да ама нали е супер икономичен от почти две години изкарах с един флакон.....
Купувах го от Карфур....ама нали тоя магазин съвсем го скапаха,от две седмици обикалям Карфурите и никъде няма нищо на ГГ
Къде другаде мога да ти взема от този гланц,защото не искам друг,пробвах и ми остава по съдовете от Финиш или на Сомат....този ми беша супер...ама от къде да го взема сега...
Аз съм от София,Дружба.....
 ooooh!
Виж целия пост
# 307
Определено чашите ти не са били надраскани от преди. На нас цялата стъклария дето я имаме вкъщи е надраскана от Финиша. До степен такава, че все едно не са измити и имат бял облак вече. Просто Финиша са много абразивни и според мен не се разтварят както трябва дори и на дълга програма и по- висока температура. Виж прахообразен Финиш не съм пробвала и не знам колко е фин, но предполагам не е толкова абразивен, както са таблетките. Ние ползвахме големите кутии XXL All in One.

Благодаря ти за отговора, Йоанна.

Прахообразният (тоест по-точно казано насипния - в тубичка, не на капсули) не знам доколко е по-ситен, използвам го при бързата програма, защото иначе не знам дали капсулата ще се разтвори (полиетиленовата опаковка) за 29 минути, които вкл#чват целия процес.

Онзи ден отворих и Феъри Платинум всичко в едно, и го изпробвах на еко-програмата (която обикновено използвам през уикенда), но резултатът като че ли не ме удовлетвори много. Ще продължавам да го използвам защото така или иначе имам опаковка с 60 капсули и "пени се не пени" ще влезе в употреба.
Виж целия пост
# 308
Здравейте момичета
От три години имам миялна и винаги съм ползвала гланц ГГ.
Да ама нали е супер икономичен от почти две години изкарах с един флакон.....
Купувах го от Карфур....ама нали тоя магазин съвсем го скапаха,от две седмици обикалям Карфурите и никъде няма нищо на ГГ
Къде другаде мога да ти взема от този гланц,защото не искам друг,пробвах и ми остава по съдовете от Финиш или на Сомат....този ми беша супер...ама от къде да го взема сега...
Аз съм от София,Дружба.....
 ooooh!

по напред някъде в темата имаше писано за ГГ,че вече май няма да го внасят. виж поразтършувай се
Виж целия пост
# 309
Определено чашите ти не са били надраскани от преди. На нас цялата стъклария дето я имаме вкъщи е надраскана от Финиша. До степен такава, че все едно не са измити и имат бял облак вече. Просто Финиша са много абразивни и според мен не се разтварят както трябва дори и на дълга програма и по- висока температура. Виж прахообразен Финиш не съм пробвала и не знам колко е фин, но предполагам не е толкова абразивен, както са таблетките. Ние ползвахме големите кутии XXL All in One.

Благодаря ти за отговора, Йоанна.

Прахообразният (тоест по-точно казано насипния - в тубичка, не на капсули) не знам доколко е по-ситен, използвам го при бързата програма, защото иначе не знам дали капсулата ще се разтвори (полиетиленовата опаковка) за 29 минути, които вкл#чват целия процес.

Онзи ден отворих и Феъри Платинум всичко в едно, и го изпробвах на еко-програмата (която обикновено използвам през уикенда), но резултатът като че ли не ме удовлетвори много. Ще продължавам да го използвам защото така или иначе имам опаковка с 60 капсули и "пени се не пени" ще влезе в употреба.

моля, моля, но не мисля, че и прахообразният ше се разтвори както трябва за толкова кратка програма. съмнявам се, че температурата на миене е висока от 45 градуса. за такива кратки пограми май е най- добре някой течен препарат
Виж целия пост
# 310
Феъри платинум за мен са най-доброто на пазара /пробвала съм доста видове/, но аз ги ползвам на по-дълги програми с по-висока температура. Измиват перфектно загоряло по съдовете и обикновено ги ползвам когато имам такива. Аз еко-програмата я ползвах точно 2 пъти с различни препарати и никак не съм доволна, но може би е от машинката. Ползвам си бързата  60 градуса - 58 мин. и интензивната 70 градуса - 2 ч. и 23 мин.
Виж целия пост
# 311
И аз мисля, че е от програмата, платинума на най-дългата и с висока температура измива перфектно. На кратките програми най-добре гел или прах в много малко количество. ГГ няма от доста време, сега ползвам на Феъри гланц, доволна съм, поръчван от английски сайтове.
Виж целия пост
# 312
Здравейте момичета
От три години имам миялна и винаги съм ползвала гланц ГГ.
Да ама нали е супер икономичен от почти две години изкарах с един флакон.....
Купувах го от Карфур....ама нали тоя магазин съвсем го скапаха,от две седмици обикалям Карфурите и никъде няма нищо на ГГ
Къде другаде мога да ти взема от този гланц,защото не искам друг,пробвах и ми остава по съдовете от Финиш или на Сомат....този ми беша супер...ама от къде да го взема сега...
Аз съм от София,Дружба.....
 ooooh!

по напред някъде в темата имаше писано за ГГ,че вече май няма да го внасят. виж поразтършувай се

писах във ФБ страницата на ГГ, отговориха ми че гланц няма да се внася, само таблетките.
Виж целия пост
# 313
Че то и таблетките ги няма, поне в нашия Карфур.
Виж целия пост
# 314
Аз еко-програмата я ползвах точно 2 пъти с различни препарати и никак не съм доволна, но може би е от машинката. Ползвам си бързата  60 градуса - 58 мин. и интензивната 70 градуса - 2 ч. и 23 мин.
Ние пък основно на еко мием, с прах и се справя добре. Беко е нашата, като гледам програмите и твоята е такава. Иначе другите две програми, които ползваме са точно бързата и интензивната, но ги ползваме, когато се заседим вкъщи и се наложи да мием на два пъти или при по-замърсени съдове. В 90 % от случаите ползваме еко-то, обаче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия