АВАТАРНИ ИГРИ-6

  • 32 661
  • 745
# 465
Ау,къде сте момичета ? Тук  (СтЗ) е много студено, вали ,но за сега няма чак спиране на тоци и бури (и дано да няма де). Сестра ми си дойде от Гърция преди няколко часа и каза ,че пътищата били много добре .

Дидиник, мисля че , Джини няма да има нищо против да се включиш в играта така, даже ще се зарадва  Hug
Виж целия пост
# 466
Ау,къде сте момичета ? Тук  (СтЗ) е много студено, вали ,но за сега няма чак спиране на тоци и бури (и дано да няма де). Сестра ми си дойде от Гърция преди няколко часа и каза ,че пътищата били много добре .

Дидиник, мисля че , Джини няма да има нищо против да се включиш в играта така, даже ще се зарадва  Hug
Ах Диди много ме успокои   bouquet Сестра ми се прибира от Гърция тази нощ и се бях притеснила, че няма да успее.
Иначе аз съм на морето.
Виж целия пост
# 467
~ _Dee_Dee_ в Сф,някакси много рано и доста продължително вали и студ cold Земята е още топла и не трупа,но пък са отрицателни температурите и стана поледица.
Шофьорите ,явно не са си сменили летните гуми и през кръстовище се хлъзгат и блъскат една в друга.
Поздрави на морето и липите Hug
Виж целия пост
# 468
Готова  Grinning
Виж целия пост
# 469
Страхотни комбинации видях! Heart Eyes Party
Аз няма да успея да участвам в тази хубава игра, уви. Sad Ще гледам да не забравя да гласувам. Flutter
Виж целия пост
# 470
Ще пусна общия пост утре сутрин. Който желае, може да се включва Hug
Виж целия пост
# 471




Скрит текст:
mijjjka





Djina

   

   



nezito






green eyes


 



Sause baus!






Audrey Hepburn






Hushpuppy






Bell@






Tuon






Синя слива


   



подаръче





Малвина~Ина






devi4ca






loca






sise_to


 



##bvlgari##






~ _Dee_Dee_~





Merelenda


   



didnik


   



Pelenė



Виж целия пост
# 472
Пу първа  Mr. Green
5т. Dee Dee
4т. подаръче
3т. булгари
2т. лока
1т. Малвина
  bouquet Всичките сте страхотни !
Виж целия пост
# 473
Пу втора  Wink
1.Сисето -5т
2. Лока-4т
3. Туон-3т
4. Мижжжка-2т
5. Джина-1т
💛💙💜💚❤️💛💙💜💚❤️💛💙💜💚❤️💛
 
Виж целия пост
# 474
Лока - 5
Синя Слива - 4
Зеленоочка - 3
Сисето - 2
Джина - 1
Виж целия пост
# 475
5т. ##bvlgari##
4т. подаръче
3т. Sause baus!
2т. nezito
1т. ~ _Dee_Dee_~
Виж целия пост
# 476
Гласувам:
Нези-5т.
Зеленоочка-4т.
Подаръче-3т.
Девичка-2т.
Малвина - 1т.
Виж целия пост
# 477
подаръче - 5т.
didnik - 4т.
loca - 3т.
mijjjka - 2т.
Merelenda - 1т.
Виж целия пост
# 478
Loca - 5 т.
sise_to - 4 т.
green eyes - 3т.
Девичка- 2 т.
didnik - 1 т.
Виж целия пост
# 479
Добро утро! ooooh!

Бела - 5т.
Малвина - 4т.
Лока - 3т.
Туон и Сосче - 2т. Blush/не  мога да ги разделя двечките - вървят заедно Wink/
Сисето -1т.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия