Чакаме с трепет и вълнение всяко ново ОКТОМВРИйско попълнение - ТЕМА 14

  • 30 511
  • 755
# 630
Мами, току що се прибрах от преглед,всичко е ОК. Само ми се каза че шийката ми е скъсена 80% . Някоя от вас знае ли нещо по въпроса?    Thinking

Деси, означава, че има още да се скъсява.Моята беше 80% скъсена в осми месец началото и още не съм родила...но знам, че има жени, на които шийката се скъсява изцяло за час, така че това е просто информативно да си знаеш...иначе шийката след като се изглади на 100% започва разкритието, но има жени при които се изглаждасъс седмици и такива, чиято шойка се скъсява за часове или минути.Аз затова вече и не се интересувам колко е моята, защото така или иначе може всеки ден да излезе бебка, даже честно казано въпреки страха, който изпитвам, ми се иска вече да мине и да гушкам бебчето.
Виж целия пост
# 631
Мами, току що се прибрах от преглед,всичко е ОК. Само ми се каза че шийката ми е скъсена 80% . Някоя от вас знае ли нещо по въпроса?    Thinking

Деси, означава, че има още да се скъсява.Моята беше 80% скъсена в осми месец началото и още не съм родила...но знам, че има жени, на които шийката се скъсява изцяло за час, така че това е просто информативно да си знаеш...иначе шийката след като се изглади на 100% започва разкритието, но има жени при които се изглаждасъс седмици и такива, чиято шойка се скъсява за часове или минути.Аз затова вече и не се интересувам колко е моята, защото така или иначе може всеки ден да излезе бебка, даже честно казано въпреки страха, който изпитвам, ми се иска вече да мине и да гушкам бебчето.

Едно голямо благодаря!!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 632
Момичета, на 05.10 се появи малкия Атанас, 3190,50 с естествено раждане. Вече сме добре,кърмим се и се надяваме днес да ни изпишат
Виж целия пост
# 633
Честито, да ти е жив и здрав Наско и мнооого да те слуша!!! И на теб бързо възстановяване   bouquet
Денят започва с прекрасни новини!!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 634
Добро утро,коремченца!
Честито вързопче на мама skeila.  Да е много здрав и послушен малкия принц  Hug
Аз по традиция преди всеки преглед съм превъзбудена и станах още в 7:00 въпреки че прегледа е чак в 13:00  hahaha  Бременна му работа  Heart Eyes
Чакам с нетърпение още новини за нови бебчета  Hug
Виж целия пост
# 635
Добро утро мами. Честито бебе Атанас с прекрасно българско име. Да е жив и здрав и днес да сте си вкъщи и да се гушкате.
Аз и тази нощ имах болезнени контракции които естествено спряха и съм много притеснена това нормално ли е. Чакам с нетърпение утрешната консултация за да питам докторката.
Виж целия пост
# 636
Добро утро и честито на мама skeila. Да е жив и здрав малкия   bouquet
Аз вчера бях на преглед , всичко си е добре, без никакви признаци за раждане  Whistling и си чакаме  smile3504
Виж целия пост
# 637
Добро Утрооо Тумбички не останахме много сякаш  Blush Blush Blush Blush
Мене кръста все така ме боли вече си мисля дали контракци не са и да ме удрят във кръста има и такива случай Thinking Thinking Thinking ако днес нещата продължават така ще се обадя на АГ-то и да видим кво ще каже...Мислех си дали не са бъбреци,че мойте квито са проблемини и само със инжекции се оправям дали не са ме почнали сега на финала баш  ooooh! ooooh! ooooh! не знам вече какво да мисля! Sad Sad Sad Sad Cry

ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА МАМИТЕ НИ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ Simple Smile

EvElIn_ Успех при прегледа Simple Smile ще чакаме новини на мен ми казаха ,че във понеделник вече ще ме проверява за разкритие тебе проверяваха ли те??? Thinking Thinking


Виж целия пост
# 638
Здравейте и от мен в мрачния ден. Аз вчера бях на тонове и ултразвук. Малката е 3 кила и 40-50 гр., но няма никакво намерение да слиза надолу, освен това по време на тоновете не се регистрираха кой знае какви контракции. Докторката каза, че може да си откараме така и до ноември  Shocked Shocked Shocked
Не мога повечееее... Имам чувството, че ще родя последна!!!
Виж целия пост
# 639
Здравейте и от мен в мрачния ден. Аз вчера бях на тонове и ултразвук. Малката е 3 кила и 40-50 гр., но няма никакво намерение да слиза надолу, освен това по време на тоновете не се регистрираха кой знае какви контракции. Докторката каза, че може да си откараме така и до ноември  Shocked Shocked Shocked
Не мога повечееее... Имам чувството, че ще родя последна!!!


Дааа и аз така  smile3521 smile3507

От време на време имам някакви менструални болки, но признаци - никакви. Е то е рано още де, ама някакси ми се иска да ме изненада  newsm17 Oha!

А какъв апетит имам напоследък...майко мила, плаша се  newsm55   261uu
Виж целия пост
# 640
Добро утро,мами  bouquet

ridzhina,и на мен така беше на тоновете,височко е бебка,мести се като пумпал,няма контракции....Спокойно няма да родиш последна,аз сигурно ще ти правя компания Mr. Green

Izgrqvashto Slance,и аз се чудя все бъбреци ли ме болят,кръст ли ме боли,менструални болки ли имам newsm78
Едва ли са бъбреци,ако болката отминава,пък и урината ,ако е ок...аз все се чудя дали не са контракции Rolling Eyes Защото като ми дойдеше,кръста ме скъсваше от болки,никога не ме е болял корем Thinking

EvElIn_,дано всичко е ок на прегледа,и аз съм същата-вчера се оцъклих в 6 сутринта ,а отидох на тонове в 17.30 hahaha


Въобще,като ви чета постовете,все едно и за мен се отнасят,явно бременните почваме да си приличаме към края Mr. Green Само апетита още го търся с лупа Laughing


skeila,честит бебок Heart EyesЖив и здрав,голям и силен да расте Атанас  bouquet


А този преглед за разкритие,в коя седмица ви го направиха за първи път?Има ли някоя мама,на която не са и го правили още?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 641
lady_gothic Урината ми е тъмна и на доктора направи впечатлтнйе и ми вика що не пиеш вода а аз викам пия много вода на ден туба от 20 литра на 3 ден я пълни ММ със вода ... И ще видим днес как ще е
Виж целия пост
# 642
Мен също не са ме проверявали за разкритие, нито за това дали е изгладена шийката на матката, нито са ми правили запис на тонове и от време на време се чудя дали пък не ме е забравила моята АГ  newsm78 Не че държа да ми бъркат за щяло и не щяло, ама вече съм в 37 г.с., та и аз се чудя дали имам поводи за тревоги?  Whistling
Виж целия пост
# 643
Мен също не са ме проверявали за разкритие, нито за това дали е изгладена шийката на матката, нито са ми правили запис на тонове и от време на време се чудя дали пък не ме е забравила моята АГ  newsm78 Не че държа да ми бъркат за щяло и не щяло, ама вече съм в 37 г.с., та и аз се чудя дали имам поводи за тревоги?  Whistling

И аз така си мислех но АГ-то каза че в понеделник ако не съм родила ще ме бърка да види и шиката и разкритието и тогава ще съм в 39г.с
Виж целия пост
# 644
Izgrqvashto Slance,и моята урина е тъмничка,даже на мен ми изглежда оранжева ShockedБяха ми открили някакви нередни неща в нея,но казаха,че като за бременна в 9ти месец е ок Rolling EyesЦвета преди наистина се променяше,в зависимост колко и какви течности съм пила,но сега си седи същата newsm78И на мен ми е притеснено,защото бъбреци и отделителна система са ми слабо място,с хронифицирани проблеми,но щом докторите не казват нищо  Rolling Eyes

smiteva,на мен за първи път запис на тонове ми правиха вчера,т.е 37 г.с.и 4 дена.Каква ми е шийката никой не ми е казвал,разкритие също както казах не ми е проверявано,явно по към термин ги правят тези неща,или практиката на различните лекари е различна.Доколкото разбрах на Гали портокали и Червеношийка,изобщо не са им записвали тонове,но те пък са в чужбина newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия