Ето есента дойде, а Февруарчето расте, расте!!!

  • 42 835
  • 733
# 135
Да кажа за спорните сутиени, СУПЕР САААААА, от близо месец съмс тях и ми е много удобно, не стягат, не мачкат гърдите, държат ги добре, абе идеални са. За кръвната захар и аз мисля,че е добре резултата Simple Smile
Аз чак на 5 ще правя кръвни и не знам точно какви ще са, ама док си знае, апк ще го питам :

Иначе да питам за обмена карта??? Аз ходя на частно и ще имам ли такава? За болничния знам, че те ще ми пуснат,ама обмена карта newsm78 #Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 136
dotiraz,явно и ти си пускала в Здраве -моята пък е 5.09 и се притесних,че може да е висока.Ако се притесняваш много  се обади поне на Ванчето.Надявам се,че всичко ще е наред и ще успеете да вдигнете показателите бързо  Praynig
Виж целия пост
# 137
mon_shery: Благодаря! Единствено се успокоявам, че не е много, много под нормата и предното изследване не беше много отдавна. Другото, което си мисля, е че нали е на гладно, което означава, че аз през деня все пак се храня и се надявам през по-голямата част от денонощието да не е под границата. Надявам се да не доведе до последици. Чудя се за какво да се хвана общо взето...Мисля да не ги притеснявам Ванчето и доки...ще хапвам сладко днес и утре и в сряда съм там. Защо мислиш, че твоята е висока, нали границата на Здраве е 5.89, а ти с 5.09 -значи си си в нормата  Hug
Виж целия пост
# 138
Харесала съм си тази количка втора ръка - мислите ли че са хубави? Моделът е Quinny Speedi.

Виж целия пост
# 139
Ние взехме Quinny buzz 3 и е много удобна и прилича малко на тази зависи какви пари ти искат нова тази я има на промоция до колкото помня поне на две места я гледах нова за 700 лв
Виж целия пост
# 140
Количката със зимния кош и столче за кола, с всички към нея за 390 лв. и е много запазена
Виж целия пост
# 141
Момичета, може ли един розов щъркел и за мен Simple Smile Потвърдено на ФМ ще е госпожица Simple Smile
Виж целия пост
# 142
Момичетаа, мина ми ФМ най-сетне, в 23г.сед. Писах и във фейсбук, но да похваля доктор Чучумишев от клиника Малинов, 1час ми отдели и много обстойно оглежда иобяснява. Към 500гр е бебо, мъж, видяхме му атрибутите, мерихме и шийката. Всичко е наред.

Колкото до количката, тази не знам, но съм много доволна от Quinny Buzz 3
Виж целия пост
# 143
Честито на всички узнали пола и с добри резултати от ФМ. Прави ли ви впечатление, че в началото бяха повече момчетата, а напоследък май се показват вече срамежливите дами Simple Smile. Интересно ми е за статистиката и като ми остане време ще преброя какво е съотношението момчета към момичета Simple Smile

Аз от днес съм си вкъщи. След малко ще ходя за болничен, дано успея да го взема и да не ми се налага да ходя утре пак. От два дни съм с изтръпнал ляв крак, от свивката горе чак до пръстите. Чудя се от какво може да е. Не ме боли, но ми е неприятно като вървя. Имам чувството, че на всяка крачка ще се огъне и ще падна.

Тигролина, на мен ми харесва количката. Колкото и да са критикувани, триколките са много удобни и маневрени Peace
Виж целия пост
# 144
Харесала съм си тази количка втора ръка - мислите ли че са хубави? Моделът е Quinny Speedi.




И на мен ми харесва количката:))Заслужава си за тези пари,грабвай я:))
Като стана въпрос за щъркелчета-аз съм със синьо.
Виж целия пост
# 145
Момичетаа, мина ми ФМ най-сетне, в 23г.сед. Писах и във фейсбук, но да похваля доктор Чучумишев от клиника Малинов, 1час ми отдели и много обстойно оглежда иобяснява. Към 500гр е бебо, мъж, видяхме му атрибутите, мерихме и шийката. Всичко е наред.

Колкото до количката, тази не знам, но съм много доволна от Quinny Buzz 3

Браво, честит ти малък мъж  Grinning Аз по-късно днес съм на ФМ, дано всичко е наред  Praynig

Шийката я мериха - през корема или с вагинален ехограф?
Виж целия пост
# 146
Ooo, успех тогава Simple Smile))
С вагинален ехограф ме гледа Simple Smile
Виж целия пост
# 147
Момичета, имам питанка за тази, които пият магнезий
:
Втърдява ли ви се все още корема и ползвате ли болничен заради това?
Виж целия пост
# 148
С вагинален не се ли гледаше до към трети месец?
Ooo, успех тогава Simple Smile))
С вагинален ехограф ме гледа Simple Smile
Виж целия пост
# 149
С вагинален не се ли гледаше до към трети месец?
Ooo, успех тогава Simple Smile))
С вагинален ехограф ме гледа Simple Smile
Той гледа с вагинален само за дължината на шийката. Откакто съм бременна, не ме бяха гледали с вагинален ехограф Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия