Новите съседи

  • 127 613
  • 736
# 525
Така съм се смяла снощи с това раждане на Лола  Joy Особено като започнаха да подскачат всички по двора и по стълбите   Joy Хави милия изтърва всичко  Laughing А Лола сега да не вземе да изпадне в следродилна депресия като не пожела да си гушне бебето  newsm78

Много ми стана мъчно за Исаскун. Ще правят ли нещо в сериала или ще си остане някъде на почивка безследно изчезнала?
Виж целия пост
# 526
Много ми стана мъчно за Исаскун. Ще правят ли нещо в сериала или ще си остане някъде на почивка безследно изчезнала?
Защо си мисля че каза, че заминава за Бенидорм? Може и да греша, де.
Виж целия пост
# 527
И аз не помня къде я пратиха Исаскун. Ако смъртта ѝ е била внезапна, може би в движение са решили да си я "оставят" в Бенидорм с някой германец. Помня, че щеше да се появи дъщеря ѝ и да разтърси вярата на Амадор  Laughing Снощи се разцепих от негова реплика "Колко много се чукаме артистите"  hahaha
То добре, че ги и забравям някои от нещата, че да си го гледам пак, макар че в движение започвам да си ги спомням дума по дума.
Виж целия пост
# 528
Много ми стана мъчно за Исаскун. Ще правят ли нещо в сериала или ще си остане някъде на почивка безследно изчезнала?
Защо си мисля че каза, че заминава за Бенидорм? Може и да греша, де.

Юдит не трябва ли вече да ражда? Защо тази кукувица, бившата на Енрике, крие от него, че Юдит наистина е бременна? Нали уж не го обича, нали уж по жени си пада, пък крие от Енрике. Взе да ми лази по нервите. А Юдит най-вероятно всеки момент ще се появи с бебока. Те с Лола май са им близки термините от това, което знаем като факти  Laughing
Виж целия пост
# 529
Много ми стана мъчно за Исаскун. Ще правят ли нещо в сериала или ще си остане някъде на почивка безследно изчезнала?
Защо си мисля че каза, че заминава за Бенидорм? Може и да греша, де.

Юдит не трябва ли вече да ражда? Защо тази кукувица, бившата на Енрике, крие от него, че Юдит наистина е бременна? Нали уж не го обича, нали уж по жени си пада, пък крие от Енрике. Взе да ми лази по нервите. А Юдит най-вероятно всеки момент ще се появи с бебока. Те с Лола май са им близки термините от това, което знаем като факти  Laughing
Доколкото помня Юдит ражда в Америка и Енрике отива там да я търси и на летището се засичат. Беше записала детето с нейното име Бекер, а не Пастор  hahaha
Виж целия пост
# 530
Много ми стана мъчно за Исаскун. Ще правят ли нещо в сериала или ще си остане някъде на почивка безследно изчезнала?
Защо си мисля че каза, че заминава за Бенидорм? Може и да греша, де.

Юдит не трябва ли вече да ражда? Защо тази кукувица, бившата на Енрике, крие от него, че Юдит наистина е бременна? Нали уж не го обича, нали уж по жени си пада, пък крие от Енрике. Взе да ми лази по нервите. А Юдит най-вероятно всеки момент ще се появи с бебока. Те с Лола май са им близки термините от това, което знаем като факти  Laughing
Доколкото помня Юдит ражда в Америка и Енрике отива там да я търси и на летището се засичат. Беше записала детето с нейното име Бекер, а не Пастор  hahaha

Ооо, това с летището го помня  Laughing Благодаря! Май скоро трябваше това да се случи. Снощи тая серия ми беше малко ни в клин, ни в ръкав. Имах чувството, че е нов сезон, ама може и да не греша  Laughing
Виж целия пост
# 531
Много ми стана мъчно за Исаскун. Ще правят ли нещо в сериала или ще си остане някъде на почивка безследно изчезнала?
Защо си мисля че каза, че заминава за Бенидорм? Може и да греша, де.

Юдит не трябва ли вече да ражда? Защо тази кукувица, бившата на Енрике, крие от него, че Юдит наистина е бременна? Нали уж не го обича, нали уж по жени си пада, пък крие от Енрике. Взе да ми лази по нервите. А Юдит най-вероятно всеки момент ще се появи с бебока. Те с Лола май са им близки термините от това, което знаем като факти  Laughing
Доколкото помня Юдит ражда в Америка и Енрике отива там да я търси и на летището се засичат. Беше записала детето с нейното име Бекер, а не Пастор  hahaha

Ооо, това с летището го помня  Laughing Благодаря! Май скоро трябваше това да се случи. Снощи тая серия ми беше малко ни в клин, ни в ръкав. Имах чувството, че е нов сезон, ама може и да не греша  Laughing
Мисля, че снощи беше първия епизод на седми сезон.
Виж целия пост
# 532
Много са дълги цитатите, а и ненужни. По-добре би било ако са в скрит текст  Peace
Виж целия пост
# 533
А какво стана с Мари Тере, замина ли някъде?
Виж целия пост
# 534
А Лола сега да не вземе да изпадне в следродилна депресия като не пожела да си гушне бебето  newsm78

О, да. Тежка ще бъде следродилната депресия на Лола. Мухльото ще гледа бебето, а тя ще гради кариера  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 535
А Лола сега да не вземе да изпадне в следродилна депресия като не пожела да си гушне бебето  newsm78

О, да. Тежка ще бъде следродилната депресия на Лола. Мухльото ще гледа бебето, а тя ще гради кариера  Joy Joy Joy
Тя май замина за някаква джунгла и Хави и "лъвовете" отидоха да си я прибират.
Виж целия пост
# 536
Макси беше ли с тях или неговото участие, приключи.
Виж целия пост
# 537
Леле, мухльо и бебе, чудна комбинация  Laughing
А това с Ана Роса и Макси ми е толкова безумно, че не е истина "Анна Роса иска да се запознае с различни култури"  Laughing
Виж целия пост
# 538
Хайде, Антонио започна с хлороформа и бурундангата  Laughing
Виж целия пост
# 539
Антонио си го знаем, че е луд за връзваме, ама ония двамата безотговорни - Естела и Фермин. Как изтърваха бебето в езерото....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия