Истанбул есен-зима 2014 [тема 34]

  • 67 698
  • 737
# 300
pepel
Скрит текст:
В първи сезон Таяр и шефа на полицията Али се срещнаха там.
Виж целия пост
# 301
pepel
Скрит текст:
В първи сезон Таяр и шефа на полицията Али се срещнаха там.

Неолитка,
Скрит текст:
Ааа, сетих се. Благодаря! Ти гледаш ли тази вечер?
Виж целия пост
# 302
 HugПепелче,аз гледам по нашата,но някои работи нататък ги
знам.
Голям баир ви казвам,наклона е колко градуса да е,но по термина в
колоезденето-трудност от четвърта
Категория,Алп Дюез без серпантините Mr. GreenТо това чайбахче култово във филма,там се
сдобряват,там се гледат в глазах,абе КараПиерЛоти Mr. Green
Нали и преди писах,военна зона,щъкат си по баира с джипове
и атевета.Нейсе,пристигнахме.Аз-по-червена и от рак.Искаше ми се повече да стоим,но чак 14часа е следващото корабче.И се оказа,че
в сряда са снимали сцена от поредния епизод на трети сезон.Кенан и Берг-двамата.Ехх,дано да имам късмет
да ги видя.....
Никой нямаше в кафенето,тихо и спокойно,есенно и малко пусто.Чайче,снимки и надолу към пристанището.Къщите много ми харесаха,градините и дръвчетата,отрупани с лимони,райски ябълки и смокини.Даже улицата се казва Инжирли сокак.Качихме се на корабчето в 12 часа и видяхме,че
пристига дългия Босфорски тур,тръгващ в 10.35 от Еминюню.На връщане спряхме на Румели Каваъ.
Виж целия пост
# 303
redemi, въпросният наклон и наклонът към крепостта, на която ѝ съм се заканила отдавна един и същ ли е?  Grinning  Да знам дали изобщо да си правя планове.  Mr. Green
Виж целия пост
# 304
 Hughttp://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/1068980 … 2&oe=55162E4D
Снимка,споделена от Бергюзар Корел Heart Eyes :love
Пак са снимали там,е пак в сряда! Sunglasses Обаче как по снимки и в
кадрите от филма не се вижда колко е стръмно Mr. Green

Танче,отклонихме се ние на едно ниво, вдясно за чайбахчето,
но имаше табели Йорос Калеси.Мимето да се яви и дакаже немедленно,
аз от вълнение да стигна по-бързо не обръщам внимание на таквизи
работи Mr. GreenНо че ще катериш-да,ама колко Thinking Crazy

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/ … 59a4ecefc5e7cd1fb Още от Берг,тя много обича да снима Heart Eyes
Виж целия пост
# 305

Мястото наистина е фантастично! Не знам за кой сериал говорите, но ако някога се прежаля за крепостта, може и до кафенето да отскоча.  Grinning
Виж целия пост
# 306
Редемчик  Hug, сложи някоя снимка от Саръйер. Разпали любопитството ми ( и не само ти). Пък аз сега ще събера разказите ти в един и ще си ги запиша в досиетата И.
Виж целия пост
# 307
Таня, на мен не ми се видя страшно катеренето... Въпреки, че не съм никак по стръмнините.  hahaha
Гледката отгоре беше невероятна. Надявам се да я повторя накой ден и задължително ще е през лятото пак.  Laughing
Имаше няколко кафета/ресторанти по пътя за крепостта.
Виж целия пост
# 308
Здравейте, някой да има отзиви за хотели- Сюрея и Престиж - Истанбул.


http://www.hotelsureyya.net/eng-odalar.php - х-л Сюрея
http://www.hotelprestige.com.tr/index.html - х-л Престиж
За Сюрея видях положително мнение тук.
Чудя се кой да избера Simple Smile
Виж целия пост
# 309
http://www.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHM6Ly93d3cuZmFjZWJvb2suY2 … jbXNnMjUzMjU0MzU= Ето снимки от Дари,от която имам Истанбулкарт,една от най-запалените фенки на Бергюзар и Халит,заедно с друга съфорумка,с която се познавам лично,ходиха в Братислава и Любляна и се видяха с тях наживо,абсолютно сладко дете е Дария,и миналата година
са били на сета на Карадайъ-това е сериала,Танче!
Виж целия пост
# 310
А дали е отворена за посещения?  newsm78 Или само отвън може да се види?  newsm78
Виж целия пост
# 311
Само отвън за жалост, последния път като минах покрай нея, голяма част от фасадата беше покрита. Някой, който е бил по-скоро може да даде по-актуална информация. Но със сигурност, е затворена за посещения. На мен лично ми е много интересно да я видя отвътре.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 312
Здравейте отдавна не съм писала.
За Коледа пак се очертава да отидем в любимия град Истанбул  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много се радвам  Hug
Виж целия пост
# 313
Здравейте, туристи!  smile3525

Поздравления на тези от вас, които са имали късмета да видят светът на Истанбул и то не веднъж!   bouquet

За човек, който никога не е ходил, но възнамерява да отиде, съм подготвена за основните дестинации - джамиите, Таксим, Св. Стефан, Чаршията и т.н. И все пак бих била ужасно благодарна ако някой от вас успее да ми препоръча не чак толкова известни кътчета от Истанбул - препоръки за ресторанти и сладкарници, улички и места, пресъздаващи магията на Истанбул. Някой ако може да разкаже с няколко изречения що за хора са турците, опасно ли е вечер по улиците и т.н.

Предварително благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 314
Само отвън за жалост, последния път като минах покрай нея, голяма част от фасадата беше покрита. Някой, който е бил по-скоро може да даде по-актуална информация. Но със сигурност, е затворена за посещения. На мен лично ми е много интересно да я видя отвътре.
Скрит текст:
Благодаря ти Neolita   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия