Fragrancedirect.co.uk- 21!

  • 115 788
  • 509
# 285
Да. Преди съм нямала проблеми със сайта.

За съжаление, сега прочетох, момичетата назад се оплакват от същото - постоянно пристигат скъсани кашони, с разтекли се шампоани и т.н. Явно затова е замряла темата.
Моля, пишете ми на лични или тук, откъде поръчвате козметика и парфюми, ако фрагрансдирект не е удачен вариант вече.  Peace
Виж целия пост
# 286
Аз поръчвам от Ензо.Бях редовен клиент на Фраганса,но след отказа да изпращат на англ.адрес се отказах.
Последния път си поръчах от Сепфора Италия.
Взех тази палитра и няколко гланца.
http://www.sephora.it/Make-up/Palette-e-Cofanetti/Occhi/Palette- … ta-Medium/P600012
Виж целия пост
# 287
Благодаря, Деси!
Виж целия пост
# 288
Аз поръчвам от Ензо.Бях редовен клиент на Фраганса,но след отказа да изпращат на англ.адрес се отказах.
Последния път си поръчах от Сепфора Италия.
Взех тази палитра и няколко гланца.
http://www.sephora.it/Make-up/Palette-e-Cofanetti/Occhi/Palette- … ta-Medium/P600012
колко е доставката от sephora
Виж целия пост
# 289
Когато ви пристигнат нещата в подгизнали кашони какво правите? Приемате си цялата поръчка и после се разправяте с фрагранса да ви върнат парите само за дефектните неща или връщате цялата поръчка?
Виж целия пост
# 290
Когато ви пристигнат нещата в подгизнали кашони какво правите? Приемате си цялата поръчка и после се разправяте с фрагранса да ви върнат парите само за дефектните неща или връщате цялата поръчка?

Ако има теч отвън и преопаковане, винаги съм имала приложен протокол от DPD- няколко листа с опис и снимки. Сканирам, изпращам на Фрагранса, описвам какво е пострадало и получавам 100% от сумата на повредените стоки обратно. Но за подгизнали външни опаковки и разляти шампоани от по 0,99 не си правя труда да им пиша. Вземам една кухненска ролка и почвам да бърша едно по едно... Вече за по-сериозни неща съм писала и буквално до 3 дни паричките ги връщат. Но те също получават екземпляр от протокола и тъй като си имат застраховка, ще бъдат обезщетени на свой ред. Затова смело и на момента връщат пари. Вероятно без протокол нещата ще са различни...
Виж целия пост
# 291
А аз отказвам цялата пратка като пристигне в ужасно състояние, единия път всички парфюми бяха с намокрени и разкъсани кутии и всичко беше разтечено, как да ги приема така? Получавала съм и разпадащи се кашони, като ги видя така ги връщах целите и после ми връщат парите за цялата поръчка, но не ме кефи тази работа защото губя пари първо за кредитиране на сметката ми, после втори път и за превалутиране. Май и аз трябва да започна да ги приемам и да бърша като невидяла, а ако е нарушена опаковката да  обяснявам на хората за които са, че фрагранс са ги пратили така....много тъпо Sad
Виж целия пост
# 292
Аз като пускам поръчка, се събираме с колеги и познати, така че всеки си поема риска.  Peace Аз съм подробна и обстоятелствена, така че превантивно са предупредени за всякакви течове и подгизнали опаковки.  Laughing
А как се радват, когато от сайта възстановят парички за нещо, което може все пак да се ползва.  Laughing
Виж целия пост
# 293
Поръчвам чрез една мацка от фейса която живее в Италия.
Пътува кола всяка седмица.
https://www.facebook.com/groups/606868116106406/?fref=ts
Виж целия пост
# 294
Препоръчайте ми марка ФД за суха кожа ( над 40 години ) Embarassed
Виж целия пост
# 295
MUM10 код за 10% от фрагранс Simple Smile
Виж целия пост
# 296
Здравейте, момичета! Знам, че тук не е мястото, нооо искам да попитам дали знаете в кой сайт предлагат Anastasia Beverly Hills? В официалният сайт доставката ми идва малко в повече.  Laughing
Виж целия пост
# 297
Здравейте, момичета! Знам, че тук не е мястото, нооо искам да попитам дали знаете в кой сайт предлагат Anastasia Beverly Hills? В официалният сайт доставката ми идва малко в повече.  Laughing
Простете невежеството ми, не знам какво точно търсите, но в http://www.amazon.co.uk/ погледнахте ли?
Виж целия пост
# 298
Здравейте, момичета! Знам, че тук не е мястото, нооо искам да попитам дали знаете в кой сайт предлагат Anastasia Beverly Hills? В официалният сайт доставката ми идва малко в повече.  Laughing
Простете невежеството ми, не знам какво точно търсите, но в http://www.amazon.co.uk/ погледнахте ли?

Не, не съм търсилам защото никога не съм поръчвала от amazon. Иначе търся това: http://www.anastasiabeverlyhills.com/
Виж целия пост
# 299
Елитца Иванова има непотърсена пратка от сайта при Габко.
Някъде от средата на март месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия