Майки от "Гео Милев", "Редута" и "Слатина"

  • 126 812
  • 775
# 315
На Оборище срещу Докторкската градина до музикалното училище има специализиран за пчелни продукти  Peace
Виж целия пост
# 316
на пазара Слатина има дядо предлагащ пчелни продукти на сергия- попитай го
Виж целия пост
# 317
Честит празник на всички слатинци!
Виж целия пост
# 318
Здравейте, моля за извинение, че нахлувам  в темата. Имам молба за информация, търся частна занималня за 6 годишно дете в района на Гео Милев, моля за отзиви и препоръки.
Виж целия пост
# 319
Здравейте, моля за извинение, че нахлувам  в темата. Имам молба за информация, търся частна занималня за 6 годишно дете в района на Гео Милев, моля за отзиви и препоръки.
Зълва ми е доволна от занималнята към Доверие - http://doverie-bg.net/index.php/contact/uchenicheska-zanimalnya И голямото им дете е там, 8г. Сега и 2-рото записаха, за да се подготвя за 1-ви клас.

Моята кака ходи към Адванс - малко се чудехме, но заради английския решихме да е там.
Виж целия пост
# 320
Моя позната,скоро записа детето си в езиков център Wonderland. Намира се на ул.Хубавка в Гео Милев.Ако искаш потърси,че не мога да качвам линкове. Simple Smile
Виж целия пост
# 321
От известно време имам проблеми с косата. Дали някой може да ми препоръча добър дерматолог в района, работещ по възможност  със здравна каса?
Виж целия пост
# 322
От известно време имам проблеми с косата. Дали някой може да ми препоръча добър дерматолог в района, работещ по възможност  със здравна каса?


Аз също се присъединявам към питането за добър дерматолог. Бяхме при д-р Андреева в 22дкц,  но тя освен краста друга диагноза незнае. Похвалиха ми я, но много ме разочарова
Виж целия пост
# 323
А добър гинеколог ендокринолог в района?
Виж целия пост
# 324
И аз да се присъединя към питанията  моля за добър зъболекар  около кв Слатина ...,но без Добрев . Вече не е ок за мен .
Ако има клиника ще е още по-добре .

Виж целия пост
# 325
И аз да се присъединя към питанията  моля за добър зъболекар  около кв Слатина ...,но без Добрев . Вече не е ок за мен .
Ако има клиника ще е още по-добре .


2-3 стр. назад обсъждахме темата. Може да погледнете.
Виж целия пост
# 326
И аз да се присъединя към питанията  моля за добър зъболекар  около кв Слатина ...,но без Добрев . Вече не е ок за мен .
Ако има клиника ще е още по-добре .


2-3 стр. назад обсъждахме темата. Може да погледнете.

ок благодаря ..извинявам се не съм видяла  bouquet
Виж целия пост
# 327
Здравейте, мами Simple Smile Имам купони за детска кухня от 36 ясла Слънчево зайче, които няма да можем да използваме, защото ще пътуваме. Купоните са за седмицата 18-22 Юли. Ако някой има нужда от тях, да ми пише на лични.
Виж целия пост
# 328
Някой скоро да се е възползвал от шивашки услуги в района - по специално ако може да сподели цена за минаване на оверлог  bouquet
Виж целия пост
# 329
Здравейте, някой може ли да ми препоръча гинеколог, който е около Плиска, в района в който минава улица Коперник или там някъде из Шипченски проход.Може и малко по-далеч.Мисълта ми е, да не се налага да не пътувам много дълго до там. Или ако сте ходили някъде в Изток или близките части на Дианабад.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия