Дългото чакане след трансфер 32

  • 54 034
  • 794
# 285
Казаха ми тест на 11.11. Много ми хареса датата, в последствие разбрах, че се чества св. Мина тогава, закрилник на семейството и още повече ми хареса. Та тогава ще дсе боцкам. Уринарни няма да правя, няма смисъл - във вторник ще си бия овитрел, така че, уринарните ще са с две черти.  Grinning
В наше село има Кандиларов, но кръвта я носят в София и резултат - на 12-ти вечерта.
Виж целия пост
# 286
На мен цикъла ми почна на Петковден..ако изтрая може и аз на 11 да се боцна Simple Smile ще видим Simple Smile
Виж целия пост
# 287
Момичета, не се тормозете с толкова много кръвни тестове. На мен лекарката след първия на 10 ден каза да не правя друг. То или ще расте, или не - и да се изследвате, и да не се изследвате все тая. Иначе в 5 г.с. ходих за сак, в 7 г.с. за сърчице.
Естрофема, дуфастона и утрогестана ще ги приемам до 14 г.с. като имам схема за постепенно намаляване до пълното им спиране. Утрогестанът ми остава по 2 до края на бременността, влияе на шийката като набъбва от него и даже го наричат химичен серклаж. Фракси и фолиева мета също до края, но утре спирам гадния преднизолон.
За секс и дума да не става Joy Покрай тези АРТ-тове отдавна съм си изгубила либидото, а и много ме е страх от контракции, разни бактерии и гъби.
Кате, да знаеш, че тези безсимптомните сме по-успешни, това са ми наблюденията напоследък. Мен и досега не ме боли нито корем, гърдите пък съвсем.
Виж целия пост
# 288
Фрида, кога ти е терминът  Thinking
Виж целия пост
# 289
Фрида, кога ти е терминът  Thinking
27 май. С теб съм запомнила, че вървим заедно, нали?
Виж целия пост
# 290
Да, за 28-ми съм аз.
Виж целия пост
# 291
Е, значи съм един ден по-бременна  Wink   bouquet
Виж целия пост
# 292
Ами, зависи от калкулатора за бременност  Whistling
Виж целия пост
# 293
Ами, зависи от калкулатора за бременност  Whistling
Ами аз го смятам последния цикъл 20 авг. - 3 м. + 7 дни. Иначе на последния преглед уж 9 г.с. и 6 дни, а излиза по ехографа 10 и 4 дни, иди се сети, ама нищо нека расте.
Виж целия пост
# 294
моят последен МЦ е 23.08, но ми казаха да го смятам, че е 21-ви. Може и да зависи на кой ден е била пункцията. Моята беше на 12-ти ден от началото на Ц.
Виж целия пост
# 295
моят последен МЦ е 23.08, но ми казаха да го смятам, че е 21-ви. Може и да зависи на кой ден е била пункцията. Моята беше на 12-ти ден от началото на Ц.
При мен пункция на 13 ден, но преди 1 г., 09.2013г. Замразени са на 5 ден, а ЗЕТ-та ми беше на 16 ден от МЦ.
Виж целия пост
# 296
Ейй на какви хубави дати са ви термините Hug Почти на моят рожден ден 26 май  Mr. Green
Виж целия пост
# 297
Ейй на какви хубави дати са ви термините Hug Почти на моят рожден ден 26 май  Mr. Green
Amini, не зная дали си преди ЕТ или след, ама ти пожелавам термин на моя рожден ден - август, средата.
Виж целия пост
# 298
Моята майка е на 27 май. Баба и внуче  Rolling Eyes

Амини, утре ли ти е трансферът  Thinking
Виж целия пост
# 299
Здравейте момичета, честито на тези с положителните тестчета, а на останали - търпение и кураж. Искам да ви питам за Фраксипарина, от него ми стават големи сини и подутини.Да не говорим, че едвам забивам иглата. С Клексана нямаха тези проблеми предишните опити, а сега съм като игленик. При вас как са нещата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия