Дългото чакане след трансфер 32

  • 54 034
  • 794
# 375
7ми ден на четиридневни ембриони чхг 47,70..май успяхме този път Simple Smile
Виж целия пост
# 376
Кате  Hug чудесен резултат за 7 ден

хайде сега и безпроблемни 9 месеца  Praynig
Виж целия пост
# 377
Браво Кате  Hug Hug Hug, айде и леки 9 месеца
Виж целия пост
# 378
 Привет, момичета! Simple Smile И аз да се включа в дългото чакане. Трансферът ми беше на 31,10 петък. Две меченца ми върнаха и сега си почиваме на топличко и чакаме да се случи чудото. Радвам се, че има такива групи. Подкрепата и съветите са много важни в момента за всички нас. Смятам да си направя кръвен тест на 11-ти ноември. Смятате ли, че е рано?
 До вчера бях супер спокойна, въпреки доста силните болки след пункцията. Днес леко започва параноята, явно от това, че ми поолекна и от хормоните, които приемам. Ще успея да се опазя спокойна, надявам се. Wink
Огромен късмет и успех на всички нас!  Hug
Виж целия пост
# 379
Сега гледам с малката съм била с чхг 36 на 7ми ден на 5дневни ембриони. Сега сме с трансфер 1 ден по-рано и стойността е по-висока. Тогава бяха 2 в началото. Дано сега да не стане беля и да са се хванали и трите.. след два дни ще е по-ясно надявам се Simple Smile
Виж целия пост
# 380
Браво, Кате! Аз не смея да си направя кръвен тест по-рано...ще го правя в понеделник, както ми е "наредил" д-р Стефанов  Laughing          
Момичета, поуспокоих се за болките. Както се казва-с тях зле, без тях по-зле...но този път се опитвам да не се филмирам, колкото и да ми е трудно Laughing
Виж целия пост
# 381
Аз нямаше да правя тест, но малкато пак е болна и ходихме до болницата до педиатъра..и си викам айде да се боцна да видим как са малките Simple Smile иначе се бях заканила до 11ти да чакам този път Simple Smile благодаря ви много момичета за хубавите пожелания Simple Smile
Виж целия пост
# 382
Кате, браво! Ще вземете сега да увеличите семейството драстично Simple Smile (шегувам се на твой гръб Simple Smile
На останалите - стискам палци!!
Danny, 10ти ден май е добре за тест.
Виж целия пост
# 383
Кате честито мила, дано всичко е наред до края!
Аз съм в 8 г.с. но от снощи съм с болки в корема и кръста, пия но шпа, отшумяват и след няколко часа пак се почва. В началото доста ме болеше корема, сега поне 2 седмици не съм имала никакви болки и пак се почва. Доста ми е притеснено, в понеделник бях на преглед, видяхме и чухме сърчицата, Персенска каза, че всичко е наред. Сега не знам какво става.
Виж целия пост
# 384
Вили почивай повече и се обади на доки за да се успокоиш  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 385
Аз също засега само болки в корема имам. Но и предния път така беше..имах и болки в гърдите, а сега май нямам..пий ношпа и не го мисли. Обикновено болките са от разтягане на матката в твоята седмица. Аз помня, че ме болеше отстрани в двата края долу..нещо като две копчета, така си ги представях..след 12та седмица обикновено всичко се оправя Simple Smile
Виж целия пост
# 386
Благодаря ви момичета, пия си но шпа и си кротувам, иначе съм си на работа де, ама се старая много да не се натоварвам.
Виж целия пост
# 387
Кате, браво за резултата, много се радвам за теб и стискам палци всичко да е наред Grinning
Виж целия пост
# 388
Оооо Кате, ЧХГ-мечта имаш...Струва ми се, че ще има двечки този път!!!
Виж целия пост
# 389
7ми ден на четиридневни ембриони чхг 47,70..май успяхме този път Simple Smile

Браво мила,честито време беше и на теб  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия