Искам да кажа ... (8)_27.10-02.11

  • 48 578
  • 1 354
# 540
От година търся лозови мустачки и никой не продава, а това е много полезно нещо, особено добро е при диабет. А листата на лозите стават не само за сарми, а и за чай, особено полезен е ако човек има пясък в бъбреците и мехура. Тъй че може да се възползваш много добре от асмите си, въпреки че не правиш вино.
Виж целия пост
# 541
Мустачките от лоза съм ги ползвала само за да правим с дребната чашки от жълъдови шапки.
Виж целия пост
# 542
А откъде ги взе?
Виж целия пост
# 543
От година търся лозови мустачки и никой не продава, а това е много полезно нещо, особено добро е при диабет. А листата на лозите стават не само за сарми, а и за чай, особено полезен е ако човек има пясък в бъбреците и мехура. Тъй че може да се възползваш много добре от асмите си, въпреки че не правиш вино.
Я,я сподели  Peace Листата зелени за чая ли?
Виж целия пост
# 544
Съвсем малко ми трябваха и то в този сезон. Сухички. Възползвах се от асмата пред един от блоковете в съседство.  Peace
Виж целия пост
# 545
Кога се берат лозовите мустачки и как се приготвят, Янечек? Че ако ти трябват и може чак сега - да ти набера?

На мен за пясък в бъбреците ми препоръчаха бира и ето - сега ме боли гърло. Абе медицина - едно правиш - друго повреждаш. Но то и аз се предозирах, де.
Виж целия пост
# 546
Янечек, а така, ще идваш и не щеш да се обадиш....Simple Smile
Мустачки кога се берат? и в двора имаме лозя и на село също...

Куркума, тази есен им е слабо зареждането, хич нищо няма...нито за големи, нито детско. Но и аз съм с препълнени гардероби.
Всъщност излъгах....купих чисто ново, класическо сако на Marc O`Polo за баснословните 15лв. Оригинална цена на модела 145E.
Виж целия пост
# 547
Кога се берат лозовите мустачки и как се приготвят, Янечек? Че ако ти трябват и може чак сега - да ти набера?

На мен за пясък в бъбреците ми препоръчаха бира и ето - сега ме боли гърло. Абе медицина - едно правиш - друго повреждаш. Но то и аз се предозирах, де.
Сега пък пий кола! Laughing Сериозно-остави една ч.чаша да кипне и като поизстине прави гаргара! Peace
Виж целия пост
# 548
Оф, за първи път няма какво да кажа... Направо си е депресиращо.
Виж целия пост
# 549
Мира, непременно ще ти се обадя, ама нарочно не казвам отсега, защото като се наканя предварително, все пропадат нещата. Преди година или две, забравих вече, исках да ти се обадя и точно тогава се разболях от ужасен грип, пък ти беше бременна и не исках да те заразя. На всичкото отгоре бяхаме заседнали в един хотел в Гривица, имаше много сняг тогава, точно по това време се въртяхме с колата по една поледица преди влизанката в града.
Mystic woman, точно тези листа, с които се завиват сармите, чудесни са.
Куркума, лекари, какво да ги правиш. И царевичната коса става, като те боли гърлото за бира.
Лозовите мустачки се берат, като тъкмо се появят, това е ранно пролетно време ако не се лъжа, сушат се на сянка. Много ти благодаря за предложението, напролет ми набери ако ти остане време. Тези есенните наистина само за дръжки на чаши стават Simple Smile
Тонка, как така? Кажи дали резервира най-накрая Simple Smile
Виж целия пост
# 550
Аз в Плевен съм била сумарно 3 пъти, та ако отиващите натам ме вземат, тръгвам и аз.
Дари П.  Hug. Ако те хване пак криза, пиши бе жена, излей си всичко. Нали затова е темата, всеки да си каже.
Виж целия пост
# 551
Искам да се оплача...

Децата ми ходят на плуване. Автобус ги взима от училище, автобус ги връща обратно. Вчера ми звъни една майка по телефона. Децата ми са останали навън с мокри коси, автобуса тръгнал без тях.
Оправданието на шофьора - имал график, никого не чакал  Rolling Eyes
Оправданието от училище - ми те не били сигурни дали няма да си ги взема аз    Crazy
Оправданието на едната треньорка/организаторка - ми какво толкова било станало, все пак не сме живеели в Париж, ми в Свищов  Shocked
Вдигнах огромен, невероятен скандал. Чак ме е срам от себе си.
Най-непонятно ми е, защо се опитваха да ме изкарат мен виновна.
Виж целия пост
# 552
Чувствам се изморена. Така става, когато всички се оправят, накрая грохвам аз.
Днес дядото на мъжът ми щеше да стане на 100 години, почина миналата година, два дни преди да стане на 99.

Дедо Данчо и баба Иванка няма да проведат годишното семейно варене на сапун. Синът им ще го перат я ангелите, я дяволите, не знам. Тъжно.

Напоследък ме навестяват едни мисли, които никога не са ме спохождали. Амбиции по отношение на работата. Време ми е.
Виж целия пост
# 553
Янечек, така си беше, помня аз. Simple Smile Разминахме се тогава, ама поне се чухме. Simple Smile
Този път дано имаме късмет. Simple Smile Че и площада ни е почти завършен и не е чак такава мизерия като цяло лято.

Студено ми е, нямам нищо за обяд....


rummi_pl, басейна на академията са го отворили ли?
Виж целия пост
# 554
rummi_pl, майка ми навремето ме спря от плуване, защото не ми дадоха да си изсуша косата и ме пуснаха да се прибирам с мокра коса. Това беше най - голямата зима, а косата ми е страшно гъста. От тогава имам синузит.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия