Крем за около очи - VI тема

  • 122 286
  • 763
# 405
Благодаря ти много ,Figs.

Освен сенки и май са ми като хлътнали очите.
Така ще действам с тестери първо , че после да не си блъскам главата.
 
Виж целия пост
# 406
Между другото, за този крем на Балеа разбрах от форума и ако някой ми беше казал, че продукт от 3 лв. може да е толкова приятен като нанасяне и добър хидратант, нямаше да повярвам. Аз си го купих скептично настроена, въпреки всички положителни мнения и с недоверие си го ползвах в началото.
Виж целия пост
# 407
Благодаря ти много ,Figs.
/.../ Така ще действам с тестери първо , че после да не си блъскам главата.
 

За нищо Simple Smile някой друг може би ще те насочи към по-конкретни кремчета.

Тайга и аз от тук научих за него. По същия начин- с много скептицизъм и т.н. го пробвах. Вече обаче почти винаги го поддържам наличен . Купувам го когато не знам какъв друг да си купя или пък слагам от него в/у креметата п/в бръчки, които на мен обикновено не са ми достатъчно богати. Изключение са правили 2-3: на Shseido Benefiance, на Guerlain един и Clinique Repairware, а!  и на Kanebo един, но пък от него се подух Crazy  За това и вече винаги настоявам за тестери...
Виж целия пост
# 408

ДИ,този е хубав и щадящ:
http://m.feelunique.com/p/Green-People-Soothing-Nourishing-Night … at-Eye-Cream-10ml
Помня че беше гъст,нелепкав и добре овлажняващ.Но,не смея да твърдя на 100% че е уау.Зависи от много неща-лична чувствителност,състояние на кожата,търсени ефекти...
Благодаря, много  bouquet
Не съм чувала за марката, сега ще я разгледам обстойно  Grinning
Виж целия пост
# 409
Holly Pink, може ли да обясниш по-подробно връзката между тъмните кръгове и хемоглобина?   bouquet

Аз взех на Клиник - All about eyes вчера. Тази сутрин забелязах, че сякаш имах лек филм от крема, много интересно. Ще видим дали ще има резултати.
Виж целия пост
# 410
Di,няма защо  Hug

 От All about eyes гел крема на Клиник не бях доволна.Първоначално кожата добиваше кадифена,направо несравнима гладкост.Но след 4-5 употреби подпухнах много силно.Ама много.
Виж целия пост
# 411
Бубка, ужас.. Дано не подпухна и аз.
Виж целия пост
# 412
от крема на Клиник съм измазала много опаковки, поне 7-8г съм го ползвала с паузи и не ми си е случвало такова нещо.
Дали пък вечерта не си яла много сол или нещо, от което да си задържала вода.
Аз , когато ям кисело мляко се подувам доста, но си знам, че е от него
Виж целия пост
# 413
Ако вечерта ям сирене, на другата сутрин задължително съм с подпухнал околоочен контур.
От Балеята с урея получих жесток сърбеж.  Peace
В момента съм с Волюм Филър на Юсерин, бива. Предстои да си взема крем за около очи на Фитокод, 45+.
Виж целия пост
# 414
Бубка, ужас.. Дано не подпухна и аз.
Не се плаши,аз имам чувствителни очи.Може това да е причината.
Люба, от храна не подпухвам.Махнах гела(не крема all about eyes rich) и се оправих.
Виж целия пост
# 415
/.../
От Балеята с урея получих жесток сърбеж.  Peace

Това ме изненада. Колко сме различни всички само. Поне мисля намаше мн съставки и можеби би могла да засечеш, от коя е било.
* All about eyes на Clinique в нито един вариант не ми допадна.
Мн харесах Repairwear като подхранване + видим ефект в/у линийките, но пък ми докара торбички и тъмни кръгове Shocked  Mr. Green
Виж целия пост
# 416
Аз и гел и крем ползвах, но за млада кожа. Този крем, момичета е само хидратация, не опъва бръчки и не очаквайте друго освен да не ви излезнат нови бръчки. Искам да ви кажа, че 2 пъти по-скъпия на Герлен Акуа.... не е нищо повече от Клиника. Ползвам го в момента.
Виж целия пост
# 417
bubka, благодаря за отговора за Филорга  Flutter
Виж целия пост
# 418
Аз да похваля още един ниско бюджетен крем (между 8 и 9 лева), който много го хвалеха тук по-напред в темата на Bio Karite и аз със скептицизъм си го взех, анти ейдж го водят.Като го похвалиха толкова хора реших да го пробвам. Повярвайте ми, ако си затворя очите за цената мога да го сравня с високия клас козметика, който съм ползвала като Juvena, Darphin, Filorga. Богато кремче, кожата просто изглежда много добре. Ползвала съм също и серум на тази марка, но ми идваше лекичък, но за около очи е супер, за 35+ говоря.
Виж целия пост
# 419
Кажи ми какво точно ти харесва в него. В момента го ползвам и освен, че не се олаквам, не знам какво точно да му похваля. Не ми прави никакви проблеми, но по какво да съдя за това, че е като високия клас козметика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия