Номинации - проучване

  • 47 318
  • 1 314
# 705
Категорията е Всички обичат Реймънд/номинация за личен любимец/
Виж целия пост
# 706
Пускай ги, нека да има забава.

Точно така, Лиляна Peace
Да е пълна забавата предлагам да ги пусна в средата на седмицата. Така ли се падна  по схемата ти?
Виж целия пост
# 707
Да, в сряда се пада твоята категория.
Виж целия пост
# 708
Хъши, след полунощ се пускат
Чувство за хумор
Добър изказ
Досадник
Бисер  

Ако ги държим по три дни, това означава във вторник да пуснем
Драма  
Тема
Физическа красота
Новак

И след това
Чувство за хумор - Кралят на комедията
Личен любимец
Неприятен
Хаплив
Двойка форумци
Знания
Виж целия пост
# 709

А ментална/психическа ще правим ли?  Laughing Или Красив ум е за нея
Виж целия пост
# 710

А ментална/психическа ще правим ли?  Laughing Или Красив ум е за нея
Тихооо  Mr. Green
Виж целия пост
# 711
 smile3508 smile3505
Виж целия пост
# 712
Негласуването на "личен любимец" не е предложение, а напомняне.  Laughing От самото начало на номинациите категорията върви по този начин, само името и сто пъти се смени (включително и в тази тема). Помислих си, че с амбицирането всичко да е филмово, ще има подвеждане по име на категория, но...

Предходни години имаше номинация за умерен тон, която се гласува, както и отделна, за слънчево присъствие, която също се гласува. Понеже тази година ги няма, явно Любимецът поема тези функции.

Не искам да развалям купона. След като организаторите предпочитат да се гласува, ОК, за мен няма значение. Дори е хубаво, защото така става още една положителна категория за гласуване. Но, Hushpuppy, не мога да ги редуцирам. Заставам зад всяка дума, която съм написала за всеки от хората в тази категория и не мога да ги селектирам - този да, този не. Постъпи както решиш.
Виж целия пост
# 713
Точно така е, предишните години май се казваше нещо като "Оскар" и не се гласуваше.
Виж целия пост
# 714
А хубавиците ще се броят ли с по 1 номинация, че се сетих за 2, които не са номинирани. Има ли смисъл да ги предлагам?
Виж целия пост
# 715
Антигона каза, че ще събере тези с повече гласове.

Аз съм с две категории днес, надявам се да успея да ги пусна около полунощ, но мое полунощ, че имам излизане преди това.
Виж целия пост
# 716
Жалко!

Предлагам за "Красив ум" - Параход
Виж целия пост
# 717
Жалко!

Предлагам за "Красив ум" - Параход
Отиди в другата тема. В тази не броим.
А за хубавите не се знае, тази вечер кой къде ще раздава кебапчета и ЛС. До полунощ има половин ден.
Виж целия пост
# 718
Ох, обърках се. Simple Smile Мерси!
Виж целия пост
# 719
Щом не се знае, добавих и красавици. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия