Номинации - проучване

  • 47 319
  • 1 314
# 690
При мен нещата в Красив ум стоят доста по-лесно. Няколко се движат с горе-долу равни гласове. Повечето са с по 1. Тук бройката няма да е огромна.

Но, при Личен любимец е страшно положението. До 3стр. имам около 30-35 имена.
Тук си мисля да пусна повечко за гласуване. Да отпаднат само събралите по 1, или 2 гласа/ако тези с повечето станат твърде много/
Виж целия пост
# 691
При мен нещата в Красив ум стоят доста по-лесно. Няколко се движат с горе-долу равни гласове. Повечето са с по 1. Тук бройката няма да е огромна.

Но, при Личен любимец е страшно положението. До 3стр. имам около 30-35 имена.
Тук си мисля да пусна повечко за гласуване. Да отпаднат само събралите по 1, или 2 гласа/ако тези с повечето станат твърде много/


Няма да ти се наложи.


Категориите за гласуване не са ли всъщност по-малко от тези за номиниране?  newsm78 "Личният любимец" са личните Оскари, които не се гласуват, или греша?


Да, вярно. Тогава остава схемата 4-4-5.
Виж целия пост
# 692
Но, при Личен любимец е страшно положението. До 3стр. имам около 30-35 имена.
Тук си мисля да пусна повечко за гласуване. Да отпаднат само събралите по 1, или 2 гласа/ако тези с повечето станат твърде много/

Виж какво предложиха по-горе - Личен любимец да не се гласува.
Виж целия пост
# 693
След полунощ ще пусна гласуването за добър изказ, да кажа само ще пускам с хора с повече от 1 номинация.
Виж целия пост
# 694
Хъш, остави го любимеца. Не го домислихме тук, че наистина това е на всеки личната категория и няма смисъл да се гласува. Подготви само знанията.
Виж целия пост
# 695
Много жалкo, защо се отказвате...
Интересно се получава... Thinking
Все пак ще ги преброя и ще ви съобщя резултатите.

Ники, на пример има около 12 и се чудех кои да оставя Wink
Виж целия пост
# 696
Е, как така лична? То тогава всички са лични.
Някой като е личен любимец на 100 човека и става всеобщ любимец.
Виж целия пост
# 697
Ами, ако кажете, пускаме ги. Хъш и без това ги е преброила.
Виж целия пост
# 698
Е, самата категория е Личен любимец, все пак. Други години категорията май беше Всеобщ форумен любимец, тогава се предполага гласуване. Но в тази, не.
Виж целия пост
# 699
Хайде да ги пуснем Praynig
Ще подготвя повечето за анкетата.
Само с по 1 или 2 гласа ще отпаднат, защото вече стигнаха около 50 Grinning
Демек ще има голямо разнообразие, не е като да пуснем 3-4 и естествено не всички ги припознават, като един от любимците си. Как звучи само това - любимец Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 700
То по принцип тази категория е малко оксиморон - хем всички го обичат тоя Реймънд, което няма как да е така, хем е личен. Simple Smile

Както решите, на мен ми е все тая дали ще се гласува или не  Hug
Виж целия пост
# 701
Не се ли казва Всички обичат Реймънд? Thinking
Виж целия пост
# 702
Не се ли казва Всички обичат Реймънд? Thinking

Да, де Елица е права Peace

Само моля, Ники - да ги редуцираш до 6 бр Praynig
Може на мен да ми ги кажеш, тайно Wink
Виж целия пост
# 703
Пъпи, ти си реши в такъв случай  Hug Доста от нас ще представят анкетите малко по тяхно усмотрение, вкарай малко индивидуалност и в твоята, както ти си прецениш.
Виж целия пост
# 704
Пускай ги, нека да има забава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия