Номинации - проучване

  • 47 313
  • 1 314
# 750
Снимки първи път? Втори път? Номинацията е продадена на Антигона. Хубава си, спор няма.
Виж целия пост
# 751
Добре де, защо никой не раздава подкупи за Красив ум hahaha? Повърхностнички такива!


Защото участниците са честни и почтени, залагат на добрата подготовка, а не на подкупите.  Naughty

Скрит текст:




Аз вече съм готова.  Flutter

Скрит текст:
Виж целия пост
# 752


Ама, Акашо, няма смисъл. Аз фотоси няма да пускам, само да създавам работа на архиваторите... tooth

Ми аз казах да е само със снимки, ама на.
Виж целия пост
# 753
Аз не видях ни една от номинираните за убавица да е номинирана и за Красив ум. Laughing
Виж целия пост
# 754
Аз не видях ни една от номинираните за убавица да е номинирана и за Красив ум. Laughing

Не си гледала добре.  Laughing
Виж целия пост
# 755
Аа, ще държи реч тогава, за световния мир Sunglasses
Виж целия пост
# 756
А ако е амазонка Grinning?
Виж целия пост
# 757
Антигона, много си хубава Heart Eyes. С по-малко грим ти отива повече, на първата снимка Peace
То, всъщност не ти и трябва май много грим, ти си някъде на 18-20г., нали newsm78
Виж целия пост
# 758
Тогава за международното положение Sunglasses
Виж целия пост
# 759
Еее, Пъпи, чак 18...23. Много ти благодаря. Ще има кебапче.
Виж целия пост
# 760
Е, не си ли на толкова? newsm78 Не ми казвай, че си повече от 23.

Кебапчета мразя Sick
Но, за топло кюфте си продавам душата Mr. Green
Виж целия пост
# 761
Да де, на 23. Е, кюфтенце тогаз. Твое е.
Виж целия пост
# 762
Браво! Въпреки това изглеждаш по-малка без многото грим Peace
Виж целия пост
# 763
Антигона, много си хубава Heart Eyes. С по-малко грим ти отива повече, на първата снимка Peace
То, всъщност не ти и трябва май много грим, ти си някъде на 18-20г., нали newsm78

Дава надежди момичето, а не като миналогодишното със слепнатите от спирала мигли   newsm03

По този повод имам питане. Приятно ми е не е ли стара вече за номинация Златно Огледало? Срещнах я на 2-3 пъти в номинациите.  Mr. Green

И друго питане имам, ще има ли Коментарна Тема свързана с номинациите и след това?
Виж целия пост
# 764
Бе, ти пък Мадам то няма възрастови ограничения за Огледалото Laughing
Освен ако Лиляна не въведе две под категории.
За Мис и Мисис Mr. Green

Богинята никога не съм я виждала, само съм чувала че е хубава Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия