Номинации - проучване

  • 47 311
  • 1 314
# 825
Още една Катя възпитаничка на ЕМФ?  newsm53

Не, не. Него нямаше да го уморя. ФА.

Лиляна след малко ще ни скастри за спама и ще е права.
Виж целия пост
# 826
Чакай де, още се номинира, не се гласува.
Задръж малко с речите, чак когато спечелиш.  Laughing
Кака, ти пък не резвай крилата на момичето. То до сега само с красота блесна   Mr. Green

Лиляна, а ти от кога стана бяла и добра?  Laughing
Виж целия пост
# 827
Ако има някаква житейска справедливост, Adri трябва да спечели категорията за първа хубавица със смазващата преднина. Нещо от рода на на 10 към 1. Всичко останало е скука и суета.
Виж целия пост
# 828
Ако има някаква житейска справедливост, Adri трябва да спечели категорията за първа хубавица със смазващата преднина. Нещо от рода на на 10 към 1. Всичко останало е скука и суета.

А ти защо не я номинира?
Виж целия пост
# 829
Ако има някаква житейска справедливост, Adri трябва да спечели категорията за първа хубавица със смазващата преднина. Нещо от рода на на 10 към 1. Всичко останало е скука и суета.

А ти защо не я номинира?


Защото вече бе номинирана. Избрах да подкрепя друга моя фаворитка.
Виж целия пост
# 830
Ако има някаква житейска справедливост, Adri трябва да спечели категорията за първа хубавица със смазващата преднина. Нещо от рода на на 10 към 1. Всичко останало е скука и суета.

А ти защо не я номинира?


Защото вече бе номинирана. Избрах да подкрепя друга моя фаворитка.

Няма значение. Всяка подкрепа е има значение, щом си имаш фаворити. Нали чете тук, че има дисквалификация на тези с под 3 номинации. Гилотината е остра и тежка!  Mr. Green

Виж целия пост
# 831
В Анкета с 15 опции, 5 гласа са много, ама наистина много. Може ли да помоля следващите, които ще пускат анкети, да се опитат да подредят опциите по азбучен ред? Много ли искам? Знам, че сте вложили време и усилия.

Анкетата с цитатите си е наред.
Виж целия пост
# 832
... Догодина аз ще организирам гласуванията. И всички ще бъдат доволни.
Това ми напомня на нещо.
Виж целия пост
# 833
Може ли да помоля следващите, които ще пускат анкети, да се опитат да подредят опциите по азбучен ред?
Отговарям ти - лично аз няма да подредя следващите по азбучен ред.
Виж целия пост
# 834
Може ли да помоля следващите, които ще пускат анкети, да се опитат да подредят опциите по азбучен ред?
Отговарям ти - лично аз няма да подредя следващите по азбучен ред.

Ама направо сложи твоите топ три най-отгоре и дай 10 опции за гласуване.  Wink
Виж целия пост
# 835


Ама направо сложи твоите топ три най-отгоре и дай 10 опции за гласуване.  Wink

Аз нямам топ три  Wink Както са предложени в началото - така съм почнала да ги нареждам. На 7 предложения, 3 опции не са много, но на 15 са много 5. Браво. Освен това никой не те кара да гласуваш с пет гласа.
Виж целия пост
# 836
Виждам, че има анкета с 9 оп. и 2 гласа. Сега как ти се струват 15 и 5?

Допълвам Одри, 3 от 7 не видях никъде, да има 3 от 8, което само по себе си също е много.

Това са окончателните анкети, след тях няма да има второ гласуване в същите категории, нали?
Виж целия пост
# 837
Оставихме организаторите да преценят сами как да пуснат анкетите, опциите и гласовете. както са ги направили, така ще бъдат. Аз им благодаря за труда и смятам, че са направени добре.
Следващите 5 - в сряда.
Виж целия пост
# 838
Объркала съм се от името на темата. Нали пише проучване. Кой да предположи, че проучването се провежда само между организаторите.

Виж целия пост
# 839
Редно е да има опция - Нито един от изброените. Simple Smile Така всички ще бъдат удовлетворени, особено тези, чиито номинирани любимци не са попаднали в анкетата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия