Номинации - проучване

  • 47 306
  • 1 314
# 1 065
Чакай сега, и The Kid набра скорост. Хич не бездейства той.
А номинацията не е уточнена като само положителна или само отрицателна, общо взето този заек, който ти е направил впечатление.
Виж целия пост
# 1 066
Чакай сега, и The Kid набра скорост. Хич не бездейства той.
А номинацията не е уточнена като само положителна или само отрицателна, общо взето този заек, който ти е направил впечатление.

Ако имаше и трета категория в която да участвам щях хет трик да отбележа, да.
Виж целия пост
# 1 067
Чакай сега, и The Kid набра скорост. Хич не бездейства той.
А номинацията не е уточнена като само положителна или само отрицателна, общо взето този заек, който ти е направил впечатление.

Ако имаше и трета категория в която да участвам щях хет трик да отбележа, да.


В коя друга си?
Виж целия пост
# 1 068
Чакай сега, и The Kid набра скорост. Хич не бездейства той.
А номинацията не е уточнена като само положителна или само отрицателна, общо взето този заек, който ти е направил впечатление.

Ако имаше и трета категория в която да участвам щях хет трик да отбележа, да.


В коя друга си?

Най-красив потребител. Там водя убедително според първоначалните проучвания.
Виж целия пост
# 1 069
Много дълго ми се струва да стоят тия анкети, казвам ви. Според мен хората почти се изгласуваха, а днес сме едва неделя. Тва значи още два дни и половина.
Виж целия пост
# 1 070
Три дни е времетраенето на анкетите Peace
Виж целия пост
# 1 071
Много дълго ми се струва да стоят тия анкети, казвам ви. Според мен хората почти се изгласуваха, а днес сме едва неделя. Тва значи още два дни и половина.

И на мен.
Може да се пуснат другите анкети, тези така или иначе си стоят, който не е гласувал има време да го направи.
Виж целия пост
# 1 072
Три дни е времетраенето на анкетите Peace
Тоест, понеделник, не сряда.
Виж целия пост
# 1 073
Нино, не се опитвaй дa измъкнеш от огледaлото. Сaмо дa нaмеря темaтa зa номинaции и съм те номинирВaм тутaкси.
Имaш глaс и от Aкaшa и Лилянa минимум, брой се претендент зa коронaтa.
Виж целия пост
# 1 074
Аз съм в готовност ако кажете след 12 да пускам драмата  Laughing
Виж целия пост
# 1 075
Много дълго ми се струва да стоят тия анкети, казвам ви. Според мен хората почти се изгласуваха, а днес сме едва неделя. Тва значи още два дни и половина.

И на мен.
Може да се пуснат другите анкети, тези така или иначе си стоят, който не е гласувал има време да го направи.

Да, и така става, да се пуснат и другите. Отлична идея. Щото се видя, че всъщност активност си има и дори в петък посред нощ гласуваха много хора. И сега ще се цикли в негативните теми.
Петък, Събота, Неделя, Понеделник, Вторник и до СрЯда, та това са си почти 6 цели дни.
Виж целия пост
# 1 076
Нино, не се опитвaй дa измъкнеш от огледaлото. Сaмо дa нaмеря темaтa зa номинaции и съм те номинирВaм тутaкси.
Имaш глaс и от Aкaшa и Лилянa минимум, брой се претендент зa коронaтa.

Ти кучето със салам ли ще плашиш, бе?!
Виж целия пост
# 1 077
Не, с коронa!
Ще си сензaция, дa знaеш. Сaмо кюфтенцето дa не я изяде или кaкaтa дa я сaнирa с дaмски превръзки. Ох, трябвa дa ме зaпознaеш с децaтa, толкоз мъдрост могa дa им предaм. Simple Smile))
Виж целия пост
# 1 078
Много дълго ми се струва да стоят тия анкети, казвам ви. Според мен хората почти се изгласуваха, а днес сме едва неделя. Тва значи още два дни и половина.

И на мен.
Може да се пуснат другите анкети, тези така или иначе си стоят, който не е гласувал има време да го направи.

Да, и така става, да се пуснат и другите. Отлична идея. Щото се видя, че всъщност активност си има и дори в петък посред нощ гласуваха много хора. И сега ще се цикли в негативните теми.
Петък, Събота, Неделя, Понеделник, Вторник и до СрЯда, та това са си почти 6 цели дни.

+1  Peace
Виж целия пост
# 1 079
Каза се вече, че 3 дни стоят анкетите.
Не 5.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия