Номинации - проучване

  • 47 311
  • 1 314
# 1 215
Добре, чакам.
Ако кажеш утре да пускаме всичките на куп Peace
Виж целия пост
# 1 216

Много взе да се притесняваш, Куркума, тежи ти призванието май Wink

Не, по-скоро му се отразява продължителният престой в женски форум. Няма да е нито първият, нито последният, просто поредната статистика.

п.п. И все пак, няма ли да гласуваме за тези процедурни предложения?
Виж целия пост
# 1 217
Е, какво да гласуваме, нали в началото беше предложено да няма отрицателни категории, не се прие; после в анкетата имаше Цялостни предложения без отрицателни, не се гласуваха с висок процент - явно форумът иска кръв и зрелища. Моето лично предпочитание е да ги няма.
Виж целия пост
# 1 218
Така е, няма смисъл да подменяме взетото решение от мнозинството.
Не искам да приема молбата на Куркума и на останалите, защото имаше изявено предпочитание и взето решение чрез гласуване. Просто няма смисъл да се подлага на обсъждане, защото вече бие на популизъм и прекалена святост.

Всички обичат Реймънд се явява междинна и нея си избери кога да я пуснеш, Хъш. Дали сега, утре или с другите,
Виж целия пост
# 1 219
И все пак, кому са нужни кръв и зрелища, при толкова кандидати за приза "Уърлд пийс".  Бъдете добри, идва Коледа. Извадете на показ белите крила - ангелски, патешки, кой каквито има.

Виж целия пост
# 1 220
Кейси, нали знаеш, че аз ще съм последния човек, който ще стане добър заради Коледа?
Който иска да демонстрира добрина, да го прави, аз не съм от тях.
Виж целия пост
# 1 221
 Бъдете добри, идва Коледа. Извадете на показ белите крила - ангелски, патешки, кой каквито има.


Оооо-айде стига вече...
направо ми загорча от толкова сладости  святост...
Аз в бг мама ли съм или на евангелска проповед!
Виж целия пост
# 1 222
Бъдете добри, идва Коледа. Извадете на показ белите крила - ангелски, патешки, кой каквито има.


Оооо-айде стига вече...
направо ми загорча от толкова сладости  святост...
Аз в бг мама ли съм или на евангелска проповед!

Нарича се ирония, но в този форум вече е тотално неразпознаваема. Ужас.
Виж целия пост
# 1 223
Бъдете добри, идва Коледа. Извадете на показ белите крила - ангелски, патешки, кой каквито има.


Оооо-айде стига вече...
направо ми загорча от толкова сладости  святост...
Аз в бг мама ли съм или на евангелска проповед!

Нарича се ирония.......
Кое? Коледната ти патица ли?
Виж целия пост
# 1 224
Малинки, къпинки, нещо от сорта няма ли да има? Или поне някакви номинации, за които не е нужно да следиш ежедневно и през час всички теми в мамата, за да ги схванеш, понеже има някаква предистория.
Виж целия пост
# 1 225
Специални малини не знам кой ще пуска. В тези номинации има още пет категории, част от които са малко отрицателни.
Виж целия пост
# 1 226
Специални малини не знам кой ще пуска. В тези номинации има още пет категории, част от които са малко отрицателни.
Твърде скромни са за да се разхвърчи перушина и да има кръв и зрелища.
Виж целия пост
# 1 227
Ето я темата за "Всички обичат Реймънд" Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=811765.new#new
Виж целия пост
# 1 228
Специални малини не знам кой ще пуска. В тези номинации има още пет категории, част от които са малко отрицателни.
Твърде скромни са за да се разхвърчи перушина и да има кръв и зрелища.

Мда, сеиржиите останахме леко разочаровани  Laughing
Виж целия пост
# 1 229
Taka, прегледах темите, поне в началото номинираните.
Лиляна само дето за хубава жена и новак не е номинирана. Ако и там я бяха номинирали, щях да си заложа главата, че тазгодишните номинации са компрометирани.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия