Сполучливи имитации на маркови парфюми - 6

  • 138 552
  • 725
# 585
Аз си взех на Рефан днес Армани Си, без да знам че е той, позната миризма, но не можах да се сетя на кой парфюм  Crazy Влизам в магазина и започвам да пробвам - толкова много ми хареса, че го купих веднага .Като се прибрах, влезнах в темата и списъка и видях, че всъщност съм взела на Армани. Оригинала съм мирисала може би 2 пъти, но не можах да си спомня аромата, знам само, че много ми хареса. И още един без малко да забърша - 195 номер - I love love Moschino  Heart Eyes Никога не съм мирисала оригинала, но на Рефан аромата е страхотен.

Сподели ни като ги пробваш и разносиш как са като трайност при теб.
Виж целия пост
# 586
Много бих се радвала ако споделите за имитациите на Алюр, Шанел. Четох, че тази на Сан Сиро е добра, както и на ГР, Мууд версията. Търся я за моя приятелка, аз не съм фен на Шанел, наскоро даже размених оригинален Шанс за нещо, което ми допада повече. Това, което я интересува не е толкова трайност, колкото близост до оригинала.  Hug  bouquet
И за да не е само молба, да споделя и аз нещо, за което със сигурност е коментирано: обикаляхме с приятелката ми и решихме да си направим експеримент с оригинален Диор Адикт и Мууд за 3лв. Началните нотки се разминават леко, но след няколко минути двата блотера на практика бяха неразличими. И преди ми е правило впечатление колко добре е направен Мууд, но такова директно съпоставяне не бях предприемала. Ще се радвам, ако и за Алюр някой даде инфо за подобно сходство..
Виж целия пост
# 587
Много бих се радвала ако споделите за имитациите на Алюр, Шанел. Четох, че тази на Сан Сиро е добра, както и на ГР, Мууд версията. Търся я за моя приятелка, аз не съм фен на Шанел, наскоро даже размених оригинален Шанс за нещо, което ми допада повече. Това, което я интересува не е толкова трайност, колкото близост до оригинала.  Hug  bouquet
И за да не е само молба, да споделя и аз нещо, за което със сигурност е коментирано: обикаляхме с приятелката ми и решихме да си направим експеримент с оригинален Диор Адикт и Мууд за 3лв. Началните нотки се разминават леко, но след няколко минути двата блотера на практика бяха неразличими. И преди ми е правило впечатление колко добре е направен Мууд, но такова директно съпоставяне не бях предприемала. Ще се радвам, ако и за Алюр някой даде инфо за подобно сходство..

Може ли линк за тези Мууд,за пръв път чувам за тях newsm78
Виж целия пост
# 588
Кажете добър сайт за online пазаруване?
Виж целия пост
# 589
Ако става въпрос за парфюми, ето тема, където можеш да намериш повече информация - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=808136.0;topicrefid=19  Peace
Виж целия пост
# 590
Може ли линк за тези Мууд,за пръв път чувам за тях newsm78

Заповядай, за тези става дума - Roxanne Mood EDT For Women 20ml
Виж целия пост
# 591
Аз си взех на Рефан днес Армани Си, без да знам че е той, позната миризма, но не можах да се сетя на кой парфюм  Crazy Влизам в магазина и започвам да пробвам - толкова много ми хареса, че го купих веднага .Като се прибрах, влезнах в темата и списъка и видях, че всъщност съм взела на Армани. Оригинала съм мирисала може би 2 пъти, но не можах да си спомня аромата, знам само, че много ми хареса. И още един без малко да забърша - 195 номер - I love love Moschino  Heart Eyes Никога не съм мирисала оригинала, но на Рефан аромата е страхотен.

Сподели ни като ги пробваш и разносиш как са като трайност при теб.
Мога да споделя само за Си на Армани .Сутринта от 7:30 съм с него , все още го усещам , много ми харесва, усещам много добре ванилията , такава каквато аз я обичам  Heart Eyes
Другия  ( 195 Рефан - I love love Moschino ) след малко отивам да го купя , най-рано утре вечер ще споделя за него   Peace
Виж целия пост
# 592
Преди време питах за Alien на Тери Мюлер дали го правят Рефан.
Днес ходих до техен магазин, да пробвам тестер. Първите 10 минути изобщо не миришеше като него, след това 1:1  Shocked
Мисля утре да си взема. Направо ме хвърли в джаза, колко добре са го докарали.
Казвам го, защото ме посъветвахте да пробвам на друга фирма.

Да си кажа само-не им правя реклама, просто реших да проверя.
Виж целия пост
# 593
Преди време питах за Alien на Тери Мюлер дали го правят Рефан.
Днес ходих до техен магазин, да пробвам тестер. Първите 10 минути изобщо не миришеше като него, след това 1:1  Shocked
Мисля утре да си взема. Направо ме хвърли в джаза, колко добре са го докарали.
Казвам го, защото ме посъветвахте да пробвам на друга фирма.

Да си кажа само-не им правя реклама, просто реших да проверя.
Кой е номера му на Рефан?
Някой ползвал ли е оригинала на Алиен и може ли да сподели за най-близкото му и трайно копие?
Виж целия пост
# 594
Според мен Alien-а на Рефан се разминава, но то си е до лично усещане.
Аз се отчитам с още количество от техния Hypnotic Poison. Много ми допада. Heart Eyes
Заедно с ТВ са ми в топа за този сезон.
Виж целия пост
# 595
Преди време питах за Alien на Тери Мюлер дали го правят Рефан.
Днес ходих до техен магазин, да пробвам тестер. Първите 10 минути изобщо не миришеше като него, след това 1:1  Shocked
Мисля утре да си взема. Направо ме хвърли в джаза, колко добре са го докарали.
Казвам го, защото ме посъветвахте да пробвам на друга фирма.

Да си кажа само-не им правя реклама, просто реших да проверя.

Аз също мисля че тяхната версия има известни разлики с оригинала, но пък като трайност е добър.

Иначе най-добрата версия за мен като близост до оригинала и със супер трайност е тази на D&P.
Виж целия пост
# 596
Според мен Alien-а на Рефан се разминава, но то си е до лично усещане.
Аз се отчитам с още количество от техния Hypnotic Poison. Много ми допада. Heart Eyes
Заедно с ТВ са ми в топа за този сезон.

Hypnotic Poison как е като трайност и наситеност при теб?
Все се каня да го пробвам и още не съм ги го купила.
Виж целия пост
# 597
Преди време питах за Alien на Тери Мюлер дали го правят Рефан.
Днес ходих до техен магазин, да пробвам тестер. Първите 10 минути изобщо не миришеше като него, след това 1:1  Shocked
Мисля утре да си взема. Направо ме хвърли в джаза, колко добре са го докарали.
Казвам го, защото ме посъветвахте да пробвам на друга фирма.

Да си кажа само-не им правя реклама, просто реших да проверя.
Кой е номера му на Рефан?
Някой ползвал ли е оригинала на Алиен и може ли да сподели за най-близкото му и трайно копие?
306 му е номера.
Ами и аз бях чела тук, че има разлики, за това и реших първо да тествам, преди да пазарувам.
И в крайна сметка, след около половин час си докара точно неговата миризма, не знам как, обаче  Shocked
В началото даже спорих с продавачката, че няма нищо общо. Момичето ми обясни, че е като първообраза на Alien, и че има принципно и други разработки на въпросния парфюм, но те предлагат само този, който се доближава най-много до първия.
Така че, не мога да се изкажа по друг начин. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 598

Аз също мисля че тяхната версия има известни разлики с оригинала, но пък като трайност е добър.

Иначе най-добрата версия за мен като близост до оригинала и със супер трайност е тази на D&P.

а като какъв номер или наименование да търся Алиен на D&P? Благодаря!
Виж целия пост
# 599

Аз също мисля че тяхната версия има известни разлики с оригинала, но пък като трайност е добър.

Иначе най-добрата версия за мен като близост до оригинала и със супер трайност е тази на D&P.

а като какъв номер или наименование да търся Алиен на D&P? Благодаря!

Номерът е A12.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия