Сполучливи имитации на маркови парфюми - 6

  • 138 547
  • 725
# 615
allforone, благодаря за тази информация, не знаех, че вече го има в рефански вариант  Grinning Между другото оставам с впечатлението, че харесваш по-плътни аромати, ако имаш възможност пробвай на Рефан Кавали Неро Асолуто (мисля, че е 328 ) ще ми е интересно да чуя мнението ти  Peace

Пробвала съм преди няколко месеци този аромат и ми хареса, но не съм си го купувала. Не познавам и оригинала.

Когато ходя до Рефан ще го тествам отново.  Simple Smile
Виж целия пост
# 616
Много бих се радвала ако споделите за имитациите на Алюр, Шанел. Четох, че тази на Сан Сиро е добра, както и на ГР, Мууд версията. Търся я за моя приятелка, аз не съм фен на Шанел, наскоро даже размених оригинален Шанс за нещо, което ми допада повече. Това, което я интересува не е толкова трайност, колкото близост до оригинала.  Hug  bouquet
И за да не е само молба, да споделя и аз нещо, за което със сигурност е коментирано: обикаляхме с приятелката ми и решихме да си направим експеримент с оригинален Диор Адикт и Мууд за 3лв. Началните нотки се разминават леко, но след няколко минути двата блотера на практика бяха неразличими. И преди ми е правило впечатление колко добре е направен Мууд, но такова директно съпоставяне не бях предприемала. Ще се радвам, ако и за Алюр някой даде инфо за подобно сходство..
Аз пък съм фен на Шанел и определено смятам, че техните парфюми най-трудно се имитират.
Купувала съм Алюр на Рефан-мнението ми е, че не става, по-добра е на DP и пак не е същия.
Аз лично търся копие на Chance Eau Tendre. Ако се появи, ще се радвам да науча.
Виж целия пост
# 617
Аз пък съм фен на Шанел и определено смятам, че техните парфюми най-трудно се имитират.
Купувала съм Алюр на Рефан-мнението ми е, че не става, по-добра е на DP и пак не е същия.
Аз лично търся копие на Chance Eau Tendre. Ако се появи, ще се радвам да науча.

Zag Zodiak имат имитация на  Chance Eau Tendre:
ZAG 335 TE  CHANCE EAU TENDRE / CHANEL

Но нямам никаква идея какво представлява Wink
Виж целия пост
# 618
Много бих се радвала ако споделите за имитациите на Алюр, Шанел. Четох, че тази на Сан Сиро е добра, както и на ГР, Мууд версията. Търся я за моя приятелка, аз не съм фен на Шанел, наскоро даже размених оригинален Шанс за нещо, което ми допада повече. Това, което я интересува не е толкова трайност, колкото близост до оригинала.  Hug  bouquet
И за да не е само молба, да споделя и аз нещо, за което със сигурност е коментирано: обикаляхме с приятелката ми и решихме да си направим експеримент с оригинален Диор Адикт и Мууд за 3лв. Началните нотки се разминават леко, но след няколко минути двата блотера на практика бяха неразличими. И преди ми е правило впечатление колко добре е направен Мууд, но такова директно съпоставяне не бях предприемала. Ще се радвам, ако и за Алюр някой даде инфо за подобно сходство..
Аз пък съм фен на Шанел и определено смятам, че техните парфюми най-трудно се имитират.
Купувала съм Алюр на Рефан-мнението ми е, че не става, по-добра е на DP и пак не е същия.
Аз лично търся копие на Chance Eau Tendre. Ако се появи, ще се радвам да науча.

Би ли споделила, ако си ползвала версията на Allure на D&P как е при теб като трайност?
Виж целия пост
# 619
Вчера си взех "Dior Addict" и "Lacoste pour femme" във вариант "Mood за 2,90лв всеки от едно левче.
При мен са много нетрайни и двата, което лично за мен не е голям минус. Лошото е, че не усещам развитие в нито един от двата.
За зла беда имах и среща с неприятен човек, който също се е пръскал с "Адикт"-а на "Мууд" или нещо подобно, няколко часа след покупката и сега се чудя дали ще употребявам този аромат (имам силна ароматна памет и асоциации).
Преди Коледа си взех реплика на "Ескада Секси Графити", който много харесвам, и "Голдън роуз" са го докарали прилично, но пак е без развитие и нетраен.

Получих и тестерче на "Max Mara Golden touch" на фирма "Gold touch", видях един щендер на марката в квартална парфюмерия и пробвах и другите аромати. Хубави са и са сравнително трайни. Изборът не е голям - от ок. 20-тина дамски и 10-на мъжки, 14лв за 100 мл (по спомен). Видях, че спорадично се споменава и тази марка и реших да допринеса и аз към темата.
Виж целия пост
# 620
.................................................................

Би ли споделила, ако си ползвала версията на Allure на D&P как е при теб като трайност?

Allure на D&P е траен както всички парфюми на D&P, над 7 часа. Определено е добър, но липсва онази нотка изисканост, характерна за Шанел, което ми пречи да кажа, че е напълно като оригинала.

Благодаря за отговора "Zag Zodiak имат имитация на  Chance Eau Tendre".
Може ли пак да ми припомните къде имат магазини Zag Zodiak в София, единия на Борис, а другия на Красно село ли бяха?
Виж целия пост
# 621
Имитацията на Сан Сиро е точно на  CHANCE EAU TENDRE Peace, както продавачката се изрази 'на розовия Шанс" Laughing
Виж целия пост
# 622

Благодаря за отговора "Zag Zodiak имат имитация на  Chance Eau Tendre".
Може ли пак да ми припомните къде имат магазини Zag Zodiak в София, единия на Борис, а другия на Красно село ли бяха?
Знам, че бях виждала и други имитации на Chance Eau Tendre, поразрових се и намерих и тези:
DEGAJE K343 Дамски парфюм аналог на CHANCE TENDRE, Chanel
INFINITE K131 Дамски парфюм аналог на CHANCE EAU TENDRE, Chanel
FM 322 - 100ml (Аналог на Chance eau Tendre - CHANEL)

Магазини  Zag Zodiak в София:
Скрит текст:
Фирмен магазин:
гр. София, ул. Княз Борис, N 77 - 79
***
Нов фирмен магазин:
гр. София, ж.к. Овча Купел 2, бул. Президент Линкълн 121
***
жк.Красна Поляна ул.Пчиня бл.343(на гърба на вход В)
магазин IG Cosmetics
работно време: понеделник-събота 10,00-19,00ч.
Почивни дни: неделя
тел. за контакт:02/417 77 49 и 0878 17 24 17
***
гр. София
Жк. Света Троица, бл. 354
Работно време: 10 - 19 часа
За контакти: 0885 020 350
Виж целия пост
# 623

Благодаря за отговора "Zag Zodiak имат имитация на  Chance Eau Tendre".
Може ли пак да ми припомните къде имат магазини Zag Zodiak в София, единия на Борис, а другия на Красно село ли бяха?
Знам, че бях виждала и други имитации на Chance Eau Tendre, поразрових се и намерих и тези:
DEGAJE K343 Дамски парфюм аналог на CHANCE TENDRE, Chanel
INFINITE K131 Дамски парфюм аналог на CHANCE EAU TENDRE, Chanel
FM 322 - 100ml (Аналог на Chance eau Tendre - CHANEL)

Магазини  Zag Zodiak в София:
Скрит текст:
Фирмен магазин:
гр. София, ул. Княз Борис, N 77 - 79
***
Нов фирмен магазин:
гр. София, ж.к. Овча Купел 2, бул. Президент Линкълн 121
***
жк.Красна Поляна ул.Пчиня бл.343(на гърба на вход В)
магазин IG Cosmetics
работно време: понеделник-събота 10,00-19,00ч.
Почивни дни: неделя
тел. за контакт:02/417 77 49 и 0878 17 24 17
***
гр. София
Жк. Света Троица, бл. 354
Работно време: 10 - 19 часа
За контакти: 0885 020 350


Има и в Студентски град, при ТУ в базарчето при Папая, в Лозенец в началото на Кричим при метрото
Виж целия пост
# 624
allforone, благодаря за тази информация, не знаех, че вече го има в рефански вариант  Grinning Между другото оставам с впечатлението, че харесваш по-плътни аромати, ако имаш възможност пробвай на Рефан Кавали Неро Асолуто (мисля, че е 328 ) ще ми е интересно да чуя мнението ти  Peace

Пробвала съм преди няколко месеци този аромат и ми хареса, но не съм си го купувала. Не познавам и оригинала.

Когато ходя до Рефан ще го тествам отново.  Simple Smile
Имам оригинала и мога да кажа, че рефанската версия е 99% като него.
Виж целия пост
# 625
allforone, благодаря за тази информация, не знаех, че вече го има в рефански вариант  Grinning Между другото оставам с впечатлението, че харесваш по-плътни аромати, ако имаш възможност пробвай на Рефан Кавали Неро Асолуто (мисля, че е 328 ) ще ми е интересно да чуя мнението ти  Peace

Пробвала съм преди няколко месеци този аромат и ми хареса, но не съм си го купувала. Не познавам и оригинала.

Когато ходя до Рефан ще го тествам отново.  Simple Smile
Имам оригинала и мога да кажа, че рефанската версия е 99% като него.
+ 1  Peace
Нерото на Кавали е чудесно направено от Рефан. Задължително за проба от тези, които харесват наситени, плътни, секси аромати ( в него има ванилия, орхидея и дървесни нотки с много изразено присъствие). Аз нося My Burberry вече два месеца и съм му голям фен. Версията на Рефан не е съвсем като оригинала, но е много хубава. Определено си заслужава да се опита като се има впредвид,  че оригиналът е правен от Francis Kurkdjian,  излезе през септември и е на ужасна цена.  Laughing Ароматът на Рефан е много наситен и траен със силно изразена роза.До колкото разбрах е правен по някаква нова технология. Но не е за всеки. Много хора въобще не го харесват. На мен ми е един от любимите и го препоръчвам, но трябва да се пробва.  Peace
Виж целия пост
# 626
Привет,
днес пробвах Си на Армани и Шанелския Алюр от Рефан...ми не ми допаднаха .В началото особено Алюр ми замириса на спиртосан сапун...после заприлича на оригинала.Арманито пО приличаше, но и то някак в началото дразни.
Моля да споделите за тези двата н  ДиП,да знам дали да ги пробвам.
Виж целия пост
# 627
Привет,
днес пробвах Си на Армани и Шанелския Алюр от Рефан...ми не ми допаднаха .В началото особено Алюр ми замириса на спиртосан сапун...после заприлича на оригинала.Арманито пО приличаше, но и то някак в началото дразни.
Моля да споделите за тези двата н  ДиП,да знам дали да ги пробвам.

Имам приятелки, които ползват Армани Си на D&P и са много доволни. Казват, че е близък до оригинала и доста траен.

Виж целия пост
# 628
Момичета, видях в Рефан два нови аромата - Синьорина на Салваторе Ферагамо и Neroli Portofino Том Форд. Не съм тествала оригиналите и на двата, затова не мога да кажа до колко се доближават. И двата не са зимни според мен. Синьорината е леко сладникав и много момичешки. В оригинала има панакота.  Grinning На мен ми хареса. Но е лекичък и не е много траен. Нероли Портофино е унисекс, определено летен и свеж аромат, с много нероли. Не ми допадна особено. След няколко минути започна да ми мирише много на сапун. Него го пробвах само на блотер в магазина и не мога да дам отзиви за трайността.
Вчера забравих да пиша, че D&P имат версия на Just Cavalli, розовия. Не го пробвах обаче. Имам оригинала и като ходя отново в магазина, ще го тествам, за да споделя. Рефан не го предлагат, за другите не знам.  Simple Smile
Виж целия пост
# 629
Момичета, видях в Рефан два нови аромата - Синьорина на Салваторе Ферагамо и Neroli Portofino Том Форд. Не съм тествала оригиналите и на двата, затова не мога да кажа до колко се доближават. И двата не са зимни според мен. Синьорината е леко сладникав и много момичешки. В оригинала има панакота.  Grinning На мен ми хареса. Но е лекичък и не е много траен. Нероли Портофино е унисекс, определено летен и свеж аромат, с много нероли. Не ми допадна особено. След няколко минути започна да ми мирише много на сапун. Него го пробвах само на блотер в магазина и не мога да дам отзиви за трайността.
Вчера забравих да пиша, че D&P имат версия на Just Cavalli, розовия. Не го пробвах обаче. Имам оригинала и като ходя отново в магазина, ще го тествам, за да споделя. Рефан не го предлагат, за другите не знам.  Simple Smile

Ще мина да ги погледна и аз Рефанските. Благодаря ти за информацията!   bouquet

А D&P имат освен Just Cavalli и Acqua на Кавали, който е много хубав и плътен аромат. Оригинала не го познавам.

ИНаче Just Cavalli e много близък до истината.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия