Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life)

  • 154 518
  • 755
# 270
New Life е репродуктивна клиника. Предполага се, че човек отива там с конкретен проблем и направени изследвания. Редно е да са пуснати МБ и цитонамазка вече когато отидем, а не от 30 чакащи на опашката 20 да са за цитонамазка и да загубят времето на хората с репродуктивни проблеми, както и на самите лекари. Лично лекарите там споделят това мнение и смятам, че найстина е така. Да не говоря, че има пациентки, които си позволяват да им звънят на личния телефон в 7,30 за да си запишат час за цитонамазка, защото от регистратурата не им вдигали... Редно ли е такова нещо? В крайна сметка тази клиника е за консултации, инсеминации, пункции, трансфери. МБ, цитонамазки и кръвни изследвания може да се пуснат във всяка една лаборатория, а пробата да се вземе от всеки един гинеколог. Това е положението. Говорим за малка клиника с малък брой лекари, които са изключително натоварени. Големи клиники като Селена си имат лаборатория, но тук се работи с външна.
Защото хем искаме да отидем при репродуктивен специалист, хем с направление за по-евтинко, хем да ни обърнат супер много внимание и по възможност на всички едновременно в обедната почивка, защото така но било удобно...
Виж целия пост
# 271
 Grinning м не...не занимавам доктор за една проба МБ.Викат акушерка,която е свободна....и отивам в час,когато няма процедури.
Виж целия пост
# 272
Мистик, не визирам теб конкретно. Просто пояснявам, защото МБ и цитонамазка се изискват при инсе например и тогава винаги съм си ги носила готови (най-малкото за да знам има ли смисъл от стимулация и за да няма изненади в последния момент). И това е една много добра практика, защото не се губи време и така може да се концентрираме върху въпросите, които ни интересуват. Не веднъж съм ставала свидетел как половината там губят времето на лекари с резултати от цитонамазка (без да имат репродуктивни проблеми) и буквално „изяждат” времето за преглед на следващия пациент - защото все пак и лекарите са хора и имат нужда от храна, вода, wc, почивка.
Виж целия пост
# 273
да  Peace ясно.
Виж целия пост
# 274
Момичета, имам два въпроса, пиемат ли изследвания от други места е клиниката, например МБ и цито и също ако някой може да микаже ценатана ЗЕТ в клиниката? Благодаря!
Виж целия пост
# 275
Буена, приемат изследвания от избрана от теб лаборатория. За цена за ЗЕТ не знам, тъй като не са обявени никъде.
Виж целия пост
# 276
Мерси, Ема! Именно защото не са обявени никъде ме интересува. Обмисляме ако недай Боже пак имаме неуспех с опита ни по фонда, да направим опит с донорски Я в Ню лайф.
Виж целия пост
# 277
приемат се изследвания стига да имат направени. а  цената на ЗЕТ е 620 лева.
Виж целия пост
# 278
какво беше ЗЕТ?
Виж целия пост
# 279
замразен ембриотрансфер Simple Smile))
Виж целия пост
# 280
Мерси, Ема! Именно защото не са обявени никъде ме интересува. Обмисляме ако недай Боже пак имаме неуспех с опита ни по фонда, да направим опит с донорски Я в Ню лайф.
няма да сгрешите ако изберете Ню Лайф! ... аз също съм им пациент, част от последната донорска програма съм...
и пожелавам късмет на всички и на мен..
Виж целия пост
# 281
Jully, мерси!

Кели, какво имаш предвед под " посшедната донорска"? Ако е удобно да питам успешна ли беше?
Виж целия пост
# 282
"последната" имам предвид - последната група от двойки който са се записали , в нея сме и ние. Получих си 8те яйцеклетки, но ще забавя старта на процедурата ми по лични причини...
Иииии ами надявам се да е успешна:)))) ще пиша когато разбера:)))
Виж целия пост
# 283
Момичета...пак да питам...боли ли много ЦС и колко продължава тая процедура newsm78 казаха,че в Пълмед не слагат местна упойка,само пълна,а исках по-щадящо да е.
Виж целия пост
# 284
Момичета...пак да питам...боли ли много ЦС и колко продължава тая процедура newsm78 казаха,че в Пълмед не слагат местна упойка,само пълна,а исках по-щадящо да е.
а дали самата процедура може да се направи само с местна упойка?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия