Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life)

  • 154 520
  • 755
# 345
аз само съм подготвяна веднъж за Инсе в тази клиника при док.Петрова, но не стигнахме до самата процедура (СГ не беше ок), но иначе започнахме със стимулация 3-7 ден с Клостилбегит (дори ме беше извикала на 2-ри ден от Ц.); идеята беше към 9-10 ден контрола, за да види как нарастват фоликулите и май се ходи през ден след това, не знам на каква големина точно на фоликула (около 19мм. не съм много сигурна) ти слага Прегнил и ти изчислява на кой ден в колко часа да направите процедурата.
Виж целия пост
# 346
Ясно,мерси!
Вика ме на 3ти ден,но е неделя,та понеделник ще чакам....
И аз си мисля вече да не излезе в спермогр.заека...въпреки,че имаме правена с мн.добри показатели.
А тия стимулации скъпи ли са?
Виж целия пост
# 347
ами не - клостилбегита е до 15лв. зависи в коя аптека - при марешки е най-евтин и то двойно мисля
Инжекцията после за пукането на Фоликула (аз съм взимала Хориомон, защото нямаше Прегнил) и тя не беше скъпа нещо около 20-30лв..... и вече цитонамазка и тези вагиналните изследвания (аз до тях не стигнах), ама и те са си някакви стандартни цени....
ще стискам палци да ти се получи от раз .... и да споделиш как е минало - доктор Петрова ми изглежда много надеждна лекарка и изобщо всички в клиниката (ама на мен ми каза, че без мъжа ми повече не иска да ме преглежда и аз спрях да ходя - малко ми е трудно да го замъкна на гинеколог хахаха).
Виж целия пост
# 348
Ирина, не го приемай буквално, д-р Петрова ще те прегледа и без него Simple Smile
Виж целия пост
# 349
Благодаря!
Виж целия пост
# 350
Ясно,мерси!
Вика ме на 3ти ден,но е неделя,та понеделник ще чакам....
И аз си мисля вече да не излезе в спермогр.заека...въпреки,че имаме правена с мн.добри показатели.
А тия стимулации скъпи ли са?
Зависи с какво е стимулацията. Моята излезе близо 400лв. преди две години, но аз бях с инжекции.
Виж целия пост
# 351
Ирина, не го приемай буквално, д-р Петрова ще те прегледа и без него Simple Smile
ох знам, ама като застане на буквата Ф с ръцете на кръста, мен вече ми е неудобно, защото година правим фоликулометрия и не се получават нещата и сме си за инсеминация, но тя не иска просто една спермограма и материал , ами да дойдел да си поговорили, да му обясняла тя някои неща.... а моя е един приказлив.... Laughing
Виж целия пост
# 352
Първо ти поговори с него и се разберете...ако и за него е важно,ще отиде да даде проба Wink
Виж целия пост
# 353
Щом се е наложило да прекратите инсето заради недобра спермограма, явно ще има за какво да си говорят. Това разбира се ще е разговор с приятелски тон и най-добри намерения. Но всеки мъж се запъва като магаре на мост (шегичка) Laughing
Виж целия пост
# 354
Благодаря!
Живи и здрави да сте!
Виж целия пост
# 355
Щом се е наложило да прекратите инсето заради недобра спермограма, явно ще има за какво да си говорят. Това разбира се ще е разговор с приятелски тон и най-добри намерения. Но всеки мъж се запъва като магаре на мост (шегичка) Laughing

Ами спермограмата излезе ужасна, защото срамежливеца не поиска да дойде в центъра, ами от вкъщи и аз търчах да е нося - беше януари и минус 20 и те хайваните измръзнаха - имаше около 5% подвижни и тя като видя ми каза да си ходя  .... чак след няколко месеца се усетих какво се е случило - следващата спермограма беше далеч по-добра (около 45% бързо подвижни, може и по-добра да е, но пак бива...) и така ...
Виж целия пост
# 356
Ирина, това обяснява нещата. И аз в началото носех като теб, но гледах да е близо до тялото. После му мина срама и даваше проби в клиниката.
Виж целия пост
# 357
Здравейте,момичета,знаете ли как седи въпроса с болничния лист по време на инвитро процедура?Дават ли болничен по време на стимулацията или само за пункция и трансфер?
Виж целия пост
# 358
Здравейте,момичета,знаете ли как седи въпроса с болничния лист по време на инвитро процедура?Дават ли болничен по време на стимулацията или само за пункция и трансфер?

От деня на пункцията или от деня на трансфера- ти посочваш, ти  дават 14 дни, после може да го удължиш отново при тях с още 16 дни, така че до да станат общо 30 дни. Успех!
Виж целия пост
# 359
Този болничен задължителен ли е? Трябва ли да се лежи или може да продължиш нормалния си ритъм на живот и работа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия