Бургас - ясли, градини, занимални за малките ни съкровища - 7

  • 103 619
  • 583
# 285
Моля , та ние също ходим през месец или през три седмици
Как така ще го отпивате
нямат никакво право още повече, че си плащате
коя е градината
Виж целия пост
# 286
Това за заемането на място е глупост, не се опитвайте да набивате чувство за вина на момичето. Такава е системата, щом не може да си запише детето по всяко време, ще заема място и още как Simple Smile редно ли е с дете на 7м. да се кандидатства за яслена група, както в моя случай.. А по въпроса, докато чинно си плащате таксата от 18лв. проблем мисля, че няма. Директорката да отпише детето ви сама ако има такива правомощия Simple Smile тази си реве за жалба.
Виж целия пост
# 287
Това за заемането на място е глупост, не се опитвайте да набивате чувство за вина на момичето. Такава е системата, щом не може да си запише детето по всяко време, ще заема място и още как Simple Smile редно ли е с дете на 7м. да се кандидатства за яслена група, както в моя случай.. А по въпроса, докато чинно си плащате таксата от 18лв. проблем мисля, че няма. Директорката да отпише детето ви сама ако има такива правомощия Simple Smile тази си реве за жалба.

Благодаря за подкрепата момичета. Наистина системата е доста непрактична, но...
Виж целия пост
# 288
Аз да попитам има ли вече реално грип в Бургас или не -По яслите или детските винаги има вируси , но кога ще се чуе според вас. То не е ли по-сигурно сега да не се водят на ясла , а не като се изпоразболеят То тогава вече ще е минала заразата
Виж целия пост
# 289
Може ли сравнителен анализ на Слънце и Андерсен Simple Smile
Виж целия пост
# 290
Може ли сравнителен анализ на Слънце и Андерсен Simple Smile

Разликата в чувствителна, в полза на Андерсен.
Виж целия пост
# 291
И аз така съм чувала
Макар, че какво значи да се сравняват градини... Зависи при какви госпожи ще е детето
Виж целия пост
# 292
От Слънце не съм доволна, бих избрала Андерсен.

Виж целия пост
# 293
Здравейте, момичета!
Някой има ли актуални впечатления от детска градина "Раковина"?
И още нещо да попитам - дъщеря ми е родена април 2013г. Сега през март ли трябва да подам документи ако искам да я пусна на градина от септември тази година? Понеже голямото ми дете никога не е ходило на градина и не съм наясно - кога, къде и какви документи се подават. Съжалявам за страшно тъпия въпрос, ще проверя където трябва, но ще съм много благодарна ако някой отдели няколко минути и с няколко изречения ми обясни кога и какво точно трябва да направя относно кандидатстването.
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 294
Здравейте, момичета!
Някой има ли актуални впечатления от детска градина "Раковина"?
И още нещо да попитам - дъщеря ми е родена април 2013г. Сега през март ли трябва да подам документи ако искам да я пусна на градина от септември тази година? Понеже голямото ми дете никога не е ходило на градина и не съм наясно - кога, къде и какви документи се подават. Съжалявам за страшно тъпия въпрос, ще проверя където трябва, но ще съм много благодарна ако някой отдели няколко минути и с няколко изречения ми обясни кога и какво точно трябва да направя относно кандидатстването.
Благодаря предварително  bouquet

Системата за online кандидатстването ще приема заявления на 01.04. През март я пускат само за разглеждане и ориентация, тогава не може да се пише.Документи ще ти трябват при записването:
- акт за раждане на детето , копие и оригинал за сверка
- удостоверения, че ти и таткото нямате задължения към Общината
- амбулаторният картон, заедно с изследванията / кръв, урина, микробиология/ и бележка, че детето е клинично здраво, се носят в деня на постъпване, септември.

Питай, не се притеснявай  Hug

Аз тази година ще подавам за 1-ви клас вече, някой друг?
Виж целия пост
# 295
Mного ти благодаря, Горгона  Hug bouquet
Виж целия пост
# 296
Аз съм за ясла, пак .Надявам се за последно  Whistling
Виж целия пост
# 297
Горгона, за училищата има отделна тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=781197.105;topicrefid=20.
Предполагам, че там ще се дискутира приема и тази година.
Виж целия пост
# 298
Горгона, за училищата има отделна тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=781197.105;topicrefid=20.
Предполагам, че там ще се дискутира приема и тази година.

Да, знам, благодаря ти  bouquet Споделих само Simple Smile
Значи , миризмата на рибена супа в градината тази сутрин ме ....  Sick
Виж целия пост
# 299
Здравейте, момичета!
Някой има ли актуални впечатления от детска градина "Раковина"?
И още нещо да попитам - дъщеря ми е родена април 2013г. Сега през март ли трябва да подам документи ако искам да я пусна на градина от септември тази година? Понеже голямото ми дете никога не е ходило на градина и не съм наясно - кога, къде и какви документи се подават. Съжалявам за страшно тъпия въпрос, ще проверя където трябва, но ще съм много благодарна ако някой отдели няколко минути и с няколко изречения ми обясни кога и какво точно трябва да направя относно кандидатстването.
Благодаря предварително  bouquet


А децата, които в момента са на ясла пак ли кандидатстваме за прием в градина на 01-04-2016 или става автоматично приема , а само се насочваме към определена група .Пак ли минаваме през онлайн приема ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия