Бургас - ясли, градини, занимални за малките ни съкровища - 7

  • 103 608
  • 583
# 390
Някой има ли мнение от пряко наблюдение за яслата в комплекс "Зорница" - ОДЗ "Зорница-Зевздица"?
Днес отварят системата за такива като нас, неприети  Mr. Green.
Виж целия пост
# 391
От септември децатана 6г в предучилищните групи ще учат отново безплатно на таблети
http://www.burgas.bg/bg/news/details/1/26620
Всъщност май само госпожата ще има таблет Mr. Green
Виж целия пост
# 392
От септември децатана 6г в предучилищните групи ще учат отново безплатно на таблети
http://www.burgas.bg/bg/news/details/1/26620
Всъщност май само госпожата ще има таблет Mr. Green

Цитат
За тази цел Община Бургас ще купи и предостави по 30 нови таблета на всяко детско заведение, в което има предучилищна 4-та група

Според мен ще си има таблети за децата, а ако групата е повече от една, най-вероятно заниманията им няма да бъдат по едно и също време Peace Друг е въпросът дали и доколко сме съгласни родителите, но... никой не ни и пита Whistling
Виж целия пост
# 393
Права си!
Не че някой ни пита и за английския
Виж целия пост
# 394
Аз от английския в градината съм много доволна, скоро имахме открит урок.
Нoрмално е да имат такъв тип занимания, 2016-та сме.
Виж целия пост
# 395
Аз от английския в градината съм много доволна, скоро имахме открит урок.
Нирмално е да имат такъв тип занимания, 2016-та сме.

Съгласна!  Peace
А и на децата много им хареса английския. Сигурна съм, че и обучението с таблетите ще им хареса.
Виж целия пост
# 396
Отвориха системата за второ класиране.
И моето врабче е прието на ясла, най-накрая.
Виж целия пост
# 397
И ние  изкарахме късмет на второ класиране Simple Smile! В сайта на общината обаче все още "3. Удостоверение по чл. 87 ал. 6 от ДОПК за задължения за местни данъци и такси към Община на Бургас". Нали уж имало заповед на кмета да не ги искат тези удостоверения?

Преди помня, че искаха служебни бележки от работа, но сега не. И това ли отпадна или като тръгне реално на ясла, тогава се носят?
Виж целия пост
# 398
И ние  изкарахме късмет на второ класиране Simple Smile! В сайта на общината обаче все още "3. Удостоверение по чл. 87 ал. 6 от ДОПК за задължения за местни данъци и такси към Община на Бургас". Нали уж имало заповед на кмета да не ги искат тези удостоверения?

Преди помня, че искаха служебни бележки от работа, но сега не. И това ли отпадна или като тръгне реално на ясла, тогава се носят?

Не съм чула да има такава заповед, има ли го някъде обявено официално?
Служебни бележки не искат отдавна.
Виж целия пост
# 399
Бихте ли ми казали къде се намира мястото от където се вадят тези декларации ( адрес и упътване ).

Декларациите се вадят от Централното данъчно на Александровска 26.
Записват приетите деца без удостоверение за платени данъци
http://www.flagman.bg/article/101483
оттук го видях, затова  питам.
Виж целия пост
# 400
Ами значи няма да се носят декларация, но данъците все пак трябва да са платени, щом това ще се проверява по служебен път. Списъкът с необходими документи за записване сигурно е публикуван преди въпросната заповед.
Виж целия пост
# 401
Имате ли наблюдение/мнение/отзиви за тези 2 градини? За госпожите, за базата, за храната? Всеки коментар ще ми е от помощ. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 402
За кои две градини питаш?
Виж целия пост
# 403
Става въпрос за ЦДГ Слънце на ул.Оборище и Златна Рибка в морската. Мислих че се вижда в заглавието за това не  писах
Виж целия пост
# 404
За Слънце - не съм чула нито един родител да е доволен. Сега били сменили директорката, ама не ми се вярва скоро нещата да се променят, защото персоналът си е там...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия