Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 56 352
  • 1 578
# 1 260
Никита, честит празник.  Simple Smile

Четох,  четох...и сложих да се вари жито.

 Joy  Аз утре, ще кажа на баба да купи.

Честито, празнуващи!
Виж целия пост
# 1 261
Благодаря усмихнахте ме! Честно казано не ми се търси торта сега, защото в нашия "град" пресна едва ли ще намеря.
Обожавам сладки жито. По нашия край се прави и за именни дни.
Виж целия пост
# 1 262
Това ми напомни нещо. На рожденият ден на майка ми миналата година и купувам торта, за да си почерпи колежките. Излизам от сладкарницата, завивам и хоп, тортата на земята. Дорева ми се... добре че не беше специалната, че щях да я втасам. В сладкарницата имаха още една подобна, купих я и газ напред. Е, никой не разбра, само вие сега  Peace
Никита, честит рожден ден и наздраве!

Джулка, и аз не съм виждала Джаки, май почти никой не съм виждала, като изключим момичетата със собствени сники на аватара.
Ето, сега видях мис Ноир, прекрасна усмивка...
Виж целия пост
# 1 263
Джой, подсилвай имунитета и пръскай солен разтвор в носа. Едва ли ти казвам нещо ново, но все пак  Peace
Това със соления разтвор не го знаех, ще пробвам Hug. Имам спрей, ама не помага.

Мис, благодаря ти   bouquet
Много си готина и се доближаваш до образа, който си бях изградила за теб Hug
Виж целия пост
# 1 264
Започна черната предпразнична серия - развали се програматора на миялната (100 лв) , счупи се рафт в хладилника, микровълновата хвърля ток и трябва да се купува нова.

Надявам се, че нямате намерение да я ползвате докато си купите нова.
Виж целия пост
# 1 265
Мис, видех те!  tongue Ейй, видяхте ли, че то не било толкоз страшно бе. Мискини с мискини  Flutter

П.П: Изглеждаш много лъчезарна
Виж целия пост
# 1 266
Джой, от типа на Стеримар помагат Hug

Мис си отговаря напълно на ника - френски шик, като статуетка е! Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 267
Може ли да измрънкам?! Laughing Не понасям жито, и всички зърнени закуски - елди, овеси, булгури. Sick

Детето обичаше преди и правех, но вече спрях.

Мис Ноар - джобно гадже. Laughing  Flutter
Виж целия пост
# 1 268
Мис, чудесна си. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 269
Мис, много си чаровна! Моите снимки, като се оразмериха станаха с лошо качество и ми мина мерака да се изплющя тук:)
Пукам люти чушки, ще мариновам  с чесънче, салата зеле, авокадо и морков и котлети на тиган, да кажете нещо   chef Котлетите ще ги пече мъжът ми, де, да не се преработя аз:))
Виж целия пост
# 1 270
Благодаря за пожеланията за щерката! Hug

Решихме да ѝ вземем Респивакс за имуностимулатор. Имате ли отзиви вие?

Мис Ноар - много си фина! Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 271
Никита, честит рожден ден!

missNoir, много си лъчезарна, има за какво да се покажеш  Grinning!

Обичам варено жито. И като ашуре обичам. Обичам и арменското ануш абур. Всеки път, когато бабата или майката на зет ми правят, са ми пращали (когато сме си били в България). Мммм, невероятно е. Уж помня рецептата, ама за всеки случай ще помоля да ми я напишат.

Още някой да се престраши да се покаже?  Joy  Ще гледам с удоволствие и добронамерено.
Виж целия пост
# 1 272


Още някой да се престраши да се покаже?  Joy  Ще гледам с удоволствие и добронамерено.

 Grinning

Ама трябваше преди номинациите тази инициатива! Crazy
Виж целия пост
# 1 273
Решихме да ѝ вземем Респивакс за имуностимулатор. Имате ли отзиви вие?

Акаша, преди години това давах на сина ми. Предупредиха ни след сърдечната му операция, че две-три години имунитетът му ще е сринат.  Педиатърката ни го препоръча, при него имаше ефект.
Виж целия пост
# 1 274


Още някой да се престраши да се покаже?  Joy  Ще гледам с удоволствие и добронамерено.

 Grinning

Ама трябваше преди номинациите тази инициатива! Crazy

Изчаквам да мине цялата патардия  покрай номинациите и да си сменя профилната снимка  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия