Сладкарничка за книги - тема 22

  • 20 166
  • 742
# 300
Зори, мне...доста години пях в женски народен хор, така че изобщо не се притеснявам от пеенето си, та да го пазя само за под душа...
Виж целия пост
# 301
Искам сърми! И лазаня  Laughing

Зумба си танцувам с конзолата с камера, хем съм сама, хем не съвсем, че следи да не послъгвам  Mr. Green Водя децата обаче при учителка, уникална е!
Виж целия пост
# 302
Искам сърми! И лазаня  Laughing

А постно зелИ нИщете ли smile3516?
Виж целия пост
# 303
Елинка, страхотни подаръци.

Маришка,  Heart Eyes


Мое другарче , къде си , я се покажи да ти видя усмивката  Hug Или само на снимки ще я гледам  Laughing


 
 Mr. Green
Виж целия пост
# 304
Аз забравих да кажа, че сънувах, че Паяче подарява на мен Joy


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Може би....



Елинка, чакам да разгледам подаръчето. Обложката на книгата, която си получила е един път.  Heart Eyes

П.С. Прекрасни подаръци!   bouquet
Виж целия пост
# 305
Зори, мне...доста години пях в женски народен хор, така че изобщо не се притеснявам от пеенето си, та да го пазя само за под душа...

Ти обаче недей леж на туй ушенце! Докато не съм те чула как пееш, не мога да преценя : дали да гласувам за теб или да те пратя под душа!  newsm53

Спокойно Нели, ще го приживея! Няма да е за първи път! Даже така като се замисля, тогава може повече да ви досаждам, като си седя по цял ден на дупето!  Трупам опит хич да не е!

Значи, днеска много хора ми се губят! Що така,,,
Виж целия пост
# 306
Ти обаче недей леж на туй ушенце! Докато не съм те чула как пееш, не мога да преценя : дали да гласувам за теб или да те пратя под душа!  newsm53

Коя да подхващам - Лале ли си, зюмбюл ли си ми е любима Heart Eyes...
Виж целия пост
# 307
Честит празник, Вени! Честит ти рожденик! За детенце е купон, но за мама - истински празник. Да ти е здрав и да е безобразно щастлив и удовлетворен, а ти - много горда майка!   bouquet  bouquet  bouquet
Миле, честит празник и на твоите родители!  Hug
Елии, чудна изненада от Мариша  Heart Eyes
Нели, радвам се, че вече си добре, миличка  Hug Hug Hug
Кали,  Hug
Девичка, ако аз съм другарчето ти - няма никакъв проблем. Шоколад хапвам рядко  Mr. Green

И аз ще опаковам в края на тази седмица, другарче, готви се.  Mr. Green
Пак ли???  Mr. Green
за мен ще е, за мен  Embarassed

Моето другарче е готино. Обича да дава, най-вече дарява любов.  Heart Eyes Обича едно нещо, дето и аз много го обичам. И още едно нещо обича, дето аз го обичам. Името й много й отива.  Simple Smile Hug

Нелко, че ние тука всички се разпознахме!!!  Blush
  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 308
Здравейте  Hug

Нямам никакво желание да пиша днес...По-лош ден не съм имала скоро ,отивайки днес на работа ми съобщиха че днес ми е последния работен ден...ей така от нищото но здраве да е .По късно телефона ми падна в една локва и сега нямам никакви номера защото всички бяха в телефона от него не става нищо.
Съжалявам ,че ви натоварвам с глупости но просто исках да споделя  Tired
Виж целия пост
# 309
Чух че ме викате и идааааа Crazy
Бях на зумба, голям купон беше, ама тя моята приятелка я води и няма как да не е, размазах се, невероятна емоция и забавление Crazy

Чудни подаръчета е спретнала Маришка на Ели, изкефих се Crazy
Браво Маришкка, така си зарадвале Елито Hug Елинка със здраве да им се радваш мила Hug

Дев, не се кахъри мила, това е най-малкият проблем, нали ще сме елегантни, не ни трябва сладко Peace

Да гледам викате на кафе, а Thinking

На мен ще ми подарява Зори Whistling

Аз ще подарявам на  nnnuu

Магистрала Е79 е отворена и проходима за подаръци от играта, побързайте докато не я е затрупал снегът Laughing

Друго какво ми показва кафето, а да, Мариша подарява на Ели Mr. Green

Зори, да не чувам такива работи, стегни се и да дойдеш с по-добри новини Hug

Другарчето ми е търпеливо като гледам, дано почака до края на седмицата, че първият ни банкет е в петък и съм луднала по други работи, но мисля живот и здраве в събота да пращам, да видим...ако не, най-късно началото на другата седмица, дано не е проблем другарче мило Hug

И аз не бързам, тъй че спокойно, даже си мисля дали мога да устискам до Коледа, тогава да го отворя, а дотогава да стои под елхата newsm78, не знам дали ще успея, май ми е слаб ангела Laughing Ама аз и елха нямам още, трябва този уикенд задължително да я украся, ама кое по напред ooooh!


И сега най-вълнуващата новина: Имаме покана от братовчедката на ММ, която живее и адвокатства в София да им гостуваме за панаира на книгата. Тя винаги ме кани на панаирите на книгата като има, казва че като има се сеща за мен Laughing, ама сега май нещо се замислям дали да не приема, още повече че веднага се сетих за вас, че ще се срещате на 14-ти декември Thinking Даже й викам като се чухме,че имам среща на 14-ти и може и да дойда, а тя се смее и вика браво бе и среща вече си си организирала, а аз и поясних че моите момичета от темичката се срещат и тъкмо ще ги видя. Ще дойдем един ден по рано в петък да се видим с тях, а в събота да се видим с вас...Ох как се вълнувам и мечтая, дано стане, да не планувам отсега, но стискайте палци Praynig

Прегръдки на всички ви Hug

Лоренка, прегръдки мила, не се ядосвай, всяко зло за добро, важното е да си здрава, всичко друго се постига, а телефона е бял кахър Hug

Мижик, къде си Thinking
Виж целия пост
# 310
Тук съм и аз  Hug

Уникално естетичен подарък си имаш , Елинка , адмирации към Маришка за красотите , които ти е поднесла  Hug  

Такаааа, аз казах 'другарче' , а пък всички наскокнахте ухилени до уши  Joy  Ще дам жокерче , хайде какво да правя  Laughing  Моето другарче ееееее ........ и има страшно хубава усмивка и ...... , е стига ви толкова , много даже подсказах  Joy   Joy  Голяма съм лиготия тази вечер  Whistling  

А вие какво си правите , освен че хапвате лазани , пици , спагети болонезе , карбонара , пармеджано , реджано , ма бенеееееее , охххх , отивам си , да не ми слушате простотиите .      Animal Snail  
Сега като заговорих за Италия , малкия ми племенник е половин италианец , и носи прекрасно име - Джакомо , нежното дете на леля  Heart Eyes


Ехххх , Лоренка , миличка , много съжалявам за случилото се , не знам ...какво да кажа , ами горе главата и право напред , не сме венчани за работата си , целия живот ни е само срещи и раздели с дадени места, хора , предмети , така че ..... само напред . Относно телефона .... хммм , лошо , ама не е фатално и на живот и смърт , така че .... пак горе главата   Hug
Виж целия пост
# 311
Лоренка, много гадно...но съм сигурна, че всичко ще се нареди Hug.


А вие какво си правите , освен че хапвате лазани , пици , спагети болонезе , карбонара , пармеджано , реджано , ма бенеееееее , охххх , отивам си , да не ми слушате простотиите .      Animal Snail 
:

Никой ми нИще зеУето, тъй ли  smile3512
Виж целия пост
# 312
Е как пък да не искаме , щом е на аванта , всичко искаме ние , ще метнеш ли към Бургас и морето и сините вълни малко ЗеУе  Hug
Виж целия пост
# 313
Мариетка дай го тва зеле, аз на постно зеле не мога да откажа  Blush Ама искам и десерт, ако не от теб то от кой друг  Mr. Green

Лоренка много много  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 314
  animal037
Кой каза зеУе?  eat
Ето ме. Идвам веднагически. Постно най-обичам - и кисело, и прясно  Hug
За Наричка и Мимка cook
Лоренка  Hug Hug Hug
Гиговче кафето ти май няма много утайка. Нищо съществено не подсказа. Дано да стане срещата. И аз искам, ама мноооого далеч  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия